Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

var birtane canımmyspmdan salı gününe randevumu alayım testimi yapıp gideyimm salı sabahı hayırlısı kistten korkuyorumm dua edin bebiş olsun gerci hiç umudum yok ama herşeyin hayırlısıı:KK16::KK16::KK16:

Şimdiki yspcaksun testi kuzum...ben sabah yapmistim..ayy inş vardır yaaa

Şimdiki yspcaksun testi kuzum...ben sabah yapmistim..ayy inş vardır yaaa

bekleyim yaaaa :KK14::KK14: sabah ilk idrarla daha iyi sanki yarın sabah yapayımm ateşim düşük olmazsa hayırlısı kuzumm inş inşşş dua et benim içinnn.yoksa gitcem doktoruma kist faaln olmazsın zaten iğnede yapmamıştı progesteronda yüksek bir aksilik olmasınn hayırlısı canımcımm :KK36::KK36:

bekleyim yaaaa :KK14::KK14: sabah ilk idrarla daha iyi sanki yarın sabah yapayımm ateşim düşük olmazsa hayırlısı kuzumm inş inşşş dua et benim içinnn.yoksa gitcem doktoruma kist faaln olmazsın zaten iğnede yapmamıştı progesteronda yüksek bir aksilik olmasınn hayırlısı canımcımm :KK36::KK36:

İnş olmaz kuzucum birşey sen silma canini BIRTANEM sabah inş silik çizgiyi görürsün:KK16:

Arkadaslar klomende kacıncı günlerdesiniz.? kulandıktan sonra değişiklikler oldu mu.?(akıntı,kasık ağrısı ya da baska seyler)

Arkadaslar klomende kacıncı günlerdesiniz.? kulandıktan sonra değişiklikler oldu mu.?(akıntı,kasık ağrısı ya da baska seyler)

bana biraz şişkinlik yaptı nedense akıntı yoğun oldu iğneden sonrada şıpp die kesildi:)) kasık ağrısıda oldu hatta bayaa batmalar falan....

bana biraz şişkinlik yaptı nedense akıntı yoğun oldu iğneden sonrada şıpp die kesildi:)) kasık ağrısıda oldu hatta bayaa batmalar falan....

bende de siskinlik ara ara oluyor dediğin gibi su an akıntıda yok gibi..ama hiç agrı filan olmadı.
ben su an 9.gündeyim sen kacıncı gündesin cnm?

bende de siskinlik ara ara oluyor dediğin gibi su an akıntıda yok gibi..ama hiç agrı filan olmadı.
ben su an 9.gündeyim sen kacıncı gündesin cnm?

bende 10. günümdeyim bat nezaman canm senn

Kızlar şifre nasıl deiştiriliyo acabaa burda bilen warmıı??

su an tam olarak bilemiyorum cnım cünkü gecen ay erken olmustum bu ayda hesaplarda 16 sı diyor bakalım..
senn ne zamn peki

benmde 17 si. bugün test yapıcaktım pazartesi kargo olabiliyomuş ya test siparişim gelemiyo yani belki çıkar dedim ama:))

kızlar benim gibi bir kaç ay serophene (yada klomen)kullanıp iğne tedavisine daha sonra geçen varmı ?ben bu ay ilk defa kullandım iğne kullanmadık ama sanırım yumuşlar kiste dönüşecek çünkü hiç beyaz akıntım gelmedi cuma günü 22 mm olmuş dedi ama hiç çatlama belirtisi yok :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

benim kırmızılar henüz gelmedi ama yavaştan ateşim düşüyor cok yakında gelirler :KK14::KK14:
Belkı gelmez canım ya ateşte yanılma oluyor. Bu arada bugün ben ateşini ölçtum 37 çıktı doktorum yumurtan yok dedi ama akintim var
benide ekle canım yaş 21 bat 7 nisan klomene bu ay ilk başladm

Canlarim bilgisayardan girdiğim zaman hepinizi eklicem.

kızlar benim gibi bir kaç ay serophene (yada klomen)kullanıp iğne tedavisine daha sonra geçen varmı ?ben bu ay ilk defa kullandım iğne kullanmadık ama sanırım yumuşlar kiste dönüşecek çünkü hiç beyaz akıntım gelmedi cuma günü 22 mm olmuş dedi ama hiç çatlama belirtisi yok :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Ben bu ay ilk gitim doktora hic bi sorun yok dedi doktor ama 7 senedir olmadi bebis, serophene yazmis kullandim ilacim bitcegi gun gittigimde yumurtalarima bakti cok guzel buyumus dedi ovitrelle igne verdi canim...

Ben bu ay ilk gitim doktora hic bi sorun yok dedi doktor ama 7 senedir olmadi bebis, serophene yazmis kullandim ilacim bitcegi gun gittigimde yumurtalarima bakti cok guzel buyumus dedi ovitrelle igne verdi canim...

bana iğne falan vermedi adetimin 17 .günü 22mm olmuştu şimdi çalışmanın tam zamanı dedi ama bende hiç yumurta çatlama belirtisi yok aksine kasıklarımda ağrı var sanırım çatlamadı ve korkarım ki kiste dönüşecek bi dahaki kontrolüm de çarşamba günü offf:KK43::KK43:

bana iğne falan vermedi adetimin 17 .günü 22mm olmuştu şimdi çalışmanın tam zamanı dedi ama bende hiç yumurta çatlama belirtisi yok aksine kasıklarımda ağrı var sanırım çatlamadı ve korkarım ki kiste dönüşecek bi dahaki kontrolüm de çarşamba günü offf:KK43::KK43:
. Kasıklarda agrı oldugunda yumurtalar catlıyor diye biliyorum ama insallah catlamistir.

Arkadaşlar bişey sorucam iluskiden hemen sonra ben ayaga kalkmiyorum 20 25 dk ayaklrmi havaya dkip bklyrm snra 1 saatden fazla yan ytp ayklrmi kndme ckyr m ama ayaga klktgm an dsari atyr vcdm esmn spermlerni szdede byle oln vrmii

X