Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

Canim 5 haftalik bu hafta gitcem doktora ben adetten 3 günoönce öğrendim canim..ama yumurtlama zamanimda agridan yuruyemiyordum

egerkı yumurtlama dıyorsan bu belırtılere yuruyemeyecek kadr degılım. gercı bı ıs falan yaptıgım yok psıkolojık olarak devamlı yatma hıssım var bana doktorum kontrole gel dedı amam ben neden dıye sormadım neyı kontrol edecek acaba ?

senin kacıncı ayın canım. ben ılk ayımdayım. yumurtalar yeterlı buyukluge ulaşmıyormus ılk doz kullandım 5 gun 1 adet ıkı yumos oldu bırı sagda 10 mm bırı solda 19 mm tıbben hersey normal gorunuyo bakalım rabbım verırse . ben beklentı ıcıne gırmek heveslenmek ıstemıyorum cok uzak bı hayal gıbı gelıyo gebelık su ana bana senin bat ne zman bu arada ?

İsyan çok sevindim canım Allah hayırlısıyla kucağına aldığın günü görmeyide nasip etsin
Çok TSK ederim canim.çok saol

Yumurta catlamidmi diye bakcaktir canim..benim doktor takip falan yapmadi pek bilgim yok

Çok TSK ederim canim.çok saol

Yumurta catlamidmi diye bakcaktir canim..benim doktor takip falan yapmadi pek bilgim yok

ıgne vuruluncada catlamaz mı zaten canım? ıgneye ragmen mı bakılır catlamıs mı dıye ? ayyyy anlamıyom ben bu ıslerı yaaaaa ne kadar karısık hersey

2.ayımdayım canım 1 ay arayla.çünkü ilk kullandığımda çatlama iğnesi olmadım kist oldu.16gün adetim gecikti.o yüzden yine gecikir diye hesap yapmıyorum.20si ile 23 arası olur diye bekliyorum.inş muradına erersin bu ay

inşallah canım rabbim yuzumuze baksın inşalalhhhhhh en iyisi hesap kitap yapmamak zaten.

canım aynı durum bende de var o batmalar yumurtanın olduğu yerde oluyor.yarın adet olmam lazım ama hala bile devam ediyor benim kasıktaki hareketler :44:

canım aynı durum bende de var o batmalar yumurtanın olduğu yerde oluyor.yarın adet olmam lazım ama hala bile devam ediyor benim kasıktaki hareketler :44:

inşallah olmazsında gelır bebek canım haber ver yarın mutlaka . bır kac gune kadar da bı test yaparsın ıkı cızgı cıkıverır ınsallah ohkkk ne gusellll ıns ıns ıns

bilmiyom canım haftaya kontrole gel dedı bende herseyı sorarım normalde sormadım saf gıbı ama gıtmeyı dusunmuyorum . sen ne durumdasın canım kacıncı ayındasın ?

ben 2 sene önce 2 iki kürtaj yaşadım ((( sonra ara werdm zaten onun psikolojisini hala atabilmiş deilim 9 aydır korunma yok hiç bir şekilde ama iki aydır olması için uğraşıyorum bu ay başladım işte klomen..owitrelle ilk defa...hem aynı şeyi yaşamaktan korkuyorum hemde olmamasından...

bat ne zaman? rabbım ol derse olur cok detaylı duzunme kuzucum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…