Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

gün asırı devam edıcez artık canım . sanırım catladı onunıcınazaldı agrı ara ara sancıyo sadece . o sumuksu beyaz bsı dıyorlarya oda geldı dun

gün asırı devam edıcez artık canım . sanırım catladı onunıcınazaldı agrı ara ara sancıyo sadece . o sumuksu beyaz bsı dıyorlarya oda geldı dun

o akıntı daha yeni mi geldi?
bugün 16.günüm akıntı yok.hep de herkesin geç geliyor bu akıntı dikkat ettim de

Evrakcuuu güzel haberlere verrrr

kuzummmmm ben bugünde regl olmadımmm üstelik ne ağrı ne sızı kasık karın ağrım hiçbişeyim de yok..göğüslerim hala ağrıyo ama sanki eskisi kadar değil gibi yada bana öyle geliyor :44::44:bilmiyorum ama ağrısı var ateşim düşüyor yaa bugün cok erken ölçemedim ama 36.5 di benim adet 36.2 de oluor sanırım yavaş yavaş düşcekve adet olucamm

Canim adet olmadigin surce unut var gecikme neden oldu acaba

bilmiyırum ki canımm 28 en geç 29 gün adet olurdum acaba klomen mi yaptı salı günü doktora gideyim diyorum yada daha beklesem mi tet yapsam mı yapmasam mı herşeyden korkuyorummm

Evde varsa test ysp negatifse git doktora kuzun

Evde varsa test ysp negatifse git doktora kuzun

var birtane canımm yarından salı gününe randevumu alayım testimi yapıp gideyimm salı sabahı hayırlısı kistten korkuyorumm dua edin bebiş olsun gerci hiç umudum yok ama herşeyin hayırlısıı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…