klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

kizlaar merhaba
ben hastanedeyim zk degil progestoran testtini yaptircam gecen ay yaptiramamistim.gene o hastaneye geldim oglen tatiline denk gelmisim bekliyom simdi dr dicekki gecen ay yarin gel dedik niye 1 ay sonra geldin dicek ne dicem ben takintiliyim 21.gun yapmak istiyom 22. gun istemedim nasil dicem en onemlisi o sonucla dananin kuyrugu kopcak bakalim yumoslar kendi kendilerine catliyolarmi?zk dr yapmam bu testti diyince bende buraya geldim :KK9: :KK9:
Canım dün konuşmuştuk ya benim Dr yumurtalar bozuluyor mu diye kontrol etmek istedi diye, o zaman bana dedi ki testi 21. Gün yaptır, 22. Ya da 20. Gün yaptırırsan istemem ben o sonucu, işime yaramaz dedi. Yani sen aslında iyi yapmışsınız geçen ay gitmemekle. Neyse ki bu ay zamanında yaptırabilmişsin.
tey teeeyyyyy halay açtım vallahaaa...ama kalkamıyorum yerimde omuzları oynatıyorumm
Canım ya kıyamam!!! İnşallah bir an önce iyileştirsin.
Bu arada zd nin Muhtar yorumuna bayıldım:KK9::KK9:
kızlar adet oldummm bennnnnnnnnnnnnnnn :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
Nimetcim inşallah bu son ayımız olur da seneye bu zamanlar bebişlerden konuşuruz....:KK35:
yok sonucu almaya gitmicem int.bakcam zaten ben kendim icin yaptirdim.ama zk gitcem cunku rapor icin carsamba cagirdilar ayy dua edinde bu sefer versinler bir an önce.
İnşallah rapora bile gerek kalmadan hamile kalırsın canım..

Ben de bugün tekrar klomene başladım..:110::110::110::110:

Ya dün geldk eve,dısardan söyledk.dün manti alms gelince onu yapck,corba yapck daha ne yjpar bilmyrm
ohh ohh afiyet olsun biz diyet yapiyoz manti yiyemiyozz
Canım dün konuşmuştuk ya benim Dr yumurtalar bozuluyor mu diye kontrol etmek istedi diye, o zaman bana dedi ki testi 21. Gün yaptır, 22. Ya da 20. Gün yaptırırsan istemem ben o sonucu, işime yaramaz dedi. Yani sen aslında iyi yapmışsınız geçen ay gitmemekle. Neyse ki bu ay zamanında yaptırabilmişsin.
evet gecen ay sorun vardi kani almadilar dr bisey olmaz 22.gun yap dedi bende gidip vermedim kan ama cok uzulmustum falan arkadaslar hatirlar bugun pembe yalanlarla verdim kani bakalim ne olcak

Nimetcim inşallah bu son ayımız olur da seneye bu zamanlar bebişlerden konuşuruz....:KK35:

hayirli olsun ins.bu ay son olur

Evet ya buranin muhtari secildim:)

X