klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

hemen çatlatma iğnesimi vurdu sana.. cnm klomen 6 ay kullanılıyor.buarada eger ihtiyaç görürse film çekio tüpler tıkalı değil mi diye sana.eşinide ürolojiye sperm testine yolluoyr..ama 5 aya kadar kullandıysan artık drlar aşılamayı anlatmaya başlıyorlar.aşılamadan sonrada tüp bebek oluyor cnm..inş gerek kalmadan bebişin olur

hosgeldın canım buldun mu ıgneyı walla dılekcım hıc sorma resmen kırmızılar gelsın dıye abalıyorum hamıs degılım bılıyorum ama adet olsam yenı bı catlama donemı gelcek yenı umıtler felan ama kırmızı yok sancı war ama gece gelcek

eşim bulmuş biyerden oda hamiş kalmış vermiş.. gelemeyecek sana kırmızı bebiş gelecek inş..bebiş yer yapıo kendine annesi..

neyse kızlar size doyum olmaz ben yavaştan klomenimi de içeyim vee kaçayım..ii geceler sizlere

Kızlar benim bir sorum var bu yumurta gelişimi için göbekten iğne yapan arkadaşlar adetin kaçıncı günü başladınız kaç gün yaptınız ve ne zaman kontrole gittiniz Cvp verirseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…