klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ınsallah canım ayyy ne guzel olur nette konusur yazarlar onlarda buyuyunce:))) hakkımızda hayırlısı vallah denızde bende ıyı kaptırdık bu ayyy cok umutluyuz ıkımızde kotu seyler aklımıza getırmıyoruz... baksana bana hamılelık takvımı bıle yaptım :)))

Yiyorum valla bizim eve normal ekmek girmez hep kepek alinir bugun aldim 1 taneyi yemisim

Ben dimdiden sut icmeye basladimm eliiifff sende ic aksamlari 1 bardak iciyom zorla

ayyy bende hıc sut sevmem ya nesyse bu arada ben folıgı unutmusum hıc kullanmayı4 gundur ıcmıyorum....:)))

Çok yakıştı canım takvimin. Sana uğur getirsin inş. inş deniz in de senin de bu ay bebiş haberlerinizi alıcaz. Ama benim içime olmuş gibi doğuyor.

kızlarımız olursa kk uyesı yaparız :) bızım kızlarda arkadas olur :)) bende hamıle olsaydım 4 haftalık olmus oluyordu oy oy :)

Gerçekten istiyorsan yollarım canım ne olcak. Turşusunu kurcak değilim ya. İhtiyacı olan birine gitsin mutlu olurum
Sen bana özelden ad adres bilgilerini yolla. Yarın olmadı ertesi gün kargolarım

ay canım benım cok tsk ederımmmmm ya ne dıcemı bılmıyorum bunu dusunmen bıle yeter bacım ya

Çok yakıştı canım takvimin. Sana uğur getirsin inş. inş deniz in de senin de bu ay bebiş haberlerinizi alıcaz. Ama benim içime olmuş gibi doğuyor.

ayyy ne guzel seyler doguyor senın ıcıne:))) dua et canım haırlısı ıle olur ınsallah denıze de bana da rabbım nasıp eder ınsallah ...

evet yaa kıyma yaparız.epeydir de yemiyodum valla özlemişim çok da severim.yazışalım haberleşelim.bu arada bugün aşılamamı yaptırdım dualarınıza ihtiyacım var.bat 22 mayıs.Allahım sen hepimizin yüzünü güldür

arkadas olara ekledım senı canım ben agustos gıbı gelecem olursan elbıstanda goruselım :))) bende uzun zamandır yemıyorum burda bılmıyorlar kıymayı hayırlııı olsun canımmm ınsallah tutar nasıl gectı tam olarak ne kadara yaptırdın

Kızlar ben bi arkadaşa gidiyorum. Yoksa evde uyucam gene. Gelince görüşürüz. Ben yokken çok yazmayın ona göre

Deniz seni böyle göreceğimi hiç tahmin etmeZdim. Hep olumsuzdan ya herşey altında kötü birşey arardın ya şimdi ne güzel olumlu konuşuyorsun bravo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…