Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Zeynep tebrik ederim canım
Allah sağlıcakla kucağına almanıda nasip etsin
çok sevindim gerçekten
darısı bizlerin başına olsun inşallah
ooohhh ne güzel topikte hamişler arttıkça benim umudum da artıyor..

inş fazlalaşmıştır yaaa çoğu kadının başına geliyor bu aslınd suyu azalıyor bebek büyüdükçe sizinki biraz erken olmuş inş saplıkla alır bebişini
canlarımmm günaydınnnn :))) hatunlar ayda 1 tane hamile çıkıyooorrr aramızdan dün onu farkettimmm darısı bıze :) ama bız evrakçummlaaa aynı andaaa :)) hamişş olcağızz inşaşllahhh
inşşşşşşşş inşşşşşşşşş vallaa ayatımm bu ay hiç kafama takmıyorum klomenimi unutmuşum zaten 6 .gün başladım 3 tane içtim napimm düzenli bişey yapmıyom sadece soğan kürünü içiyorum bu ay .. valla gelirse gelir napim yaa bıktım her ay her ayy yeteeeeeeeeeeeeerrrr
benmi bu ay ağrım sızım yok gwercekten bunu farkettimmm gecen ay çörek otu ile birlikte beni öyle yptıı sağ kasığımda ğrı hissediyorum biraz sanırım bu ay cok yumuşum olmayacak
kızlar bugün çatlatma iğnemin 13.günü kan tahlili yaptırsam mı acaba çıkar mı _??? erken mi yoksa
çıkar cnım kandaa

canım klomen ne zaman ağrı yapmaya başlıyor ki

canım klomen ne zaman ağrı yapmaya başlıyor ki

benim geçen ayy kullanırken de bittiğindede cok kasık ağrım vardı mahvetti beni ama bu ay yok.geçen ay çörek otu ile birlikte yapmıştım ondan oldu ma çünkü 11. gün çatlamıştı erkekn büyütüp erken çatlatmış bu ay daha farklı olcak sanırım bari 2 yumuşum olsa yaa

benim 4. günüm klomende ne ağrı var nede sızı
hiç bişey hissetmiyorum
canım çörek otunu nasıl ve niye yiyorsun

benim 4. günüm klomende ne ağrı var nede sızı
hiç bişey hissetmiyorum
canım çörek otunu nasıl ve niye yiyorsun
çörek otu kürü var canım bal tarçınla karıştırıp yiyisıun doğal klomen deyim sana yumurta çoğaltıyor ve büyütüyor çörek otu
cesaret edemiyorm birazcık da ya :=) sabah ateşimi ölçtüm 36,8 çıktı adetime 3 gün var cnm
evde testin varsa önce onu yap çoğu öncesinde öğreniyor canımm

canım çok yumurta olması önemli değil..
kaliteli olsun 1 tane olsunn..o da bebiş dolsunnn inşşşş

bende yapsam mı acaba
pkoluyum ya ben korkuyorum bunları yapmaya ya daha da azdırırsa kistleri diye
hergün 1 tane incir yiyorum ben

kız asıl incir azdırıyor pkolular incir yememeli canımmm.pkon ileri derecede mi ne kadar ?
günde 1 tane yemek iyi gelirmiş yumurtalara ondan yiyorum
fazla yemiyorum ki
yinede yemesem mi ya:18::18:
ben pkolu olduğumu öğreneli 3 ay oldu
sanırım son 1 yıldır var bende ama emin değilim

ultrasonla muayene ettiğinde gördü dr. pkolusun dedi
dünya başıma yıkıldı
ileri dercede olduğunu nerden anlarım ben kızlar yaa
acaba bende ki başlangıç falan mı?

isyan nasılsın kız
bebiş nasıl
vefalı arkadaşım hamiş kalsada bırakmadı bizi helal olsun

aynen vallahi hep soruyor merak ediyor canım o benim cnımmmmmmmm başka topiklerdede bulundumm kendimize cok yakın hissettiğimiz insanlarda olanlarda oldu ama hamile kalınca hepsi unuttu beni hiç sormadılar ne yaptın nasıl gidiyor hiç bişey ben yazdımm ama bir kere de özelime napıyosunnn nasıl gidiyor diye moral düşmedi ben böyle olmazdım ama sanırsammm

valla ben evlendikten sonra arkadaşlarımı nasıl unutmadıysam hamiş kalınca da kimseyi unutmam diye düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…