Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

bize doktor iğneden 36 saat sonra ilişki önerdi, ortalama çatlama süresi öyleymiş.sonrada gün aşırı ilişki dedi bi kaç gün..
bizim olmadı malesef ama yardımcı olmak adına söylüyorum ..

Canim beni de ekler misin bu ay ilk denemem yas 26 bat 15 mart bekliyoruz bakalim :)

Ya canım bende geçen ay 26 gün oldum bugün 31 günüm hayırlısı biraz daha geçsin kan yaptırırm olmadı

stresten adetimiz gecikiyor canım. o kadar kafaya takıyoruzki gelmiyor. klomen normalde adetide düzenler. adet olacağım korkusuyla olamıyoruz o zaman bizde adet olmayacağım diyelim gelsin artık bebişlerimiz.

bize doktor iğneden 36 saat sonra ilişki önerdi, ortalama çatlama süresi öyleymiş.sonrada gün aşırı ilişki dedi bi kaç gün..
bizim olmadı malesef ama yardımcı olmak adına söylüyorum ..

doktor bana 12 saat sonra dedi ama ondan sonrasını söylemedi bu akşamda olsamı acaba diye sordum..

canım yapabildiğin kadar yap. ancak bir gün aradan fazla verme. bat tarihine kadar yap valla için rahat olsun. sonra keşke deme.

yapacağım yapmasına da adama bir haller oldu istemediğim zaman dibimden ayrılmaz yapacağı zaman olmuyo stresmi yaptı heyecanmı bilmiyorum dua edin kızlarr

bu vicksli pamuk kulağa pek hoş gelmedi. yakar bence ya. bence bu kadarına girme derim. zarar vermesinden korkarım şahsen ben canım.

Evet bana da hos gelmedi bend ayni senin gibi dusunuyorum ama o sekilde hamile kalan cokmus.. yakmiyormus da buz gibi
bir serinlik veriyor diyorlar .. artik ne derece bilemiyorum acikcasi ...

Ya canım bende geçen ay 26 gün oldum bugün 31 günüm hayırlısı biraz daha geçsin kan yaptırırm olmadı

bencede bak kafa olarak rahatladin negatif cikinca yarina yada aksama reglin gelir .. benimde hep oyle oluyor :26: sinir oluyorummmm

Alıntı londonelizabet kullanıcısından alıntı Mesajı Göster

cnm havuc suyu buyuyen yumurtanin catlamasina yardimci olacak incir suyuda buyumesine.peki sen duphaston kullanacakmisin cnm yada catlatma ignesimi olacaksin.

birde su havuc suyunu sorayim dikkatimi cekti ... nasil iciliyor bileniniz var mi yumurtlama zamaninda icsek aslinda
faydasi olur belkimmmm

aynen yapabildiğin kadar yapmak çok daha mantıklı, sonuçta spermler de hemen ölmüyor. öncesinde de olsa ihtimal ihtimaldir.

aynisini bana cuma aksami bir arkadasim dedi 1.5 yasinda oglu var ... Valla biz bebegi istedigimiz ay hergun yaptik
baska turlu nasil tutardi bilmem diyor hergun olmasa bile bir gun ara vererekte olur hemen spermler olmedigi icin
48 saat yasiyorlarmisss keratalarrrrrr

yapacağım yapmasına da adama bir haller oldu istemediğim zaman dibimden ayrılmaz yapacağı zaman olmuyo stresmi yaptı heyecanmı bilmiyorum dua edin kızlarr

bizim isteksizlik hallerimiz neysede onlarınki hiç çekilmiyo. sen de istetmeye çalış canım rahatlatmaya çalış napcn artk el mahkum . inş dua edcm senn için allah yardımcn olsun. bi de erkeklr hani sırf bebek için istediğimizi düşünüylr biraz da haklılar. bz bunn tam olarakta öyle olmadığını onlara hissettrmlyz. yok yere stres oluyolr sonra

aynen yapabildiğin kadar yapmak çok daha mantıklı, sonuçta spermler de hemen ölmüyor. öncesinde de olsa ihtimal ihtimaldir.

zaten doktor yumurtadan önce tüplerde sperm olursa daha ii olur diyo. valla benm doktorm yapabildiğinz kadar yapın diyo. ne kdr iş o kadar şans

ilahi düşünemiyorum soğuk bi havada dışarı o malum pamukla çıktığımı

benimde kaç kere öyle oldu, hatta geçen ay ,sabah kalktım gittim lavaboya testimi yaptım , daha sonucunu beklerken regl oldum , nasıl bir moral bozukluğu anlatamam.

walla ne yapacam bilmiyom sırf görev gibi olduğundan stres yapıyor heralde.. çok teşekkürler canım bende sana dua edecem..

Son düzenleyen: Moderatör:
walla ne yapacam bilmiyom sırf görev gibi olduğundan stres yapıyor heralde.. çok teşekkürler canım bende sana dua edecem..

evet aynen öyle canım sanki görev gibi ama bizim içnde öyle değlmi bazn. inan bişi anlamıyrm bazn zorla gidiyrm. aslnda bunu istekli ve zevk almak içn yapın diyo doktr. bu psikoloji çok önemliymş.

evet bizim olmama nedenlerinden biri olarakta seyrek ilişki olduğunu düşünüyorum ben , hafta içi işten gelince yorgunluktan bişey yapabildiğimiz olmuyor, anca hafta sonları .oda denk gelicekte. ama bu ay kararlıyım..yorgunda olsam bebişim gelsinde bu ay artık anne babasının yüzünü güldürsün istiyorum

ilahi düşünemiyorum soğuk bi havada dışarı o malum pamukla çıktığımı

ahhhaaaa bende dusununce gulme tuttu yana yana dusunsenize ...
bu arada eylulnazz senin yas kac ??? Birde sen bilgili gibi geldin bana bir arkadas biraz once
havus suyundan bahsetmis yumurtalari catlatmak icin ... sen biliyor musun nasil kullaniliyor , ne zaman kullaniliyor ??
Yada icinizde bilen bir arkadas varsaaaaaaa

ayyyyyyyyyyyy aynisini ben dusundum 27.02 de reglim gelince ... bizde aynennnn gnlstd sizin gibiyiz saftimiz kayiyor eve
geldigimizde ... ondan ziyade Sabah daha erken kalkip abdest alacagimi bilmekte bazen vazgecirtiyor beni Allahimin gucune gitmesin
yani dee .. abdest almadan cikamam rahatsiz oluyorum .. ama bu ay bende kararliyim hele cuma aksami arkadasim diyince
devamli yapmaniz lazim gun saymayi birak .. bende kafama koydum bu ay duzenli yapalimmmm dedik .. belki birkac
gun sadece ara gelsinnnnn

denk gelcek olunca her türlü olur ama yinede ihtimali yükseltmek lazım tabikide, bizim gibi hafta sonundan hafta sonuna yapanlar için spermelerin ömrü 2 değil en az 5 gün olmalı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…