Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

niye kimse beni onemsemiyorrrrrrrrrr :KK43::KK43::KK43: iyi degilim diyorum sizeeeee
napsam gidip erkenden kan testimi yaptirsammm :KK53:

kız nolduuuu :KK1: dur dur yeni geldim canım dha adetine 10 gün var çıkması imkansız gibi bişey bekle biraz daha canımm napalımmm bizim elimizden gelen bişey yokki biliyorsun Rabbim c.c nezaman yazdıysa o zmn oluyor keşke elimde sihirli bi değnek olsada hepimizi hamiş yapsam hatta çifter çifterrr :KK1::KK1: stres yapma kendine pozitiff düşünnnnnn kuzummmmmmmm bekle azcık daha :KK16::KK16:

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm şükürler olsunnn maşallahhhh size canımmm :nazar::nazar::nazar: Rabbi sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inş hadi hadiiii dizilin halay cekiyozzz :KK64::KK64::KK64::KK64: ikinci hamişimizz gözünn aydın kuzummmmm kendim olmuş kadar sevindimm şükürler olsun Rabbimeee:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE

cok saol.bebem darisu sana insallah bol bol dua etcm sizn icn insallah snde yazcksn burays

doktorunm bana gecen ay çatlatma iğnesi kullanmışmıydık diye sordu yok dedimm.elinde var mı dedi yok dedimm bu ay kullandıracak gibi geldi bana ama catlıyosa yinede kullandırır mıki yaaa kafama takıldı :44::44::44:

inş kuzuuummmmmm hepimizee inşşşş kutlama mesajımda vardı ama onu görmedin sanırımmm :KK1::KK1:

kuzuuuuuuuuuuuuuuuuummmmmmmm şükürler olsunnn maşallahhhh size canımmm :nazar::nazar::nazar: Rabbi sağlıkla sıhhatle kucağına almayı nasip etsin inş hadi hadiiii dizilin halay cekiyozzz :KK64::KK64::KK64::KK64: ikinci hamişimizz gözünn aydın kuzummmmm kendim olmuş kadar sevindimm şükürler olsun Rabbimeee:KK16::KK16::KK16:[/QUOTE

cok saol.bebem darisu sana insallah bol bol dua etcm sizn icn insallah snde yazcksn burays

Cnm grdm bak yazmsm cok saol kuzum snde yazckdn insallah buraya

canım çooook sevindim.tebrik edrim:))))valla seni merak ettim temizlik yapıyodum dedim bu kız yazmıştır şimdiye bi açıp bakayım dedim aaaa bir de ne göreyim:KK49:

hamişlerrr çoğalıyor umudum artıyor herşey cok güzel olacak inşşşşşşşş hepimiz bi gün buraya hamileyiiiiiiiiiiiiimmmmmmm yazıp sevincimizi paylaşıcazzz biribirimize bol bol dua edelimm hattaa batı gelene o gün dua edelim dua kardeşi olalımmmm bebişlerimiz bizimle olsun inşş :KK16::KK16:

cnm boyle hamile haberleri alinca cok mutlu oluyorum gercekten.Allah tamamina erdirsin saglikli bir sekilde kucagina almayida nasip etsin ins.:nazar:

canım çooook sevindim.tebrik edrim:))))valla seni merak ettim temizlik yapıyodum dedim bu kız yazmıştır şimdiye bi açıp bakayım dedim aaaa bir de ne göreyim:KK49:

sağol kuzuuuuuumm inşş inşş Allahım nasip etsin bizlereede tez zamanda hayırlısı ile inş :KK16::KK16:

Amin londonelizabet darisi insallah size bnde sndn en.kisa zmnda duycm insallah.

Ayy cindirella cok tsk.ederm cnm bnm darisi insallah sana dualarmdsnz hepnz

İnsallah ewrakcm darisi sana kuzum bnm

hamişlerrr çoğalıyor umudum artıyor herşey cok güzel olacak inşşşşşşşş hepimiz bi gün buraya hamileyiiiiiiiiiiiiimmmmmmm yazıp sevincimizi paylaşıcazzz biribirimize bol bol dua edelimm hattaa batı gelene o gün dua edelim dua kardeşi olalımmmm bebişlerimiz bizimle olsun inşş :KK16::KK16:

amin canım canım inş umut vadediyor bu topik:KK34:dua edelim hatta meryem suresi falan var kaç kez okuncak bilmiyorum.isterseniz okuruz çok katılımcıyla.
bu arada alıntılar birbirine mi karıştı ne:KK53::KK53::KK53:topik heyecanlandı hamile haberiyle :KK52::KK52:

Bilen biri liste yapsn ona sirasiyla salati tefriciye okuyalm istersnz

amin canım canım inş umut vadediyor bu topik:KK34:dua edelim hatta meryem suresi falan var kaç kez okuncak bilmiyorum.isterseniz okuruz çok katılımcıyla.
bu arada alıntılar birbirine mi karıştı ne:KK53::KK53::KK53:topik heyecanlandı hamile haberiyle :KK52::KK52:
aynen öyle oldu kuzummmm htlar karıştı ben her türlü varım elimden geldiğince ama çalıştığım içinn..inş sırasıyla gelecek aya bu güzel haberleri veririz inşş :KK16:
Bilen biri liste yapsn ona sirasiyla salati tefriciye okuyalm istersnz

olur canımmm güzel olur ariver gelsin diyelim ona inş :)

canım ben hiç ateş ölçmedim bilemiyorum bunu..
ama inş tutunmuştur kuzucummm...

canım başım dönmesi ve iştahsızlık dışında iyiyim şükür..
haa birde uykuu uykuya doyamıyorummm :KK37::KK37:
Uyu bol bol uyuuuu bebis buyuyor o vakitlerdeeeeee :KK36:

kız nolduuuu :KK1: dur dur yeni geldim canım dha adetine 10 gün var çıkması imkansız gibi bişey bekle biraz daha canımm napalımmm bizim elimizden gelen bişey yokki biliyorsun Rabbim c.c nezaman yazdıysa o zmn oluyor keşke elimde sihirli bi değnek olsada hepimizi hamiş yapsam hatta çifter çifterrr :KK1::KK1: stres yapma kendine pozitiff düşünnnnnn kuzummmmmmmm bekle azcık daha :KK16::KK16:
Evrakcuuuuuu canimmmmm haklisin evet ama niye boyle oldum ben bende bilmiyorum
her zaman herkese moral veren ben simdi ben diplerdeyimmmmm :KK53:

Ablacim cok tsk edetm.insallh darisi sana ve diger tum arkdslarma

zeynepcimmmm canim benim insallah kuzucummm isyanin dedigi gibi dikkat et kendine dinlen bol bol :KK76:

Bizimde bebişimiz olsun bizde bu duyguyu yaşayalım allahım yardımcımız ol:KK16::KK16::KK16::KK16::KK43::KK43::KK43::KK43:
Offff ozturk offfff demin sana baktim mesaj attim ama duymadinnn beniii ... sen nasilsin iyi misin ??
Guzel haberler verin de moralim yerine gelsinnnnnn :KK43:

X