klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bencede ama bızım kocıs ıstedı cok sewıyor ben cok sewmem ama tosunum ıstedı benım canım acayıp patlıcan tawası ıstıyor kendımede ondan yapım barı :)

bol bol gazz çıkarıyordur şimdi seninki kız iki çeşit yemek mi yapıyon kele bi tabak da bana göndersene içi etli olsun ama şöyle kuşbaşı etindennnnn

allahtan benim öle bi sorunum yok çikolata istemesemde benimki depodan getiriyo nede olsa ülkerci
kızzz pantolonumun dügmelerı sıkıyor actım valla öyle oturuyorum

evet ayın15 sine kadar takılıyım böyleee ne olcak

Kimse merak etmems beni ama söyleyeym.sonuclarm temiz cıktı çok sükür.ignelere dvm hamile kalirsam hemen kalp damara gtcem sürekli kntrol altnda olcm.simdi adti bekliyrm snra kadın dogumcu. . .

bol bol gazz çıkarıyordur şimdi seninki kız iki çeşit yemek mi yapıyon kele bi tabak da bana göndersene içi etli olsun ama şöyle kuşbaşı etindennnnn

gel kız beraber yıyelım :)oyle yapacam zten kusbası et kusbası patlıcan :) kuru fasulye sewmıyom napım cıkolata dıye dıye canımı cektırdınız gıdıp cıkolata alıp geleyım :)

Kimse merak etmems beni ama söyleyeym.sonuclarm temiz cıktı çok sükür.ignelere dvm hamile kalirsam hemen kalp damara gtcem sürekli kntrol altnda olcm.simdi adti bekliyrm snra kadın dogumcu. . .

gozun aydın canımmm artık tedawı sırası sanada geldi cok sewındım darısı hamıs kalmana ınsallah

gel kız beraber yıyelım :)oyle yapacam zten kusbası et kusbası patlıcan :) kuru fasulye sewmıyom napım cıkolata dıye dıye canımı cektırdınız gıdıp cıkolata alıp geleyım :)

oyyyyyy kurban olurum kız gel buraya ben sana bol bol vereyim çikolatada bıkarsın belki

Aman ye canım ya can Boğaz'dan gelir:) hiç gelemem öyle sıkıntılara bende yemek yeme alışkanlığı pek yokda abur Cubur zaten bizim evi görmen lazım yemeklik pek bi malzeme yok ama abur cuburlardan bi büfe açılır :))deniz kaç kilosun

canım gözün aydın ya çok sevindim gerçekten çok şükür Allah a temiz çıkmış sonuçların hadi inşallah adet olursun hemende tedavine başlarsın bir an önce canım

Güldenizcim ayyy çok sevindim tatlım anlatamam. Kız gözlerim doldu yeminle. Ben sana demiştim temiz çıkacak diye. Bak gör en kısa zamanda da hamiş kalacaksın. Arzu demişti dersin sen şimdi kendine çok iyi bak, bağışıklığı güçlendirmeyi unutma sakın. Bol c vitamini tamam mı?

canım gözün aydın ya çok sevindim gerçekten çok şükür Allah a temiz çıkmış sonuçların hadi inşallah adet olursun hemende tedavine başlarsın bir an önce canım

Canlarım benim ya.dualarinizdan dolayi Allah razı olsun.insallah insallah hamile kalablrz.elifcgm sende hemen hamile kalirqn insallah.arzum ,elifm iyiki varsnz

Güldeniz sonuçlarının tam olarak ne zaman açıklanacağını anlamadığım için birşey yazamadım ama temiz çıkmasına çok sevindim inş güzel haberlerimi almaya devam ederiz

Canlarım benim ya.dualarinizdan dolayi Allah razı olsun.insallah insallah hamile kalablrz.elifcgm sende hemen hamile kalirqn insallah.arzum ,elifm iyiki varsnz

Burda birbirimize destek olmak için varız canım. İyiki sen de varsın. Herşey yoluna girecek
Topikteki herkes sırayla hamiş kalcak , ben buna eminim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…