Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

amin arkadasım rabbim bu sürecte içimize serinlik sabır versin inşallah bizim utanacak cekınecek bısıyımız yok rabbım bole taktır etmıs bızım yrımızd eherkes olabılırdı. ben allahın ıznıyle kendımı eksıklı hısstmıorum yaradan bole uygun gormus.

aynen cnm aynen ben kafama cok takıyorum hamılelık konusunu acaba tuttumu oldumu dıye yumurtlmam basladımı kafayı yıyorum taaakı adet olana kadar oldumu olmadımı dıye benım kendıme oyalanack bişe bulmam lazım ama neee:KK70:

aynen cnm aynen ben kafama cok takıyorum hamılelık konusunu acaba tuttumu oldumu dıye yumurtlmam basladımı kafayı yıyorum taaakı adet olana kadar oldumu olmadımı dıye benım kendıme oyalanack lmam lazım ama neee:d

orgu morgu bısıler yap senı uzenlerden uzk dur herhangı bı acıklama yapmak zorunda bıle degılsın arayı yavas yavs sogut baskaları ne der dıye dusunme saygısızlık yapmayıp hak yemedıgımız surece gunahı yok allahın ıznıyle bunların kndı psıkoljın ıcın ıyı neyse onu yap once kendı saglıgını dusun ok :)

Cok saol arivercim
ne deemek kuzum inşallah uğur getirir:KK16:
Beklemedeyiz canım ben klomen kullanıyorum tekrardan 3 günümdeyim ve bal tarçın+çörek otu karışımı içiyorum ve belime yakı yapıştırcam canım:KK16::KK16::KK16: sen neyaptın nasılsın
hadi hayırlısı olsun canımmm... ben bu ayı kaçırdım diye çok üzülüyorum kısmet ama napalımm :KK50:
hayırlı ugurlu olsun insallah hepimize:KK49::KK49::KK49::KK49:
:nazar::nazar::nazar::nazar:
benide eklermisiniz klomeni 2.ddenemem

yaş ve bat canım :)

cok saol cınderella verdıgın cevap ıcın :) benım Doktorum sağ olsun cok ıyı bırı ızmırde cok Doktor gezdım uzman Doç lara bıle ama hıcbırı bu kadın gıbı cıkmadı. öbür aya nasıpse baslıycaz ınsaALLAH tutar bugune kadar hep umutsuzdum ama nedense su klomene cok guvendım bır anda sankı bununla olacakmıs gıbı

rica ederim ne demek:))inş böyle pozitif ol,pozitif düşününce olur inş allahın izniyle.doktor var doktor var canım.mevzu zaten hassas doktor soğuksa somurtkansa sertse çekilmiyo yani.

kızlar bu ay soğan kürü yapmak istiyorum 15.gün başlayıp 15gün devam edecem.9.gündede havuç suyuna başlayayım diyorum. Günler doğrumu birde 2si bir arada yapabilirmiyim

kızlar bu ay soğan kürü yapmak istiyorum 15.gün başlayıp 15gün devam edecem.9.gündede havuç suyuna başlayayım diyorum. Günler doğrumu birde 2si bir arada yapabilirmiyim

canım sogan kürü adetin 7.günü baslanıyor.15gün yapılıyor havucuda yapabilirsin bence canım bende yapmayı düsünüyorum

X