Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Ayyyyy ağzınızdan bal damlıyor kızlarrrr bizde hamişşş kalalımmm artıkkkkkk

ayy inşş inşşşş
ben de hamile olmak istiyorum yetti gayrı

ayy evett yaa gelinn gariii yanımaaaa

canım birde sütle deneyeyim..
bu arada birde kefir içiyorum..
arkadaşım mayasını getirdi hergün mayalıyorummmm

Hepimizin canına yetti artıkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk:) canım

aynen valla kendimi tuhaf hissediyorum önceden ağlardım ama şimdi gülüyorum bu duruma sanırım kafayı yedim nasıl anne olacağım beninş olacak ben inanıyorum olacakk..o bebekler bize gelecekler bitanem

Aman evrakcummm bomba gibi olmamız lazım hormonlarımız içinnnn bu şarttt herşey bebişimizzzz içinnnn
bombaaaa gibiyiz bombaaaaa bu ay kafaya takmak yokkk dua var bol boll sabah namazlarıma daha dikkat ediyorum teheccüde kalkıcaz inş eşimlee dikkat ediyoruz Rabbim c.c. kabul etsin inş hepimizee Yusuf yüzlü temiz ahlaklı eli ayğı düzgün hyırlı evlatlar versin inş..
adetin 3. günü gittim hormon testi istemedi salak
muayene etti
ilaç yazı o kadar kontrole çağırdı bide
canımm demekki ultrasonda gördüğü için ondan istemedi belkide..sen sığan kürüne başla gelecek aya canımm ihmal etme faydasının göreceksinnn
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn inşş inşşş kuzumm
Gnaydnnnnnn bayanlar

günaydın taze annişşşş

ayy inşş inşşşş

ayy evett yaa gelinn gariii yanımaaaa

canım birde sütle deneyeyim..
bu arada birde kefir içiyorum..
arkadaşım mayasını getirdi hergün mayalıyorummmm
inş canım dualarını esirgeme inş topikteki herkes bebeğine kavuşur ama nedense bu ay rahatım inş olur

günaydın bebişkommmmmmm herkeslere günydınlaaaaaaaaaaaarrr
nasılsınnn kuzucummmmmmmmmmmm
allahım dualarını kabul etsin bebegimm....

canım kilosu kötü değil 2kilo üstü olanları kuveze bile koymuyolar...

ben de hamile olmak istiyorum yetti gayrı

aynen valla kendimi tuhaf hissediyorum önceden ağlardım ama şimdi gülüyorum bu duruma sanırım kafayı yedim nasıl anne olacağım beninş olacak ben inanıyorum olacakk..o bebekler bize gelecekler bitanem

hepimize yetti gariii bende öyleyim napim valla yaa elimde olan yokk Allah a kalmış kuzummm gel dostummm çay içelim bırakalım bu işleriii

Günaydın canım hoşgelmişsin.... bak bu iyi haber oyalanacak bişeyin olduğu için bebişi çok düşünmezsin... ama dikkat et taşınmak zor ağır şeyler kaldırma... aferin ilaçlarını da ihmal etme... :) bn de adet olmayı bekliyorum doktorum yine klomene başlatıcak sanırım bu ay yumoşum yoktu o yüzden umut da yok

Bana soruyorsan senz kabugu cok farkki bi duygu rahatm ama icim kipir kipir kakkip oynayasm var

gelecek ayda soğan kürüne başlarım artıkk

Gunaydn bebammm napiyn ku sen naslsn bakimmnn

hepimize yetti gariii bende öyleyim napim valla yaa elimde olan yokk Allah a kalmış kuzummm gel dostummm çay içelim bırakalım bu işleriii

hemencik geliyorum ben çay delisiyim bak hepsini ben içerimvalla bıraktım da ben hamile haberi alınca silkeleniyorum aklıma geliyor işte..kuzuuucuukk olacak olack inanıyorum benn

inşallah gelecek aya alırsın müjdeni canım
bende bundan çok korkuyorum yaa yumoş oluşmazsa diye
pek ümidimde kalmadı nedense sanki bu ayda hamile kalamıcam

taşınmayı istiyorum ama ev bulamıyoruz.
evde de ağır iş yapmamaya dikakt edicem şu regl bitsinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…