klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kızlarr ben kactım yemek yapcam aksam görusuruz.
nimett konustur kız milleti sus pus durmayın
hadi kolay gelsin hersey gönlunuzce olsun

arkadaslar merhaba bu topıge ılk defa yazıyorum aranıza yenı katıldım 21 yasındayım 2 yıllık ewlıyım we hıc korunmadık sımdıye kadar hamıle kalamadım sorunumuz ne daha bılmıyoruz :) esım sperm testı yaptırdı normal cıktı ben rahım fılmı cektırdım tupler acık ama dr olmaması gereken bosluk war dedı ama engel degıl dedı bu ay yumurta takıbı yapacak klomen+progestan werdı aslında daha once 4 ay klomen+ dupbaston kullandım yıne olmadı dr degıstırdıgım ıcın tekrar yumurta takıbı yapılacakk nedennn olmuo bunu bılmeye bıle razıyım sorunum su bıle dıyemıyorum BAT 12 NISAN

Aramıza hoşgeldin canım :))) umarım en kısa zaman da bebeğini kucağına alırsın biz de de bir sorun yok ama bekliyoruz :)) klomen arkasından iğne ....gebelik belirtilerini yaşayıp umutlanıp akabinde adet oluyoruz :)) umarım bu son aylarımız , günlerimiz olur böyle :))

insanoğlu ne zalim olmuş...bunun bir çözüm olmadığını bile bile neden kadına bunu yaşatırlar ki !

valla çocuğumun ömür boyu olmayacağını bilsem de asla öyle şeylere yeltenmem yapmam ben... eltimde 3 senelik evli ama oda çocuk istiyo tahlil falan verdiler bir aya anca çıkarmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…