klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

merhaba seni daha öncede görmüştum listede varmısın 1 sayfaya bir bak istersen....
canım moralini bozmak istemem ama bende o belirtileri yasadım ve bebiş olmadı :KK14: o belirtıler ilacın yanıtması oluyor.

evet bayadır buradayım yazılanları okuyorum biraz olsun kafamı dagıtıyo ama neyse dedigin gibi ilaçtan galiba ufacık bi umut işte benimkisi dilerim allahtan hepimizin kuçagını doldursun bebişlerle kimsenin kucagını boş bırakmasın çok zor hele bide baskı varsa :)

evet bayadır buradayım yazılanları okuyorum biraz olsun kafamı dagıtıyo ama neyse dedigin gibi ilaçtan galiba ufacık bi umut işte benimkisi dilerim allahtan hepimizin kuçagını doldursun bebişlerle kimsenin kucagını boş bırakmasın çok zor hele bide baskı varsa :)

amiiiiin kele:KK48::KK48:

Adetin 2. yada 3.gunu;
  • hormon,hemogram,seroloji ve rutin kimya testi 6 tüp kan alıyolar.
  • adet bitiminden en az 1 hafta sonra smear kultur testti benim adet bittiginde 3 gun yaptılar
  • smear kultur sonucuna göre hsg cekılecek benim hazır vardı yoksa bir dahakı adeti beklicektim.çünkü adet bitimi 7 gun içinde cekiliyormüş.ve özelde cektirin cok sıra varmış.
  • erkek ürolojiden rapor alcak sprem testti kan testleri vs. onun üroloji yapıyor ve zk kendi üroloji doktorundan rapor kabul ediyor testleri dısarda bile yapılsa o dr göstermek gerekıyor.
  • evlilik cüzdanı fatokopisi
  • bay bayan nufus müdürlügünden kayıt örnegi
  • bayanın 3 resmi ve kimlik fotokopisi
ve bunlar tamamlanınca heyete giriyor ordanda sgk falan sorun yoksa onay cıkıyor ve ilaclar yazılıyor sende alıp kırmızıları beklıyosun adet oluncada 2.3.4. gunlerden birinde gidiyosun vee ilac nasıl kullanılcak anlatılıyor gerisini bilmiyommm
yazıyım da bu yola basvurucaklara ön bilgi olsunn dedim.:KK6::KK6::KK6:

merhaba arkadaşlar nasılsınız? Bir kaç gündür gelemedim malum bahar temizliği durumları :))yokluğumda hamile olduğunu öğrenen var mı :))) benim doktorum da bu ay ilaç vermedi çok iyi durumun şu an fazla abartmayalım dedi gönderdi :)))

merhaba arkadaşlar nasılsınız? Bir kaç gündür gelemedim malum bahar temizliği durumları :))yokluğumda hamile olduğunu öğrenen var mı :))) benim doktorum da bu ay ilaç vermedi çok iyi durumun şu an fazla abartmayalım dedi gönderdi :)))

valla ben adet oldum belki biliyosundur bugün daktıra giittim tekrar klomeni başlattı:KK9: yani bildiğin gibi daha kimsecikler hamile kalamadı tam gaz devam ediyoruz :KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9:

hosgeldinnn daha hamile haberi yok:KK14:

valla ben adet oldum belki biliyosundur bugün daktıra giittim tekrar klomeni başlattı:KK9: yani bildiğin gibi daha kimsecikler hamile kalamadı tam gaz devam ediyoruz :KK52::KK52::KK76::KK76::KK76::KK9::KK9:

vay arkadaş bu nasıl bir şeydir ....vermedi bu ay bana almak için ilaç alma takibi yapalım günü geldiğinde olmadı direk iğne yaparız dedi ...totoma baka baka evime geldim bende :KK43:(

ne baskısı anlatsana biraz hayat hıkayeni

kızlar bir şey duydum Erzurumlu bir hanımdan aranızda oralı var mı bilmiyorum ama ...günlük ağacı akması ile bişeyleri ( unuttum saydığı malzemeleri) karıştırıp bir beze sür beline yapıştır sen gebe kalınca kendisi atar onu vücut dedi...dalga mı geçti gerçek mi dedi anlamadım :))

vay arkadaş bu nasıl bir şeydir ....vermedi bu ay bana almak için ilaç alma takibi yapalım günü geldiğinde olmadı direk iğne yaparız dedi ...totoma baka baka evime geldim bende :KK43:(

kız belki doktorun bi bildiği vardır ki vermedi daha iyi işte dinlen bu ay kendine:KK51::KK51::KK51::KK51:

kızlar bir şey duydum Erzurumlu bir hanımdan aranızda oralı var mı bilmiyorum ama ...günlük ağacı akması ile bişeyleri ( unuttum saydığı malzemeleri) karıştırıp bir beze sür beline yapıştır sen gebe kalınca kendisi atar onu vücut dedi...dalga mı geçti gerçek mi dedi anlamadım :))

ya boşver öle şeyleri hiç takılma iyi deildir belkide:KK45::KK45::KK45:

A&S sen yumurta takıbiyle catlatma ignesi hiç yapmadınmı?[/QUOTEi

ilk bebeğimde yapıldı bunda ilk ay klomendeyim cnm

o zaman sen yolun basındasın ben 2 catlama ignesi oldum dedim asılama yapalım dediler di .... ama belge yok elimde istesem yalanda diyebilirdim demekki bu cok önemli degilmiş ama tüpde yapmıyolar 2 asılama sartmış.

X