klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

selam kızlar..
aşılamadan sonra bugün tam yedinci gün yine umudum yok ama hayırlısı.... eğer bu da olmazsa artık tüp bebek yoku bize görünüyor..

Aynen bende öyle oldu birde erkenden oldu diye mutlu oldum bu ay umutluyum bakalım kısmet

İnşallah canım ya ben de yarın ovitrelle vurulacagim.doktor kesinlikle 24 saat sonra ilişki dedi.herkese 36 demişler.doktor da anladı benim o kadar dayanamayacagimi

İlk ayimdi klomenle.gunde 1 aldim 50mg.yetersiz geldi yani.doktorum da hic belli olmaz gec dollenme ile olur belkide dedi.pko da her zaman supriz var dedi.ama benim umudum yok

canım hiç moralini bozma doktor çok düşük doz başlamış sana normalde doktorlar genelde 2 tane ile başlatıyolar ben günde 3 tane içtiğim halde 1 yumurtam oldu o yüzden moralini bozma canım

doktor bugün gelmemiş ki aradım sordum benim sancım git gide artmaya başladı kızlar ya

iğneden sonra 8. Gün aşılama . Saatte gerçekteşti
daha erkenmıs ogrenmek için
doktor bugün gelmemiş ki aradım sordum benim sancım git gide artmaya başladı kızlar ya
canım bu agrı pek normal degil yazcaktım ama ;
kızlar adet oldummm bennnnnnnnnnnnnnnn
adet olmussun olsun uzulmek yok tamam mı daha yolun cok basındayız.moral bozmak yok.
biliyorum ne desem bos ama klomene takrar baslayınca umutlarda doguyor

Sedacgm inan cok üzüldm.böyle teker teker adt oldugunzu duyunca umudm dahada kirilyr.ama Allahtan umut kesilmez.sıkma tatli caninı
kız senin evde işleri kım yapıyor sureklı burdasın.
bizim 1 sayfada listemiz var istersen bilgilerini ver bebetom senide eklesin.

herkes neden erkenden oluyor yaaa
canım klomenın etkisinden bende ılk kullandıgımda 3 4 gun erken olmustum kişiden kişiye degişiyordur ama oluyor.

ben zaten bebeği falan kafama takmıyorumda sancı beni yiyip bitiriyo
2. aya daha alısık olursun bu agrıları hissetmessin ins.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…