klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Amiiiiîiiiiiiinn canım. Ben de burada moral buluyorum. Kimseyle paylaşamadığım şeyleri burada rahatlıkla konuşuyorum. Ortak dertler. Hissedilenler aynı. Birbirimize benziyoruz burada.

saolasın cnm Allah'ım dualarımızı kabul etsin.hayırlısıyla sağlıklı yavrularımız olsun inş.amin

canım sen niye sıkıntı yapıyorsun dr yönlendirir seni bak hamile olma ihtimalin var demiş dr, üç hafta içinde adet olmazsan gidersin yine doktora kaldığınız yerden devam edersiniz cnm böyle sıkıntı yapmak yok canım benim

ben bişeyi anlamıyorum klomen kist yapabiliyor dr nasıl 3 ay kontrol etmeden kullan diyor
her ay klomene başlamadan önce adetliyken baktı benim dr um kist var mı diye
kist yok klomene devam dedi
artık dr ların eksiğini yeri geldiğinde biz tamamlayacağız uyanık olalım dr çağırmasa da biz gidelim kontrole yada hatırlatalım kontrole çağırmayacak mısınız diye...
sıkma canını hayırlısı diyelim cnm
daha iyi bir dr bulursun mutlaka netten de araştır cnm

merhaba arkadasim guzulme inan simdi yeniden ilaca baslayinca umutlarin cogalcak.bu arada bende klomeni 4 ay kont.suz kullandim hicbirsey olmadi ama deli cesaretiymis benimki tabii o zamanlar bilmiyodum zararli oldugunu 4 ay sonra dr gittigimde niye gelmedin dedigindeki yuzumu gormeniz lazim ama sans herhangi bir terslik olmadi.sen dr degistir.gene kont.olsun hersey catlatma falan yaparlar sansin yukselir.mudunu kaybetme sakin

iyi pazarlar hanımlar eminim herkesin eşi evdedir topiğe bugün belki yazamazsınız benim pc yoktu evde eşim götürüyordu bugün geldi yazamadım ne var ne yok nasılsınız?

iyi pazarlar hanımlar eminim herkesin eşi evdedir topiğe bugün belki yazamazsınız benim pc yoktu evde eşim götürüyordu bugün geldi yazamadım ne var ne yok nasılsınız?

Anladim ben zaten gelmeyince yaa kocasi evde dedim yada bilg. yok dedim ee ne yapiyon nasilsin

Ben de Kartaldayım ne kadar yakınız birbirimize. Çok kalabalık. Herkes kendini sahillere vurmuş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…