klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

vallahi hiç sorma canım ama eminim sende ki ağrı benimki kadar olmamıştır üstelik bide benimki klomeni bıraktığımdan beri vardı neydi anlamadım ya neyseki şimdi çok şükür yiyim dün gece eşimle hastaneye gidip iğne vurdurdum :KK5:

Geçmiş olsun canım ya benim de klomenden sonra adetim çok ağrılı oldu geçen ay.bu ilaclar iyi mi kötü mu anlamış değilim.mecbur katlanıyoruz.inşallah en kısa zamanda amacımıza ulaşırız

güaydın canım sende ne kadar sürmüştü ki sancın adet olmadan bir kaç gün önce mi yoksa klomeni bıraktın bir kaç gün sonra mı başladı sancın ta adet dönemin gelene kadar bende bu şekil olduda

ayyy bide ben dün çok korktum benden böle et parçaları falan geliyodu acaba hamile kaldımda düşük mü oldu bide erken oldum normalde 6 sında olmam gerekiyodu 2 sinde oldum die dün acayip baya bi kötüydüm :KK14::KK14::KK14:

Kızlar günaydın birşey sorucam unuttum söylemeyi ben 1 aydır folikasit içiyorum sizde içiyor musunuz

ayyy bide ben dün çok korktum benden böle et parçaları falan geliyodu acaba hamile kaldımda düşük mü oldu bide erken oldum normalde 6 sında olmam gerekiyodu 2 sinde oldum die dün acayip baya bi kötüydüm :KK14::KK14::KK14:

olabilir canım.bendeki belirtileri söylim sana aşırı kanama,ayakta tam duramıyodum yani doğrulamıyordum ağrım vardı hemde kanama geliyodu,karnımın içinde değişik bi ağrı iğneyle çiziyorlar gibi sanki bişeyler kopuyor gibiydi.bu arada benim kürtaja gerek kalmadan kendi kendine düşmüştü.senin de belki kimyasal gebelik olmuş olabilir ve ağrı bahsettiğin gibiyse düşük olabilir.ama üşütmüş de olabilirsin bu ay.

merhaba,

ben tipi pkoyum.. ama hormonlarım normal onda sorun yok ama ulturoson goruntum sıra sıra kıst dolu yumurtalarım ve adet düzensizliğim yıllardır var.:KK43:
ve bu ay ılk klomenimi kullandım. 12. günü kontrolde birçok yumurtam vardı ama gelişmemiş.7-10 mm arası yarın yada cuma tekrar çağırdı.birde glifor verdi. ve ben artık ne yapacağımı şaşırdım eşimin sperm sonuçları iyi ama 1 yıldır yok yokk yokk :KK50:
benim gibi olup nasıl tedavi görüosunuz çatlama iğnesi verirmi dr. benide alın aranızaaa kk da araştırmaktan deli olucam artık :KK31::KK31:

bende iyiyim canım gene kimsecikler yok akşam baya kalabalık oluyor sanırım ama gündüz pek gelen olmuyo artık

Kızlar temizlik yapıyo herhalde tabi bide çalışanlar bu saatte müsait olmuyo sanırım sayfayı yenilemekten artık parmaklarım yoruluyo ama yazan kimsecikler yok

merhaba,

ben tipi pkoyum.. ama hormonlarım normal onda sorun yok ama ulturoson goruntum sıra sıra kıst dolu yumurtalarım ve adet düzensizliğim yıllardır var.:KK43:
ve bu ay ılk klomenimi kullandım. 12. günü kontrolde birçok yumurtam vardı ama gelişmemiş.7-10 mm arası yarın yada cuma tekrar çağırdı.birde glifor verdi. ve ben artık ne yapacağımı şaşırdım eşimin sperm sonuçları iyi ama 1 yıldır yok yokk yokk :KK50:
benim gibi olup nasıl tedavi görüosunuz çatlama iğnesi verirmi dr. benide alın aranızaaa kk da araştırmaktan deli olucam artık :KK31::KK31:

Cnm bende de pco var.ilk defa klomen kullandm.bende 11.gün gttm 12mm olmstu.ama ctlatma ignesi icn yeterszdi bu boyutu.16mm olmasi gerekyrmus.eger o boyuta ulasirsa ctlatma ignesi yapar doktr.

merhaba,

Canım senin gibi pek çok arkadaş var onlardan biride benim PCO'luyum ilk ay günde 1 klomen kullandım o kadar çook yumurtam vardı ki ama gelişme olmadı iki gün sonra tekrar çağırdı ama yine gelişme yoktu benimde canım çook sıkıldı birtanecikte mi gelişmez dedim.Senin yine7-10 mm gelişmiş bende hiç gelişme yoktu.2.ayımda klomeni günde 2 adete çıkardı doktor ben yanında incir ve bal+tarçın+çörek otu karışımıda yedim cumartesi kontrol var.Ama her bünyede durum farklı klomenle sonuç alamazsak göbekten yumurta geliştirici iğnelere geçeceğiz dedi.Hayırlısı hepimiz için,en büyük düşmanımız stres ve sinir ,çooook sabırlı olmamız lazım...

günaydın güzeller .:21::21::21:.hani daha hamiş:KK49: olan yokmu aramızda şeytanın bacağıını kırsak:KK37:

X