Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Zavalli esim subatin 23'den beri iliskiye girmiyoduk asilama olcak diye sewincinden zil takip oynayacak nerdeyse.bu testi bir hafta boyunca yapiyimmi sence

genelde 24 ile 36 saat arasında çatlar diye düşünüyorum canım. sen isterssen yine yap o kutuda bikaçtane oluyomuş sanırım ben hiç yapmadım. 23 şubatta baya olmuş neyse spermler kaliteli olur. gerçi aşılama yaptırmışınız ama olsun.

kızlar yardımınıza ihtiyacım var bu ay adetimin 5. günü sarophene kullandım ve yumurta takibine başladık.37 günde bir adet oluyorum.cuma günü 17. günümdü doktora gittim ve yumurta büyüklüğün22 mm olmuş dedi ve düzenli ilişki dedi.ama korkarım ki üzerinden 2 gün geçmesine rağmen yumurtam çatlamadı.çünkü ne akıntım var ne bişe sanırım kiste dönüşecek (

Bugn tam 14"gun cnm bnm hesapladgm.gibi oldu yumurtlama gunu.ayyy bi tutsunda bisi istemem cok zor beklmk ya korku heycan hepsi bi arada ne kadar zormus

Son düzenleme:

Cnm catlatma ignesi vermedimi doktor

hayır canım iğne vermedi birkaç ay böyle gidelim dedi sonra başlayalım dedi ama sanırım çatlamadı.

Bugn tam 14"gun cnm bnm hesapladgm.gibi oldu yumurtlama gunu.ayyy bi tutsunda bisi istemem cok zor beklmk ya korku heycan hepsi bi arada ne kadar zormus

Bugn tam 14gun cnm bnmhesapladgm gibi oldu yumurtlama gunu.ayyy bi tutsunda bisi istemem cok zor beklemek ya korku heycan hepsi bir arada.ne kadar zormus ya

Bugn tam 14gun cnm bnmhesapladgm gibi oldu yumurtlama gunu.ayyy bi tutsunda bisi istemem cok zor beklemek ya korku heycan hepsi bir arada.ne kadar zormus ya

aynen canım benim 12. gün en büyük yumurtam 17mm di bi daha kontrol yapmadı 14. gün için iğne yazdı onu oldum. o günden beride bekliyorum zaman geçmiyor. ovulasyon testleri kaça satılıyor canım olmadı bende bu ay yapayım

Ay bacim insallah tutar ya.icinde 5 tane war 25 lira aslinda iyi bisi bu ovulasyon testi bnm tam 13 yumurtam vardi en kucugu ya 17 mm yada 18 mm al bi ovulasyon testi adet dongun kac gun suruyosa teste baslama tarihini ona gore seciyon

Cok afedersn cnm ic camasirina beyaz krem sumukumsu gibi uzun bi sivi gelirse yumurta catladgn anlamna gelir

dün oldu o dedıklerınden bana canım vee gece calışma yaptık ınsallah olumlu sonuc olur rabbım ol devıyerır de olur ınsallahhh dua edelım bırbırımızeeeee
catlatma ıgnemı salı gunu olmustum carsamba persembe ustuste calıstık cuma ara verdık cmts yıne calıstık bakalım hayırlısı :)

Ay bacim insallah tutar ya.icinde 5 tane war 25 lira aslinda iyi bisi bu ovulasyon testi bnm tam 13 yumurtam vardi en kucugu ya 17 mm yada 18 mm al bi ovulasyon testi adet dongun kac gun suruyosa teste baslama tarihini ona gore seciyon

ay maşallah canım hem 13 tane olup hem en küçüğünün 17mm olması çok ii benim sağda 2 solda 4 tane vardı. benim döngüm biraz dengesiz 1 hafta geçiyor ama doktorumun demesine göre yumurtan geç geliştiği için sarkıyor dedi. ona göre bu ay zamanında olmalıyım kısmet diyelim artık ben senden ümitliyim bu ay belsin ler

Hadi bismillah tutar insallah cnm dua ediyorum ne zamn aklima dusse diyorumki allahim bnm gibi olan kk arkadaslarmada ver diyrm

bizde dün calıstık canım ve ınanır mısın benım agrım gectı daha dogrusu o kadar cok agrı yok artık hahahaha senın devam edıyor mu

Hic stres yapma kendine insallah .adet olmzsnda hamike kalrsn eger olmazsada erken olur insallah moralini bozma sakin.

Arkadaşlar Merhaba ben adetimin 5.gunu klomen kullanmaya basladm 5 gun çarşamba günü dktra gtdmm dktr bna muhtemelen yarn ctlr gun asri ilişki ye girin dedi ama bize süpriz biçimde çarşamba gunu esimin arkdsi gldi ve persembe de kldi bz iliskiye cuma gunu girdik ben cok Üzgünüm sanrm gunumuzu kacrdk ama bnm kask agrm persembe aksami oldu ve aknti gece gldi cma aksamida iliskiye grdk szce tutmstr ck kafa tktmm yaa

inşallah olmazsın canım . raporla falan ılgısı yok bebegım doktorların anlasmalı oldugu ılac fırmaları varsa eger o ılacları yazıyolar. ben devlet hast ne gıdıyom. benım aldıgımda 10 tl ıdı ıste canım bazı kızlar cok pahalıya alıyo markadan markaya degısıyo demekkı. iinşallah gerek kalmaz bırdahakı seferlere rabbımın rahmetı buyuk ısterse cıfter cıfter verır hepımıze bellı mı olur

Hadi bismillah tutar insallah cnm dua ediyorum ne zamn aklima dusse diyorumki allahim bnm gibi olan kk arkadaslarmada ver diyrm

bende aklıma gelen ısımlerı tek tek sayıyorum namazlardan sonra rabbım benle bırlıkte tum dıleyenlere sıtede yazıstıgım tum kızlara eses07 brsn61 benımaskpastam anatomi vs vs bu ısımlerı bırı duysa ne yapıyo bu kız kafayı yemıs der hahahaahahah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…