Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

inş.. gelmezz kırmızılar:26:

inşallah tutar seninde az kalmış adet olmazsam bende 13 gibi test yapmayı planlıyorum. günler yaklaşınca zaman daha da geçmiyor

aynen geçmiyo walla bide ilk iğnem umutluyum yani....senn iğne olalı kaç gün olduu

inşallah canım hepimiz bu ay hamiş olsak ne güzel olur :) . ama ben adet olcam herhalde karnımda sancı var :18:

içini karartma hemen bee Allah kerim innşallah tutmuştur ama iğneden 14 gün sonra çıkıyo diyolar test yapsan çıkma ihtimali yüksek olmassada bidahaki aya üzmeyelim kendimizi dimi:))

zeynep senn kaçncı çatlatma iğnen mesela benim 3 gündürgöğsüm acıyo yani iğnenin 7. gününden sonra sence bu ne olabilir

günüm genelde hep geçiyor ya o yüzden çıkmazsa diye korkuyorum bakalım bi bugun geçerse inş yarın yapabilirimde bilmiyorum

anladım ama adet gecikmesi genelde yumurtlama probleminden oluyo stres yapmassan çok fazla inşallah gebelik gecikmesidir

inşallah canım hepimiz bu ay hamiş olsak ne güzel olur :) . ama ben adet olcam herhalde karnımda sancı var :18:

zeynep senn kaçncı çatlatma iğnen mesela benim 3 gündürgöğsüm acıyo yani iğnenin 7. gününden sonra sence bu ne olabilir

Kotu dsnme cnm iyi dusyn bu ay olmasa bilw gelwcek ay kesin insallah sartlandr kndni.cnm bnm klomen catlatma ignesi asilama hepside ilk bnde sanci var karin agrisi mide bulantsi halsizlik var bide goguslerde sikınti yok

Kotu dsnme cnm iyi dusyn bu ay olmasa bilw gelwcek ay kesin insallah sartlandr kndni.cnm bnm klomen catlatma ignesi asilama hepside ilk bnde sanci var karin agrisi mide bulantsi halsizlik var bide goguslerde sikınti yok

evet bu olmasa bile 2. 3.de olur gibi geliyor ama kısmet. benim bu ay gögüslerimde hiç bir sancı yok sadece hormondan 1 2 damla süt geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…