Klomen kullananlar birbirimize destek olalım :)

tamam kuzum ekledim umarım son kullanışın olur :)

UĞURLU LİSTEMİZ :nazar:
İSİM
YAŞBAT
SONUÇ
İsyan123275 Mart 2014 2013Klomen ilk denemede HAMİŞŞ :KK49:
Evrakcu257 Mart 2014Klomen beklemede
Ariver2126 şubat 2014Klomenle ilk deneme
Ozturk0624belirsizKlomen beklemede
Dennizkabugu307 Mart 2014Klomen+çatlatma iğnesi
Zozitos381 Mart 2014Klomenle ikinci deneme

Cok tesekkur ederimmmm nazar boncuguna da bayildim ... :KK6:
Insallah Arriver cim yasimdan dolayi cok korkuyorummmm gecikicem cocugum olmicak diye
heray bir telas icinde geciyor benim icin ama doktorlara gittigimde de hicbirseyiniz yok olur diyorlarrrrrrr :26:

Bu arada hepinize birsey sormak istiyorum... adet biter bitmez iliskiye girdik esimle kupayi cektirdigim gun belimde de yakimmm :KK76:
acaba tutma olasiligi olur mu birkac kisi tutuyor hemen dediler de sizin de fikrinizi alayim dedim... :KK14:

Çok korkuyorum bir sorun olacak diye...sevinemiyorumm bile yaa...çok değişik bir duygu kızlarrr...

hayırlı olsun bebeğin canım. inş kucağına almayıda nasip etsin rabbim. burdan hamiş haberleri almak umut oluyo bizlere. inş darısı isteyen herkese.

Cok tesekkur ederimmmm nazar boncuguna da bayildim ... :KK6:
Insallah Arriver cim yasimdan dolayi cok korkuyorummmm gecikicem cocugum olmicak diye
heray bir telas icinde geciyor benim icin ama doktorlara gittigimde de hicbirseyiniz yok olur diyorlarrrrrrr :26:

canım stres varya o bitiriyor işte. rahat olmayı dene başka şeylerle meşgul ol inş gelecektir vakti geldiğinde kuzucuğun. yaşına takma tıp artık çok ilerledi. ki rabbim istesin yeter. onun için bizde ondan isticezzz. inş oda nasip edeck bizlere :KK9:

Bu arada hepinize birsey sormak istiyorum... adet biter bitmez iliskiye girdik esimle kupayi cektirdigim gun belimde de yakimmm :KK76:
acaba tutma olasiligi olur mu birkac kisi tutuyor hemen dediler de sizin de fikrinizi alayim dedim... :KK14:

bende bu gibi formlardan okumuştum yakıyı kullanıp olumlu sonuç alanlar olmuş. inş faydasını görürsün.

canım stres varya o bitiriyor işte. rahat olmayı dene başka şeylerle meşgul ol inş gelecektir vakti geldiğinde kuzucuğun. yaşına takma tıp artık çok ilerledi. ki rabbim istesin yeter. onun için bizde ondan isticezzz. inş oda nasip edeck bizlere :KK9:

Eylulnazzz cok tesekkurler inan moral oldun sende banaaa :KK14: insallah oyle olur dua ediyorum her zaman
rabbime ... melegimizi kusagimiza hayirli ve saglikli bir sekilde almayi nasip etsin diye .. Hayirlisi Allahtan :KK16:

bende bu gibi formlardan okumuştum yakıyı kullanıp olumlu sonuç alanlar olmuş. inş faydasını görürsün.

evet bende hem burada formda gordum birisi bahsetmis hemde birkac kisiden duydum .. bakalim
bu ayda bunu denicemm :KK34: bana mantikli geliyor ... birde viks sur diyorlar vajina icine pamuk koy vicksli
diyorlar hem kanallari ferahlatiyormus hem de bir usutme falan varsa onu aliyormusss :KK30:

Yok gelmedi ama tek çizgi canımmmm:KK30::KK30::KK30::KK43::KK43:

:KK5: uzulme canim yaaa seni cok iyi anliyorum bende gecen ay seninki gibi heyecanla bekledim
adetimde gecikince bebis var sandim ama bu klomen de kullanimda gecikmeler yapiyor
mesela ben norlamde 28 gunde bir oluyordum 31. gun reglim geldi.. hayirlisi Allahtannn :nazar:

geçer canımm geçer ben gibi sabırsız olursann hemen öğrenirsinnn :KK1::KK1:

canımm inş güzel sonuç alırsın benim progesteron 42 idi..
canım benim bir yumurtlama zamanımda 2 gün ağrım oldu..yumurtlama zamanım bitti göğüs ucu acım başladı..
öle gidiordumki 23. gün akşam benden pembe kan geldi..ama çok az peçeteye...
sonra ertesi gün 24. gün baya adet ağrım vardı ama adet ağrım tam olarak 22. gün başladı canım halada devam ediyor..bnugün 26. günümmm..yardımcı olabildimmi bilmiyorumm

canım özel olacak biraz ama kaç kere ilişkiye girdiniz 1 gün araylamı ne zaman bıraktınız bide öğrenebilirmiyim bende bu ay kullandım klamen dün iğnemi vuruldum ilişki konusunda sıkıntılarım var da biraz:KK14:

:KK5: uzulme canim yaaa seni cok iyi anliyorum bende gecen ay seninki gibi heyecanla bekledim
adetimde gecikince bebis var sandim ama bu klomen de kullanimda gecikmeler yapiyor
mesela ben norlamde 28 gunde bir oluyordum 31. gun reglim geldi.. hayirlisi Allahtannn :nazar:

Ya canım bende geçen ay 26 gün oldum bugün 31 günüm hayırlısı biraz daha geçsin kan yaptırırm olmadı

Eylulnazzz cok tesekkurler inan moral oldun sende banaaa :KK14: insallah oyle olur dua ediyorum her zaman
rabbime ... melegimizi kusagimiza hayirli ve saglikli bir sekilde almayi nasip etsin diye .. Hayirlisi Allahtan :KK16:
canım tüpleri tıkalı olanlar, tüpleri bağlı olanlar, doktorun kesinlikle bebeğin olmaz dediği kişiler, adetine 2, 3 kala bi kere ilişki ile hamile kaldıklarına bunların hepsine şahit oldum, duydum. tek yapmamız gereken üzerimize düşeni yapıp tevekkül etmek. inş olacaktır. kalbini ferah tut. bak ne güzel topikte hamiş haberleri geliyo bunlar bize birer umut. allahın izniyle bizimde olck

stres yapmamakta gerekiyor .ilk denemeye başladığımz aylarda benim adetim 12 gün gecikmişti. psikopat gibi olmuştum , işte heran wc ye gidip regl oldum mu diye kontrol ediyordum.kan testi yaptırdım en son, negatif çıkınca , kafam rahatladı heralde , ertesi gün regl oldum .bilmiyorum yada denk geldi..

biz bu ay akışına bıraktık kızlar...

isyan123 tebrik ediyorum seni .. allah hayırlsınla kucağına almayıda nasip etsin inş...
aynı heyecanları bizlerede yaşatsın rabbim..

evet bende hem burada formda gordum birisi bahsetmis hemde birkac kisiden duydum .. bakalim
bu ayda bunu denicemm :KK34: bana mantikli geliyor ... birde viks sur diyorlar vajina icine pamuk koy vicksli
diyorlar hem kanallari ferahlatiyormus hem de bir usutme falan varsa onu aliyormusss :KK30:

bu vicksli pamuk kulağa pek hoş gelmedi. yakar bence ya. bence bu kadarına girme derim. zarar vermesinden korkarım şahsen ben canım.

cnm havuc suyu buyuyen yumurtanin catlamasina yardimci olacak incir suyuda buyumesine.peki sen duphaston kullanacakmisin cnm yada catlatma ignesimi olacaksin.

doktorum çatlatma iğnesi yapacak sanırım klomenle yumurtam geliştirse geçen sefer güzel gelişmişti çatlatma iğnesi yaptı bu sefer klomeni günde 2 sefer içtim dozunu arttırmştı yine çatlatma iğnesi yapar. yarın inş. bu sefer tutar bu ikinci çatlatma iğne olacak ilaçlar kist yapmıştı 1 ay da ara vermiştim

X