Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

isyan nasılsın kız
bebiş nasıl
vefalı arkadaşım hamiş kalsada bırakmadı bizi helal olsun:21:

canım tabiki bırakmam...hepinizin hamile olduğunu görmek istiyorummm inşşş...:KK16::KK16::KK16:
pazar akşamı fena bir sancı ile uyandım...çok fena gaz sancısı..
acayip bir şekilde kabız oldumm ve gaz sancım var..
dün doktora gittim..
kesemiz büyümüş düzgünmüş..
kanama falanda yok..herşey normal dedi..
vücudun hamileliğe alışmaya çalışıyor bu şekilde barsaklar bazılarında tansiyonlar değerlerini düşürür..tepki gösterir vücut dedi..bir sürü değerin alt üst oluyor kolay değil dedi..kuru kayısı ye bol bol dedi..sürekli yiyorum ama tık yok..
benim doktorda ilaç düşmanı..bazılarında ilaç verniş doktorlar gaz için benimki vermem dedi...

ayy evet ya haklısın cok yumurta olduğunda zaten hepsinde hücre olmuyormuş boş yumurta oluncada bebiş olmuyormuş :KK50:

aynen canım benim..
keşke yardımcı olabilseydim..
ben yumurta takibine gitmeyince ne oldu bilmiyorum hiç..
aslında kafam çok takılı kalmadığı içinde tutunmuş olabilir sanırım..
yumurta şölemi büyüdü bu kadarmı oldu diye düşünemedim ben...

Günayydınnnn bayanlar nasılsınızzzzzz:KK16::KK16:
günaydın bebişimm bomba gibiyizzzz :KK1::KK1:
günde 1 tane yemek iyi gelirmiş yumurtalara ondan yiyorum
fazla yemiyorum ki
yinede yemesem mi ya:18::18:
ben pkolu olduğumu öğreneli 3 ay oldu
sanırım son 1 yıldır var bende ama emin değilim
ultrasonla muayene ettiğinde gördü dr. pkolusun dedi
dünya başıma yıkıldı
ileri dercede olduğunu nerden anlarım ben kızlar yaa
acaba bende ki başlangıç falan mı?
canımm önce senin pko sorunun çözmen gerek bence vakit kaybetmeden hemen soğan kürüne başla.isyan yazar şimdi ondada varmış soğan kürü ile düzene girdi diyordu bende o yüzden başladımm.elinde hormon testin var mı değerlerini yaz bi bakalım gerçi ben cok anlamıyom da isyan yardım eder :KK16:

canım tabiki bırakmam...hepinizin hamile olduğunu görmek istiyorummm inşşş...:KK16::KK16::KK16:
dün doktora gittim..
vücudun hamileliğe alışmaya çalışıyor bu şekilde barsaklar bazılarında tansiyonlar değerlerini düşürür..tepki gösterir vücut dedi..bir sürü değerin alt üst oluyor kolay değil dedi..kuru kayısı ye bol bol dedi..sürekli yiyorum ama tık yok..
benim doktorda ilaç düşmanı..bazılarında ilaç verniş doktorlar gaz için benimki vermem dedi...

aynen canım benim..
aman dikkat et kendine taze anniş
kuru kayısı iyi gelir bol bol ye sen:KK9::KK9:

hepimiz hamiş kalıcaz buna çok inanıyorum ama zamanı var daha demek ki

valla ben çok takıyorum acaba yumurta büyüdü mü çatlayacak mı
falan fşlan
neyse ki perşembe günü öğrenicem:KK52::KK52:

canımm önce senin pko sorunun çözmen gerek bence vakit kaybetmeden hemen soğan kürüne başla.isyan yazar şimdi ondada varmış soğan kürü ile düzene girdi diyordu bende o yüzden başladımm.elinde hormon testin var mı değerlerini yaz bi bakalım gerçi ben cok anlamıyom da isyan yardım eder :KK16:
hormon testim yok canım
ama ameliyat olduğum zamanda değerlerim çok absürd gelmedi doktora normal gibi dedi
pko için şeker hapı kullanıyorum şimdi
soğan kürünü bu ay olmazsa gelecek ay başlayayım diyorum yaa

dün doktora gittim..

aynen canım benim..

isyn sanırım bu ay bana çatlatma iğnesi yapcak elinde var mı falan diye sorduuu poffff :KK50:ilişki vermek için mi dedi acaba hani belirli saatlermiş ya onu yakalalıym diye mi vercek acaba :KK53: korkuyom göbekten yapıyolarmış :18::18: kayısı cok iyi canım bebeklerin ciğer gelişimi için özellikle biliyosun cok önemli ciğerler bol bol ye bebişimizeee şifa olsun büyüsün inş :KK16::KK16:

isyn sanırım bu ay bana çatlatma iğnesi yapcak elinde var mı falan diye sorduuu poffff :KK50:ilişki vermek için mi dedi acaba hani belirli saatlermiş ya onu yakalalıym diye mi vercek acaba :KK53: korkuyom göbekten yapıyolarmış :18::18: kayısı cok iyi canım bebeklerin ciğer gelişimi için özellikle biliyosun cok önemli ciğerler bol bol ye bebişimizeee şifa olsun büyüsün inş :KK16::KK16:
evrakcu çatlama iğnesi ne işe yarıyor

canım korkma o iğne kocaman iğne değil..insülin iğnelerindenmiş sanırım..acımıyormuş yani..
daha iyi kuzum varsın vursun şansın artar kuzucummm

hormon testim yok canım
ama ameliyat olduğum zamanda değerlerim çok absürd gelmedi doktora normal gibi dedi

gelecek ay başla canım olmazsa soğan kürüne..ama inş sende ben gibi ilk ay ilk gol dersinnnn :KK16::KK16:

aman dikkat et kendine taze anniş
kuru kayısı iyi gelir bol bol ye sen:KK9::KK9:

hepimiz hamiş kalıcaz buna çok inanıyorum ama zamanı var daha demek ki

valla ben çok takıyorum acaba yumurta büyüdü mü çatlayacak mı
falan fşlan
neyse ki perşembe günü öğrenicem:KK52::KK52:

takma canım inşş olacak..
ben yumuş takibine falan gitmedim..
ALlah yoluna gittik ve tuttu :KK49::KK49:

valla ben evlendikten sonra arkadaşlarımı nasıl unutmadıysam hamiş kalınca da kimseyi unutmam diye düşünüyorum
aynen kuzummm
hormon testim yok canım
adetinin 3. gününde hormon testi istemedi mi doktorunnn?
evrakcu çatlama iğnesi ne işe yarıyor

yumurtanı çatlatıyooo :KK9:

Aman evrakcummm bomba gibi olmamız lazım hormonlarımız içinnnn bu şarttt herşey bebişimizzzz içinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

canım korkma o iğne kocaman iğne değil..insülin iğnelerindenmiş sanırım..acımıyormuş yani..
daha iyi kuzum varsın vursun şansın artar kuzucummm

gelecek ay başla canım olmazsa soğan kürüne..ama inş sende ben gibi ilk ay ilk gol dersinnnn :KK16::KK16:

takma canım inşş olacak..
ben yumuş takibine falan gitmedim..
ALlah yoluna gittik ve tuttu :KK49::KK49:

dimi ya onda sanırım şansı biraz daha yukarılara cekiyomuşş vursada vurdurcam artık napim tek gelsinde :KK50:

dimi ya onda sanırım şansı biraz daha yukarılara cekiyomuşş vursada vurdurcam artık napim tek gelsinde :KK50:

aynenn canımm..doktorun ne diyorsa o olacakk kuzucummm..:KK16::KK16::KK16::KK16: inş tutacakk bu ayy çok istiyorummm yaa sen, deniz, öztürk. erivel. denizkabuğu ve bu topikteki bütün arkadaşlarımm hepsi hamiş kalsınn Allahım nolurrr :KK16::KK16::KK16:

Aman evrakcummm bomba gibi olmamız lazım hormonlarımız içinnnn bu şarttt herşey bebişimizzzz içinnnn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK54::KK54::KK54:

aferimm kızzz hep böle olcaksınızz işteeeee :KK19::KK19::KK19:

Zeynep tebrik ederim canım
Allah sağlıcakla kucağına almanıda nasip etsin
çok sevindim gerçekten
darısı bizlerin başına olsun inşallah
ooohhh ne güzel topikte hamişler arttıkça benim umudum da artıyor..

dün doktora gittim..

aynen canım benim..
isyannnn canımm
kuzum akşama eve gıdınce şöyle 5 6 tane kayısıyı yıkayım birde bir bardak sıçak süt ısıtıyorsunn tabıkı suttun kalıtelı olsun :)) pınar süt içtikten sonra kabızlıgın fılan kalmayacak kuzum kabız olunca zorlama sakın kendını allah korusun bebişimize bişey olur

aynenn canımm..doktorun ne diyorsa o olacakk kuzucummm..:KK16::KK16::KK16::KK16: inş tutacakk bu ayy çok istiyorummm yaa sen, deniz, öztürk. erivel. denizkabuğu ve bu topikteki bütün arkadaşlarımm hepsi hamiş kalsınn Allahım nolurrr :KK16::KK16::KK16:

aferimm kızzz hep böle olcaksınızz işteeeee :KK19::KK19::KK19:

Ayyyyy ağzınızdan bal damlıyor kızlarrrr bizde hamişşş kalalımmm artıkkkkkk:KK16::KK16::KK16::KK16::KK1::KK1::KK1::KK1:

Saol cnm bnm Allah Razi okmlsn Dualarmdsnz

Ayyyyy ağzınızdan bal damlıyor kızlarrrr bizde hamişşş kalalımmm artıkkkkkk:KK16::KK16::KK16::KK16::KK1::KK1::KK1::KK1:

ben de hamile olmak istiyorum yetti gayrı:KK52::KK52:

isyannn senın ağzın yerimmm bennnn kuzumm benım yazsana hamılesın yaa kendını çook rahatlamışş ve mutlu huzurlu hissedıyormusunn?????*
ben bu ay çok rahattım inşşallah da öyle olurum cuma gunu yumurta takıbım varrrr kısmet bakalımmm :)))

X