klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben şimdi çıkıyorum annemgil bir saat için de burda olurlar.dua hattında buluşalım olur mu canlar?unutmayalım ki kendimize ettiğimiz duadan çok bir başkasının bizim için ettiği dua makbuldür..çünkü onun ağzı bizim için günahsızdır...arada fırsat bulunca bakarım.öptüüümmmm

ne korkutuyonn kiizz milletii
cnm ben yumurta takibinde bile alttan ultrasonda kıvrandım buna hiç dayanamam.amaan giden artı 120 olsun napiyim sonuç temiz çıksında
oo 120 tl diyosunn amaa dahaa sonraa ne paralarr gidiyoorr sormaa ben 150 tl cekildim galibaa simdi hatirladim.

Son düzenleme:
ne korkutuyonn kiizz milletii

oo 120 tl diyosunn amaa dahaa sonraa ne paralarr gidiyoorr sormaa ben 150 tl cekildim galibaa simdi hatirladim.

:))) deniz valla canım çook yandı ama (( herkes dayanırsın dedi dayandım ama nasıl? yaa bana 2 kez çekildi o yüzden zor dayandım. ilkinde zaten ilaçlı suyu falan hissetmedim. hem zaten ilaçlı su çok yakıyor dediler ama benim canımı o en başta taktıkları şey çok acıttı. her neyse işte çok şükür kurtuldum.
hiiiiiiççç acımıyor kızlar :)) valla o 120 tl bizim çook işimize yaradı :) kendime aldıklarımla onun acısını unuttum.iyi ki böyle olmuş. kısacası 120 tl için dayanılabilecek bir acı :) hehee :)

iyi akşamlar kızlar...bugün batı olanlardan varmı haber...bakalım ilk hamiş kim çıkacak bu topikten

kızlar normalde benim yumurtlama zamanı akıntımı çok net farkederdim ama bu sefer okadar akıntım olmadı çok az oldu acaba yumoşmu çatlmadı anlamadım ben ilaç kullanmadan daha net oluyordu

Kızlar kilolarınız ne alemde ben 73 kiloyu 160 boyda yani 15 kilo fazlamız var . Eşimle acaba bu nedenle mi olmuyor diyoruz eğer bu ay tutmazsa kilo verme programına gireceğim

Kızlar kilolarınız ne alemde ben 73 kiloyu 160 boyda yani 15 kilo fazlamız var . Eşimle acaba bu nedenle mi olmuyor diyoruz eğer bu ay tutmazsa kilo verme programına gireceğim

kiloda her zaman zararlı cnm ama çokda etkisi yok bence.zayıf olup bebeği olmayanlarda var kilolu olup hemen hamile kalanlardan.malesef bende bebek düşüneli doğrudüzgün sporda yapmıyorum hep kilom artarak gidiyor.

DENEMEKTE FAYDA VAR KIZLARRR KOŞUN LAVABOLARA!!BU ALINTIYI OKUYUNben yazacam ama sakın ayıba kaçmasın ben 2.ciye hamile kaldığımı nenemin yöntemiyle öğrendim ve gecikmeden aldırdım orta parmağınızı vajinanın içine soktuğunuzda elinize hemen çocuk yatağı değiyorsa hamile değilsiniz amaaa elinize hiçbiyer değmiyorsa için boş bi alan gibi ise kesin hamilesiniz çünkü adete yakın rahim yatağı aşağıya sarkar eğer hamile isen zaten adet olmayacağın için rahim yatağı aşağıya inmez ben bundan biliyorum sakın yanlış anlaşılmasın KIZLAR DENEMEK LAZIM BAŞKA BİR YERDEN BULDUM BUNU

Son düzenleme:
İyi aksamlar

dunden sonra biraz daha iyiyim.demekki benim yumoslar catlamiyor.duzenli adette ise yaramadi.ama cok akintim var bugun nedense

İyi aksamlar

dunden sonra biraz daha iyiyim.demekki benim yumoslar catlamiyor.duzenli adette ise yaramadi.ama cok akintim var bugun nedense

çok akıntının olması yumoşların çatladığını gösteriyor da olabilir canım, kontrole gttğmde doktorm demişti ki çatlaynca folikülün içindeki sıvı boşalıyor ve akıntı olarak çıkıyor..vei akıntm bnm de bayaa bi akıntm olmştu sonra..şimdi kesildi ama:S bu ne demek blmiorm tabiii:S

bende de hiç ağrı yok canım?? ben de çatlatma iğnesi olmadım ve 2 yumurtam çatlamştı.. Yumurtalar çatladğndan beri ilk değişiklk bgn oldu o da göğüslerimin ağrımaya başlaması.. bakalm nolcak..

Cnm yumurtam catlayacak boyuta ulasmadi maalesef.dun 11 cmdi.

galiba bnm de pztesi çatladı yumurtalar =) haydi bakalm hayırlısı bekleyelm beraber :)

raporsuz fiyat
240*3=720 TL
Ovitrel= 68 TL
856 Tl yapıyor
raporlu olarak 3 tane igne bir tane ovitrelli = 223 TL aldım 20 tl de muane ucreti ödedim toplam 243 TL işi bitirdim asılamaya ücret almıyolar diye biliyorum.
bunları bende sonra raporla ugrasmak ısteyenler için yazdım.cok zahmetli oluyor ama 613 TL cepimde kaldı.ama şu igne zor bulunuyor yaa zk cevresindeki eczanelerden 4.bulabildim.piyasa yokmus bunlar stok yapmıslar.

kızlar niye sustunuzz yaawww

hadi canlanınnn
ankaranın daglarıda buklum buklum yolları hadııı

gözünaydın cnm uğraşmana değmiş yani para kolay kazanılmıyor inşallah emeklerinde boşa çıkmaz hemen bebişin gelir.

cnm ben çatlayıp çatlamadığını bilmiyorum yaa:18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…