Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Kızlar bende kliomeni bitirdim .bugün dr a gittm .2 tane yumurta var dedi .ovirelle catlatma iğnesi yaptik . Ikiz gebelik oluşma ihtimali varmi acaba .bide bu igneyi kullanan.varmı acaba

Ayyy Allahim ya nasil guldurdun bni valla Rabbimde seni guldrsn en kisa zamnda valla bnm olsnda bakacak cok var 3 ablam bi annm kayinvalidem herks bnden hewesli asilama yaptrdm diye kayinbabam oyuncaklar alip glms onlarDa cok uzuluyrm

aminnnnn canım Rabbim c.c. hepimizi güldürsün :KK16::KK16: sıyırıyoruzz yavaştannn :KK52::KK52: valla benim bakacak kimsem yok burdaa 4 üz olursa artık eşimin çocuklarına (askerlerine) veirriz 2 sini bu hafta siz bakın haftaya getirirsiniz derizzz :KK1::KK1::KK1::KK30::KK30: benimkiler daha ses seda yok bebek işi içinn...eşim cok istiyor Rabbim c.c. nasip eder isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar inşş:KK16::KK16: oyuncaklar deyince bi tuhaf oldum:26::26: inş hepinizin gönlüne göre veriri Rabbim c.c.minik kelebeğini göbüşüne kondurur evinizi bayram olur inş canımmmm...

Merhaba arkadaslar,bende gecen c.ttesi giittim doktoruma,verdigi letrasan ilacini kulllanmadigimi soyldm.biraz bozuldu ama dogal akisina bakalim dedik.ve10 . Gunumde 17.5 mm olmus yumurtam klomen kullanirken bile bu kadar buyumemisti.bal trcin corekotu karisiminada yedim ama etkisi olmusmudur bilmiyorum.ovitreelle vuruldum hemen.suan beklemedegum,umarim bebisimiz geli rbu ay.

canım devletin özeli ne oluyoki :) olduğum yerde 1 tane özel hastane var yüzüne bakmıyorlar paramla rezil oluyorum durmadan o teste yok bu teste sırf para içinn saçma sapan testler yapıyorlar ben hamile kaldım bir kere diyorum gitmiş benden ne testleri istiyor başka yerden yaptıklarının kabul etmiyor ve yaptıkları testte yanlış çıkıyor.bana tümör var diye teşhis koydu prolaktinden hiçbişeyim yok test yanlış çıkmış sağlam insanı hasta eder bunlarr para içinn :KK9::KK9::KK9: bende artık devlete gidiyrum cok iyi kibar saygılı ilgili bir doktorum var inş hep böyle devam eder bende şu işlemleri bi bitireyim yapıyorsa aşılama isticem bedaveymiş zaten ne kaybetcem ki bide onu deniyimm :KK1::KK1::KK1:

kuzum hangı şehırdeydın yakın şehırlerde ıyı dr varsa gıdebılırısn kuzum tıp fakultesı var burda devlet ama ıcerısınde dr odası var ozel bıde profsr oldgu ıcın gelenı çok ona para verıyosun kan tahlıllerıne fılan para almıyor

Kızlar bende kliomeni bitirdim .bugün dr a gittm .2 tane yumurta var dedi .ovirelle catlatma iğnesi yaptik . Ikiz gebelik oluşma ihtimali varmi acaba .bide bu igneyi kullanan.varmı acaba

var canımm ma tabikide Rabbim e kalmış benim bu ay mesela progesteronuma göree cok cok yumurtm varmış ama Rabbim c.c. nasip etmedi dölenmedi inş bebişin bu ay seninle olur sıkı çalışın bu ara canımm :KK17:

aynı durumu yaşamışız canımm aynen tam rezalett 1 tane özel olunca insanların eli mahkum gibi bizde öyleyizz ama gitmiuyorum artık hiç güvenmiyorum daa bendede prolaktin cok yüksek cıktı sende timör vardır bunun başka açıklaması yok dedi başka bir ile sevk etti mr için psiklojim altüst oldu sürekli ağlıyordumm tam başka ile gidecekken komşum dediki oranın testleri yanlış çıkıyor birde devlette yaptır dedi eşimle hemen gittik yaptırdık ve prolaktinim cok normal cıktı beyin cerrahi hiçbişeyin yok senin dedi yarın yinede gel tekrr kan alalım bi bakalım dedi tekrardan normal cıktı sonrasında görtürdüm doktoraa testin sonucunu hiçbişey olmamış gibi aa yanlış olabilir dedi sadece !!!!! bi daha tövbeeee gerekirse il dışındaki özele giderim yinede oraya gitmem daha neler neler varda işte paracılar :KK47::KK47::KK47:

neyse ki prolaktinin normalmiş.ben testi devlette, araştırmada, özelde yaptırdım yüksekti. ilaç kullanıyorum canım.mr şükür temiz çıktı.bi de bana bu tümörden bişi olmaz uykun kaçmasın dedi manyak.kötü huylu olmuyomuş da ondan

kuzum hangı şehırdeydın yakın şehırlerde ıyı dr varsa gıdebılırısn kuzum tıp fakultesı var burda devlet ama ıcerısınde dr odası var ozel bıde profsr oldgu ıcın gelenı çok ona para verıyosun kan tahlıllerıne fılan para almıyor

cnım doğu görevindeyiz en yakın il yine doğu hastanesi :KK1::KK1: bakalım bu doktorum cok ilgili inş bebişime vesile olur inş...

neyse ki prolaktinin normalmiş.ben testi devlette, araştırmada, özelde yaptırdım yüksekti. ilaç kullanıyorum canım.mr şükür temiz çıktı.bi de bana bu tümörden bişi olmaz uykun kaçmasın dedi manyak.kötü huylu olmuyomuş da ondan

canımmm inş prolaktinin normale seviyeye gelir en kısa zamanda benimde düşükten sonra yüksekti ama yavaş yavaş düştü şimdi iyi seviyede..benide korkutmuştu ama şükür bişey yokmuş

valla canımm 55 de beni ümitlendirmişti ama sonu hüsran olduuuu :26::26: süper yumurtlamışız bu ay ama spoşlar yolu bulamamış her zmanki gibi :KK47::KK47::KK47:

ayyy çook tatlısınn güldürdün beniii :)) bu ay kuzum ınşşallahhh ıkız verır ıkımızede geçen ayın acıısnı cıkarır :)

ayyy çook tatlısınn güldürdün beniii :)) bu ay kuzum ınşşallahhh ıkız verır ıkımızede geçen ayın acıısnı cıkarır :)

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn inş canımmmmm gelsinlerde şu andki tüm acılarımızı unuttursunlar bizee :KK16::KK16: bi gelsin zaten totosun totosuna vurczzz kızartcazzzz cok bekletti bizi sıpaaaa :KK1::KK1:

inş canım yapacak bişi yok hayırlısı böyleymiş. Olmuyosada vardir rabbimin bi bildiği. bENde tekrar klomene başlayacam adet olmayı bekliyorum. sEnin yumurta kendi çatlıyodur belki yada istediğini söyle verir bence

Bu ay gecti artkda bnde adet bkliyrm klomne baslcm bklm

valla canımm 55 de beni ümitlendirmişti ama sonu hüsran olduuuu :26::26: süper yumurtlamışız bu ay ama spoşlar yolu bulamamış her zmanki gibi :KK47::KK47::KK47:

kız bunlar yolu bulamıyo ya ne yapsak daEki Görüntüle 1019461 yolu bulsalar ufak taş larla yolu göstersek o taşları izleseler yolu bulsalar Eki Görüntüle 1019460 Eki Görüntüle 1019460 Eki Görüntüle 1019463 Eki Görüntüle 1019463 Eki Görüntüle 1019464 Eki Görüntüle 1019464 Eki Görüntüle 1019464 Eki Görüntüle 1019465 Eki Görüntüle 1019466

var canımm ma tabikide Rabbim e kalmış benim bu ay mesela progesteronuma göree cok cok yumurtm varmış ama Rabbim c.c. nasip etmedi dölenmedi inş bebişin bu ay seninle olur sıkı çalışın bu ara canımm :KK17:
Inşallh canım ya hepimize inşallah bakalım hAyırlısiyla insallah olsun

amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnn inş canımmmmm gelsinlerde şu andki tüm acılarımızı unuttursunlar bizee :KK16::KK16: bi gelsin zaten totosun totosuna vurczzz kızartcazzzz cok bekletti bizi sıpaaaa :KK1::KK1:

oyyy olsaa öpmelere doyamam yerım ben onlarıı ay zaten eşim ıkı tane olsa dıyo :)) bırı zor ısteyen adam ıkıtane bırden ıster oldu :)))

:KK1::KK1::KK1: valla canımmm biz yola nasıl gideceğini de anlatıyozzz eşimle sağa dönn düz git solaa dönn de diyozzzz genede bulamıyolar yumoşlarııı :KK1: gerizekalı mıdır nedir bu spoşlar anlamadımm diyoo eşim :KK9::KK9::KK9:

canımmm inş prolaktinin normale seviyeye gelir en kısa zamanda benimde düşükten sonra yüksekti ama yavaş yavaş düştü şimdi iyi seviyede..benide korkutmuştu ama şükür bişey yokmuş

incir ve dere otu süt yaptığı için yükseltiyomuş.incir kürü yapamıyorum o yüzden senin de aklında bulunsun canım.ben ilacı bırakmayı düşünmüyorum hemen yükseliyo adetimi engelliyo

oyyy olsaa öpmelere doyamam yerım ben onlarıı ay zaten eşim ıkı tane olsa dıyo :)) bırı zor ısteyen adam ıkıtane bırden ıster oldu :)))

yooooo içimdeee ahdım var vurcam totsunaa totosunaaa ısırcam o totoyuu :KK1::KK1: geçen gün bunun lafı geçti eşime diyomm klomen kullandım ya düşünsene 3-4 yumurta olup tuttuğunu diyommm yuhhhhhh abartma istersen diyooo :KK9::KK9: adamın kalbine indirecemmm :KK1::KK1:

X