klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cnmm bende 12. günü gittim yumurtam var ama küçükkkk dedi dr 10 mm en büyügü :26: 3 gün sonra gene çağırdı ama iğneden bahsetmedii banaaa bendee sorsammıkı bu dr ock yavas ılerlıooo offffffffffff

doktorlar yaşın gençse ve evliliğinde yeniyse çok önemsemiyorlar malesef bence doktorunu değiştir yumurta takibi yapıcak bi doktor bul kendine canım

Aslında drum burda çok ünlü bi prof o kadar çok hastası var ki o yüzden mi takip yapmıyor bilmiyorum birde ben ilçeden merkeze gidiyorum dr kontrolü için ufff ya burda da iyi bi dr yok ki

dünden beri koyuyorum fayda yokta işte bi umut die eşimi aradım oda telefonuna bakmıyo ki gelsin gidelim bi iğne vurduralım die yoksa patlıyacam ben az kaldı

dünden beri koyuyorum fayda yokta işte bi umut die eşimi aradım oda telefonuna bakmıyo ki gelsin gidelim bi iğne vurduralım die yoksa patlıyacam ben az kaldı

ah kıyamam ya canım belkide üşüttün sen ondan oluyodur böyle canım bi kere benimde başıma geldi kendimi acilde buldum idrar yollarımda iltihap olmuş çok ilerlemiş ağrıdan ağlayarak gitmiştim acile

ya şimdi bide ben dün markete gitmiştim market servisini bekleyeyim dedim evimde markete yakındı servisi bekledim gelmedi bende poşetleri elime aldım baya bi ağırdı eve geldim geldikten sonra sancım artmaya başladı zayıfımda acaba dün ağır kaldırdımda ondan mı böle bu şekil oldu doktora söyledim ama oda dedi zayıfsın ağır kaldırmışsın buda senin erken adet olmanı sağlamış falan dedi

ay canım benim bende şimdi senin o durumdayım çatlatma iğnesi falan vurulmadım ama klomen kullandım ama hep sancı çektim dedim kendi kendime belki yumurtalıklarım çatlıyordur die ama sonum ne şimdi bilmiyorum

Neden yumurta takibi istemedi dr anlamadım bu ay ovulasyon testi de aldım bi deneyeceğim yumurtam ne zaman çatlıyor bilmiyorum
bende klomeni 4 ay kont.suz kullandim ama cok tehlikeliymis sonradan ogrendim.
yarın gideceğim canım doktora inşallah kist falan yapmamştır
canim belkide kist oldu onlar gidiyor onun icin agriyor olabilir.bende bir kere kucuk kist oldu adet olunca cok agri cektim.
adet olursan incir yee istersen birde seninn o inciler kac taneydi saydimi dr.senle durumumuz ayni gozukuyorda.
aranızda hiç benim gibi sancı çeken var mı klomenden sonra

beenn her ayy sancili adet olurum.ama senin agrin daha cokk yada bunyen zayif canim

ben zayıfım 47 kiloyum

belki kiziyosun bana ama bisey demekk istiyoruuumm
neden alintili cevap yazmiyosun bilg.sorun mu varr yada cepden yazdigindanmi?sen diger arkadaslari uyardin 1-2 kere ama kendin alintili yazmiyon merak ettim.belkide ayarlarinda sorun var oyle gozukuyor

ama ben sayfanın sağ alt tarafında alıntı ile cevapla bölümünden yazıyorum doğru deilmi yoksa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…