Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Arkadaşlar konuyu yeni farkettim hemen yazmak istedim... Yaşım 35, eşimde morfoloji %3 tü....İleri hızlı da biraz normalin altındaydı. Bu sonuçları gören ilk doktorum hemen tüp bebek yapmalısınız dedi...biz tavsiye üzerine başka bir doktora gittik değerleri abatmadı klomene başlayabiliriz dedi veeee ilk kullandığım ay hamiş oldum canlar inşaAllah hepiniz en kısa zamanda mucizenize kavuşursunuz ve sağlıkla kucağınıza alırsınız. Bu arada evliliğimde 2.yılı doldurmak üzarayim. 1.5 yıl denemediğim kür(kendim ve eşimde) kalmadı diyebilirim :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn inş canımmmmm gelsinlerde şu andki tüm acılarımızı unuttursunlar bizee bi gelsin zaten totosun totosuna vurczzz kızartcazzzz cok bekletti bizi sıpaaaa

ıkı tane neysede 3 4 çok ya nasıl bakılır maddı manevı çöker ınsan allah bır versede razıyımmm

tebrik ederim canım.allah bize de nasip eder inş.durumumuz benziyor seninle.senden farklı olarak eşimde de bende de biraz problem var.eşim morf %7 ileri %10

Bak onlar bakar iste hmde cok iyi olur diger 2 de durmynca onlarda verirsnz.rabbim cok aratmsn ewrakcum eslermz bzden daha cok istyo snle knsmk cok iyi geldi mewlam.insallah en kisa zamnda seninde gobusunu doldurur mutlulugnz kat be kat artar insallah... Amin

Arkadaslar Merhaba bende 4 yıllık evlı olup hala bebek sahıbı olamayanlardanım gereklı tum tetkık ve tahlıller hem benım hem eşimin yapıldı rahım fılmı ve hepsı temız cıktı cok sukur ıkı Aşılama yapıldı (sadece ben ıstedıgım ıcın) sonuc negatıv. bu zaman zarfında yumurtlama takıbı hıc yapılmadı bana hep benım ısteklerım uzerıne doktorları yonlendırdım .
en sonunda sebepsız ınfertılıte dedıler.
sımdı muhtesem bır Doktor buldum kendıme adı gıbı Melek olan bır Bayan Doktor halden anlayan ıyı sevecen ve benım umutsuz olamama ragmen zaman zaman ınancımı yıtırmeme ragmen o benı hep yerden kaldırdı ve umut verdı. daha once yumurtlama takbı hıc yapılmadıgı ıcın hemde masrafsız oldugu ıcın klomene baslıycam bır sonrakı ay . bu sekılde yaza kadaar 3-4 kez denıycez.
benım sormak ıstedıgım su sımdı her ay adet olsak bıle bos yumurta uretebılıyormusuz onemlı olan bırtek dahı olsa ıcı canlı hücreli yumurta olusturabılmek ; bunuda Klomenle saglanabılıyormus. sızler belkı bu konuda daha tecrubelısınız bana bu klomen hakkında bılgı verebılırmısınız? yanı klomen kullanmak ıse yarıyor mu ? yukarda okudum ılk aydan bazılarıda 2-3 kullanımdan sonra gebe kalabılıyormus. bır cok arkadasımda bu sekıl gebe kaldı. benım yumurtlama veya catlama sorunum yok ama içi dolu yumurtamı onu bılemıyorlar eee bende hery ay adet olduguma gore demmekı bos mu yumurtam oluyor ????

doktor çok önemli gerçekten.güleryüzlü olması çok şeyi fark ettiriyor.klomenle sağlıklı yumurta hedefleniyor.yumurta takibinde yumurtan gerekli büyüklüğe ulaştığında dr çatlama iğnesi veriyor bazen kendisi çatlar diye vermeyebiliyolar.gün aşırı ilişkiyle işini garantilemiş oluyosun.eşte problem yoksa bazı arkadaşlar hergün ilişki yaşıyor.bu tedaviyle hamile kalan çok.inş sizi de mutluluğa ulaştıracak olan tedavidir.dr ne zaman gel derse o zaman git önemli olan konulardan biri bu canım.gittiğinde zaten dr bilgi verir.yumurtan oluşmuşsa büyüklüğü vs söyler

inşallah canım inşallah benle beraber senle beraber tuuuuuuuuum dıleyenlere ınsallahhhhhhhhhhh

cok saol cınderella verdıgın cevap ıcın :) benım Doktorum sağ olsun cok ıyı bırı ızmırde cok Doktor gezdım uzman Doç lara bıle ama hıcbırı bu kadın gıbı cıkmadı. öbür aya nasıpse baslıycaz ınsaALLAH tutar bugune kadar hep umutsuzdum ama nedense su klomene cok guvendım bır anda sankı bununla olacakmıs gıbı

:) bide en yakınlarım yani bunları yapanlar pff amann neyse allh bılıyo yukarda qörüo ya herseyı rabbım bana sabır versın her duamda bunu dıyorum ben adanadayım cnm

amin arkadasım rabbim bu sürecte içimize serinlik sabır versin inşallah bizim utanacak cekınecek bısıyımız yok rabbım bole taktır etmıs bızım yrımızd eherkes olabılırdı. ben allahın ıznıyle kendımı eksıklı hısstmıorum yaradan bole uygun gormus.

hay maasallah cnım benım allah bagıslasın bebısını ınsllah. senin sorun neydı kuzum ? benmde klomende ılk ayım yumurtalar yeterlı buykluge ulasmıyormus klomenın ılk dozunda bunye cvp verdı sukur 19 mm lık bı yumos olustu ıgnemı oldum ılıskımı yaptım beklıyore bakalım eşimde sukur bısıcıkmadı rahım fılmı cektırmedım daha doktorum 2 ay deneyelım olmazsa fılm dedı. ınsallahhhhhh bende sen gıbı ılk ayımda gebe kaldım kızlar moral bozmayın derım hemde ole bı yazarımkııııııııı D:

Canım Rabbim her daim bebegini sana bagslasnn bizede nasip etsin

inş tutar canım rabbim gönlüne göre versin. hayırlı haberlerini alırız...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…