Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

canım 27 yaşındayım ben. bu kürler saraçoğlunun sayfasında var. ben de adet olunca incir yemeye başladım adet biticede havuç yemeye başladım. incirede devam ettim tabi. ama bu kürler kaynatılıp içiliyomuş.

tamam eylulnazzz bende bakiyim onun sitesinden en azindan havucu bir deniyim catlatmayla ilgili olaraktan ..
merci canimcimmm

tamam eylulnazzz bende bakiyim onun sitesinden en azindan havucu bir deniyim catlatmayla ilgili olaraktan ..
merci canimcimmm

kolay gelsin sana canım. bende şimdi doktora gdcem. hsg film sonucunu göstrcm. inş önümüzdeki ayda aşılamam olck dua edn bana.

Slm kizlr bende 12 senelik evliyim bakalim bende gidecegim dr arkadas gitmis dr 3 ay kullanmis bu klomen i 3 ayi dolmasan klomenle hamile kalmis arkadas hemde ikizleri oldu birisi kiz birisi erkek rabbim bizede nasio etsin cumle isteyenlere insallah

evet aynen öyle canım sanki görev gibi ama bizim içnde öyle değlmi bazn. inan bişi anlamıyrm bazn zorla gidiyrm. aslnda bunu istekli ve zevk almak içn yapın diyo doktr. bu psikoloji çok önemliymş.

aynen benim içinde öyle oldu artık bu bebek işinden sonra iyice soğumaya başladım bu işten bebiş olursa eğer bir gün bayağı bir ara vermeyi düşünüyorum..

denk gelcek olunca her türlü olur ama yinede ihtimali yükseltmek lazım tabikide, bizim gibi hafta sonundan hafta sonuna yapanlar için spermelerin ömrü 2 değil en az 5 gün olmalı

rabbim nasip etsin inşallah hepimize inşallah kizlar bende 12 senelik evliyim bizde bebek istiyiruz rabbim nasip eder inşallahkalmayi

kolay gelsin sana canım. bende şimdi doktora gdcem. hsg film sonucunu göstrcm. inş önümüzdeki ayda aşılamam olck dua edn bana.

Hadi bakalim hayirlisi canimmm dualarim seninle ... bende cektirmistim temiz cikmisti ... eminim seninkide
tertermizdirrrrr haberlerini bekliyorum buradannn

hanife81 selamlarrrr ... Insallah yaaaa ben gecen ay ilk kez kullandim.. herhangi birseyim yok ama
sansimi arttiriyim diye olmadi .. bu ay 2. sefere basladim bakalim nasil olucakkk .. Insallah
bende size buralardan haber veririmmmm geliyor diyeeeee

eğer prolaktin yüksekliği varsa incir kürünü kullanmayınız diyor saraçoğlunun sayfasında .şimdi benim dostinex ile prolaktinim düştü normal seviyeye ama yumurtam gelişsin ve çatlasın die incir havuç kürünü kullanırsam ,acaba prolaktinim yükselirmi ? incir yükseltiyormuş çünkü

yeni dusmusken bence kullanma bir prolaktinin seviyesi dengede kalsin derim ben..
cunku bende de onceden prolaktin cok yuksekti bas agrilarindan oluyordum
ama yaklasik 3 yildir hep ayni seviyede devam ediyor... acele etme derim ben
yada baska bir sey kullan..

ben kaciyorummm bayanlarrrr yarin sabahtan girrerim yineeee
hepinize opucuklerrrrrrr

Mrb arkadaslar o kadar cok istiyorum ki cocuk rabbim nasip eder ins isteyen herkese benim hormon degerlerim iyi cikti fakat yumurtlamamda problem var buyumuyo doktorum klomen vercek bu ay bide oyle bakicakmis ise yararmi bilmiyorum ins yarar klomenle gebe kalanlar varmi ?

Ben kaldim canim ilk ayda
Canim ben yaptim havuç suyunu... Adetin10. GGünübadladim..aksamlari kkaynar suyun içine2-3 adet hhavuz dogradim 20 dk kaynattim ioluncaya kadar içtim..
Canim adetten hemen sonra basladik gün asidi ve 20. Güne kadar devam ettik.
Çok tsk ederim canim darisi basiniza inss
Tek çizgi varrrr:2:
Canim.sabah ilk.idrarla yapsaydinn...benim.ilk idrarla silik cikti

canım ben daha araştırmadım ama adetin 7. günü diye okumuştum.en sağlıklı bilgiyi saraçoğlunun sitesinen alırsın oraya bi bak canımm

aynen benim içinde öyle oldu artık bu bebek işinden sonra iyice soğumaya başladım bu işten bebiş olursa eğer bir gün bayağı bir ara vermeyi düşünüyorum..

valla ne yalan söyliym bende biraz öyle düşünüyrm. ama inş tam tersi olurda herşey bebekten önceki haline döner.

Hadi bakalim hayirlisi canimmm dualarim seninle ... bende cektirmistim temiz cikmisti ... eminim seninkide
tertermizdirrrrr haberlerini bekliyorum buradannn

çok şükür tüpler açık canım bi sıkıntı yok. ben pcu luyum yumurtam gelişmiyor benm. 2 ay klomen kullandım olmadı doktor önümüzdeki ay aşılama yapacak inş rabbim bu sefer nasip edecek ve bebişim olacak. şimdi adet günümü sabırsızlıkla bekliyorum olayım bitsn ve bebeğim gelsin. ( hepimizin bebeği gelsin inş..)

o zaman cnm senin yumurtalar gelisiyor ama catlamiyor tipki benim gibi.bende kontrole gittigimde yumurtan cok guzel buyumus gelismis catlayacak dedi.ama oyle olmadi cunku ben doktor oyle dedikten 1 hafta sonra adet oldum.oysaki yumurta catlasaydi 14 gun sonra adet olmam gerekirdi.ve ben gecen ay hic bir ilac kullanmadim.simdide klomene basladim ama doktor kontrolu olmadan tedaviyi surdurecem.ins bendede kist olmaz.bu arada cnm sen havuc suyuna yonel derim cnm ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…