klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Aynen öyle çok yakınmışız normalde Gebze'de oturuyoruz pendikde işyerimiz var çarşıyı görmen lazım

Yaa ben Gebze'de büyüdüm canım. Arapçeşme'de. 4 sene önce taşındık. Sonra ben evlendim. Çatalca'da oturuyorum aslında. Annelere geldim. Gebze'nin neresinde oturuyorsun?

Yaa ben Gebze'de büyüdüm canım. Arapçeşme'de. 4 sene önce taşındık. Sonra ben evlendim. Çatalca'da oturuyorum aslında. Annelere geldim. Gebze'nin neresinde oturuyorsun?

Az daha konuşsak akraba çıkıcaz :) develi durağında oturuyorum osmanyılmaz da gebze çarşıda da işyerimiz var

Neresi? Belki bilirim. Gerçi gebze çok büyüdü değişti. Ablam hala Gebze'de çalışıyor benim de. Belki bilirsin vatan diş kliniği

Kızlar dün gece ilişki olacaktı yapamaxim sabah yaptık. Eşimden bende çok geriliyoruz Sizlerde nasıl bu durum . Resmen cinsel hayatımız bitti gibi sürekli bebek yapmak amacı olunca. Esimlede bozuluyor bazen aramız sizde nasıl

Kızlar dün gece ilişki olacaktı yapamaxim sabah yaptık. Eşimden bende çok geriliyoruz Sizlerde nasıl bu durum . Resmen cinsel hayatımız bitti gibi sürekli bebek yapmak amacı olunca. Esimlede bozuluyor bazen aramız sizde nasıl

Canım benim de çok farklı değil. Özellikle ben çok gerginim.hatta geçen ay bir hafta ilişki olması gerekirken biz tartışmıştık. Sadece 2 kez birlikte olduk. İkimiz de gurur yapıp yanaşmadık. Sanırım ben kendimi suçluyorum. Adam geçen yıl bebek bebek istiyorum diye başımın etini yedi. Şimdi de benden kaynaklı olmuyor diye takmıyormuş gibi davranıyor. Üzülmeyeyim diye. Bana ben kahroluyorum. Buda evliliğe zarar veriyor

Bebek için ne kadar süredir çalışmalar devam ediyor

herkez gezmeklerde herhalde ama ben evde sıkıntıdan patlıyorum canım hiç bişey yapmak istemiyo ya:KK19::KK19:
nerdesiniz kızlar????????:KK15::KK15:

Canım yaa ne kadar üzüldüm anlatamam.4 gün önce aynı duygular içindeydim.evde boğuldum sonunda annelere attım kendimi. Böyle anlarda kafayı dağıtmak gerek. Şimdi toparlandım ben de. Benim bir arkadaşım var malatyalı. Onun da yengesinin 5 yıl bebişi olmamış.şimdi 2 çocuğu var. Malatya'da oturuyorlar. Ben şimdi kartaldayım. Çatalca'ya salı döneceğim. Dönünce Senin için hangi doktora gittiğini öğrenirim. Eğer iyi bir doktor ise şansını denersin canım.

iyi olur cnm çok sağol şimdiden.yarın gidicz biz bakalım aynı doktora.ama bukez önce ben fırçalıycam onu.sonrasındaki duruma göre devam edip etmemeye karar vericem.hayırlısı bakalım.

cnm yalnız deilsin bizde aynı durumdayız.dün bizde sıkıntı yaşadık tartıştık.bugün olması gerekirken yapamıcaz zatn misafir var.moralim çok bozuk benim.hayırlısı diyorum artık :KK50:

ben bişeyi anlamıyorum klomen kist yapabiliyor dr nasıl 3 ay kontrol etmeden kullan diyor
her ay klomene başlamadan önce adetliyken baktı benim dr um kist var mı diye
kist yok klomene devam dedi
artık dr ların eksiğini yeri geldiğinde biz tamamlayacağız uyanık olalım dr çağırmasa da biz gidelim kontrole yada hatırlatalım kontrole çağırmayacak mısınız diye...
sıkma canını hayırlısı diyelim cnm
daha iyi bir dr bulursun mutlaka netten de araştır cnm

Ah canım benim de hiç bir bilgim yoktu bu konularda.Akkah burdaki herkesten razı olsun çok güzel aydınlattılar beni.her türlü bilgiyi öğrendim ve ilk ayımda aradım dr.u.kontrol edilmesi gerekiyomuş kist oluşuyomuş diye.sen verdiğim takvimi uygula gerisine takılma dedi.çok da emin konuştu.ben de her hastanın tedavisi farklı farklı demek ki dedim güvenmek istedim.şimdi adette gidrse kistler o haklı çıkarsa diye korkuyorum ama bana yaşatığı bu sıkıntı stres fazlasıyla yetti.bu stresle olucaksa de olmazdı zaten.

iyi aksamlarrr
slm :KK42:sessiz ınsanlar
:KK55::KK55::KK55::KK55:
ben geldımm
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
ne öruyonuz bakem:KK6::KK6::KK6:
b u arada catalcalı arkadas benım eskiden kımlıgımde catalca akören koyu yazar idi trakyalıyım yaa bbeenn göçmenim beya!!!
catalcaya geldınmı dersen kucukken o koye gelmısım haberim yok.silivri catalca v.s akrabam doluu:KK19:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Son düzenleme:
iyi aksamlarrr
slm :KK42:sessiz ınsanlar
:KK55::KK55::KK55::KK55:
ben geldımm
:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
ne öruyonuz bakem:KK6::KK6::KK6:
b u arada catalcalı arkadas benım eskiden kımlıgımde catalca akören koyu yazar idi trakyalıyım yaa bbeenn göçmenim beya!!!
catalcaya geldınmı dersen kucukken o koye gelmısım haberim yok.silivri catalca v.s akrabam doluu:KK19:
:KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24::KK24:

Iyi aksamlar canımm

kızlaarr
bir etkınlık düzenlıcem katılmak ısteyenler adlarını yazsınlarr
bundan sonra topikce evde 1 saat oynıcaz hem moral olcak hem zayıflıcaz bakalım tembel lerden :KK9::KK9:kac kısı katılcak:KK9::KK9:ve herkez tartılıp kılosunu ögrensin sonra ayda en az 4kılo vercez tamam mı? liste yapalım kım oynadı kım oynamadı yazalım ay sonunda da herkez verdik yada vermedik desinn :21::21::21: isteyen oynamak yerıne spor yapabilir.

Son düzenleme:
X