klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Cnm bende de pco var.ilk defa klomen kullandm.bende 11.gün gttm 12mm olmstu.ama ctlatma ignesi icn yeterszdi bu boyutu.16mm olmasi gerekyrmus.eger o boyuta ulasirsa ctlatma ignesi yapar doktr.

cnm kac yıldır ugrasıosun ıns hepımız bebeğimize kavuşuruz. benım
senınkındende kucuk bakalım belkı gec catlıodur dıe avutuorum kendımıııı yaa burdakı hamıs yazılarını okudukca umutlanıorum

merhaba bende 13 nisanı bekliyorum..3 yıldır deniyoruz olmuyor biryıgın test yaptırdımçok şükür sorun çıkmadı ama olmuyor işde her ay br umutla beklemekteyim...1 yıl klomen çatlatma tedavisi denedim..artık aşılama yaptıracagım...nisanda bakalım durumlar ne olacak..

cnm ben gunde ıkı kullandım ama dr 5. günü başla demiş bende 3. günü başladım benımde ekranda gordum bır suru var hıcmı buyumez bırı yaaa :18: ama ben ekranda kocaman bır yuvarlak gordummm dr aaaa yumurtaaammm dıe bagırdımmm refleksle ama dr dedı en buyugu o dedı 3 gun sonra bakacam dedı ben bal+tarcın + çörek yapmadım hanı sonrada cok buyur fılan dedıler korkuttular bakalım bu ay cok umıtle baslamıstım klomenee adet duzensızlınden batımı bıle bılemıorum 21 olmam gerkır normal bır kadın olarak ama sende glıfor kullanıomusun oda yumurta buyutuomus pko cok faydalı fılan dıolar :26:

ayyy bide ben dün çok korktum benden böle et parçaları falan geliyodu acaba hamile kaldımda düşük mü oldu bide erken oldum normalde 6 sında olmam gerekiyodu 2 sinde oldum die dün acayip baya bi kötüydüm

Evet canım klomenden sonra başladı ağrılar adet bitene kadar çektim.benden de et parçaları geldi zaten ağrıyı onlar yapıyor.ama bu ay da klomen kullandım.hiç ağrı falan yok tedirgin oldum şimdi de ya bu akşam iğne vurulacagim bakalım ne olacak

Cnm ben 8aylik evlym.hc korunmadk ama olmadi.doktr günde 1tane klomen verdi.ama bna 1hafta iliski önerdi.cuma gttgnd belki gelisme göstrr yumurtalarn hc belli olmaz

sebepsiz intelife daha zorr ama stresten dıo drlar. hiç ummadın anda gelıverıomus bebgın dr ole dıoo ıns senınde bebısın beklemedın anda helır hem asılamaya hazırlanan lar bır bakıolar hamıle send ele olursun ıns
.....

Allah yardmcmz olsun.Rabbim mahrum etmesn.sabır!

inşallah canım yaaa çok yoruldum çünküüü umudum tükeniyorr

Cnm ben 8aylik evlym.hc korunmadk ama olmadi.doktr günde 1tane klomen verdi.ama bna 1hafta iliski önerdi.cuma gttgnd belki gelisme göstrr yumurtalarn hc belli olmaz

anladım cnm bende bu ayın 22 sinde 1 yıllık evli olacam bakalım bebegım klomenle gelecekmı ben bu ay hep dua edıorum evlılık yıl donumu hedıyem bebegım olsun dıeeeee :2: ama umudum kırıldı yumurtan buyumemıs dıyıncee bakalım ıns cumaya buyuuuurrrr

Hc belli olmaz cnm.bol bol yumurta ye

inşallah canım yaaa çok yoruldum çünküüü umudum tükeniyorr
çoooook haklısın bız anlarız ancak bırbırımız ben 1 yılda tukendım dr dedım zaten her ay dr gelmekten bıktım artık dedım ama ınanıorummmm allahım hepımızı anne yapacakkkk ıns...
Hc belli olmaz cnm.bol bol yumurta ye

yumurtanın ne faydası var cnmmm :44: ben hıc duymadım :44:

Yumurta,süt,yogur peynr.bunlar yumurtayi besliyr ve kalitesni arttryrmus.tvde bi doktr söylyrdu

glifor kullanmıyorum şekerle ilgili bir sorunum yok tüm testlere girdim .PCO olanların en büyük sorunu ne zaman hasta olacağımızı bilemiyoruz

glifor kullanmıyorum şekerle ilgili bir sorunum yok tüm testlere girdim .PCO olanların en büyük sorunu ne zaman hasta olacağımızı bilemiyoruz

cnm benımde seker sorunum yok ama pko olan herkez ınsulın dırencı olurmuss ve bu glıfor ılacıı pkoya yardımcı takvıyeymıs bılımsel acıdan kanıtlanmıs dr sor bence :26:

slm kizlar ben zk ciktim eve gidiyorum
rapor cikti.recetem yazildi daha almadim ilaclari sekretere sordum kac tane ilac diye 3 yumurta buyutmek icin igne bir tanede ovitelle catlatmak icin varmis bende 3 tane az degilmi benim klomenle bile zor buyudu dedim.yok klomenden daha etkili bunlar hem sizde cocuk olmamasi icin sorun yok dedi sonra bana siz hemsire falanmisiniz ne cok sey biliyosunuz dedi bende yok insan 3,5 yildir isteyince ogreniyor biseyler dedim tabii icimden topik sagolsun diyorum.bakalim ne olcak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…