Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

haaaaayır dipte olmak yokk evrene pozitif enerji yayıyoruzzzz pozitif enerji yayıyoruzzzz

offff canımmmmm cokk sıkılıyo benimde yaa sanki çalışmalarımız boşa gibi geliyor şuan burada ezan okunuyor allahım yüzümüze baksın inşallah sağlıklı sıhatli bebeklerimiz olsun inşallah

offff canımmmmm cokk sıkılıyo benimde yaa sanki çalışmalarımız boşa gibi geliyor şuan burada ezan okunuyor allahım yüzümüze baksın inşallah sağlıklı sıhatli bebeklerimiz olsun inşallah

biz daha başlamadık bugün inş canımmmm Rabbim c.c. kabul etsinn

Biz dün başladık canım hayırlısı ile olur inşallahhh da bakalım geçen ay da umutla başladık olmayınca bu ay çalışmaları pek önemsemiyoruz canım

Bende artık pek önemsemiorum canım rabbim allahım nezaman nasip ederse ozaman olur inşallahhh

Son düzenleme:
Biz dün başladık canım hayırlısı ile olur inşallahhh da bakalım geçen ay da umutla başladık olmayınca bu ay çalışmaları pek önemsemiyoruz canım

aynıyız demekkii valla bu ay cok kasmıcam kendimi napim olursa olur sanki elimden gelen bişey mi var

ahhh kuzummmmmm nerdeeee ben tek olsunda onada razıyımmm teyzesiiii örgüyemi başlasam akşamları iyi geliyor banaa

canım bebek örgüsü örme ama..
bu seni strese sokar kuzucummm...
onu ördükçe ve gördükçe istek artar ve beklentide artar bebeğimm..
çok başım dönüyor o yüzden pek yazamıyorum ama hepsini okuyorumm yazdıklarınızıni..

Insallahhhhhh yarabbimmmmm ... bende ayni seyleri hissediyorum bugun nedense ... aslinda bizim calismalarimizin
yogunlugu gecen hafta idi bu pazara kadardi .. duzenli yaptik yakilar yapistirdim ayaklarimi dikdim havalara ... daha
napiyimmmm elimden gelsene tavana terslemesine asicaktim kendimiiiii

Insallahhhh bizim icinde dualarini esirgemeeee evrakcummmm

İnsallah olck bak sn haber vercksn senin guzel haberni alcz basla ugras olur senn icindr iyi olur cnm.

Cnm bnmki asilamdn once tutms asilamanin 10 gunundym bn

zeynep bizim bir arkadaş var hastanede 2 yıllık evli..bebekleri olmadı..
klomen falan kullandı tutmadı..
doktor aşılama dedi..
aşılma yapıldı..
şu anda üçüz kıza hamile..
ama muzicevi şekilde..
bir tanesi aşılamadan önce tutunmuş seninki gibi..diğer ikisi aşılama ile...
şimdi 3 tane kız bebek bekliyor canım..
sen,nde öle bir durum olmasınn sakınnn

selam canlarım nasılsınız... ara ara giriyorum pek kalamıyorum ama... stajım yarın bitiyo yarın size kavusuyorummmmmm

silkelet kendini bide unutma bunnuu esirgemen kuzummmm Rabbim c.c. herkese nasip etsin inş zeynebin ve isyanın hamiş olcağı içime doğmuştu gercektennn ümitlendirmek istemedimm sonrasında üzülürler belki diye ama cok şükürkiii tatlı minişlerimizzzz geliyooooo darısı da bizeeeeeeeeeee

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…