Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

9 we 10. günlerde silik çizgiyi gören çok ama belli olmuyo genelde 12.14. günler çıkıyo idrara geç düşebiliyo ama kanda kesin cewap çıkıyo

hıımm ben batımı beklıcem gecıkme olursa yapıcam . zaten haftaya kontrole cagırdı doktorum hgc ye mı bakacak acaba ?

hıımm ben batımı beklıcem gecıkme olursa yapıcam . zaten haftaya kontrole cagırdı doktorum hgc ye mı bakacak acaba ?

12 weya 14. gün sonra falan çağrmışsa hgc bakıcaktır bence çnkü ondan önceki testler çokta güwenilr olmuyomuş

12 weya 14. gün sonra falan çağrmışsa hgc bakıcaktır bence çnkü ondan önceki testler çokta güwenilr olmuyomuş

yok yok gneden bı hafta sonra cagırdı ıgne yaptıgı gun haftaya gel kontrole dedı. neyı kontrol edecek sence varmı bı fıkrın?sormadım bende safs gıbı halbukı her seyı sorarım normalde

yok yok gneden bı hafta sonra cagırdı ıgne yaptıgı gun haftaya gel kontrole dedı. neyı kontrol edecek sence varmı bı fıkrın?sormadım bende safs gıbı halbukı her seyı sorarım normalde

hmm... bilmiyorum ki ilginç yumurtanamı bakıcak ki acaba çatladımı die yada progestan başlicak sana galiba bebişin tutunabilmesi için werilen bir ilaç bana werdi mesela 1 hafta sonra başlamamı söyledi

hmm... bilmiyorum ki ilginç yumurtanamı bakıcak ki acaba çatladımı die yada progestan başlicak sana galiba bebişin tutunabilmesi için werilen bir ilaç bana werdi mesela 1 hafta sonra başlamamı söyledi

hımm olabılır gıdıcem bakalım ınsallah haftaya. kaca aldın sen o ılacı canım ?

ya ben 13.unde gebelik testi ypcm ama karnim felaket agriyor. cikan sonuç negatif çıkarsa veya hasta olursam gerçekten çok yıkılırim ya

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ya ben 13.unde gebelik testi ypcm ama karnim felaket agriyor. cikan sonuç negatif çıkarsa veya hasta olursam gerçekten çok yıkılırim ya

canım enınde sonunca olumlu yada olumsuz gorecen o sonucu her ıkısıne de alıstır kendını balım . ınsallah olumludur. ne tedavısı oldun canım?

hımm olabılır gıdıcem bakalım ınsallah haftaya. kaca aldın sen o ılacı canım ?

iğne+progestan+ 85 lira tuttu iğne 80 olması lazm oda 5 liraydı demekki git bakalım ne olucak haberdar edersin

iğne+progestan+ 85 lira tuttu iğne 80 olması lazm oda 5 liraydı demekki git bakalım ne olucak haberdar edersin

evet bunu edınya sen belkı ılac vwerecektır dedıgın gıbı gıdıcem ınsallah. kııııız sen ıgneye 80 tlmı verdın bacııım ben 10 tl verdım.ustelik sigortam yok zaten olsada ssk karsılamıyo bunları bılıyorsundur.

kızlar yazılarınızı okudum da hep testleri adetiniz 2 3 gece yapıyorsunuz yani çıkacağı varsa da idrar da zaten çıkmaz . ya sabır çekin gerçekten ise yariyor . olacak inşallah ya herşeyin bi vakti zamanı var sabredim canlarim benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…