klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

anam kız çıktı gitti len yoksa siz gereçkten alınıyo musunuz şakalara :KK50::KK50:alınıyorsanız söyleyin bida yapmam özür dilerim :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: sibelllllllllllll tam hadi gel barışalım :13::13: kardeş arasında küslük olmaz bak senin saçını başını yolarım:KK4::KK4:

yok kız işe gıttim geldım küsmedım yafrum saka yaptıgını bılıyorum gercek olsa sessız sessız gıdermıyım uyusum:):KK4::KK19:

denızzzz kız bızım yumurta bugun rahme gelmıs tupdekı yolculugu bıtmıs :))) bak benım hamılelık takvımınde yazıyor... anammmmmm kuzum benım sımdı tutunmaya calısacak oraya... ayyy o yazan yapıskan seyı vucut nasıl uretıyor kı ne yesem de cogalsa yumosumu orda tutsa cok heycanlandım yaaaa

ANAAAA KIZ SENIN CANINDA MI SEKERLI SEYLE RISTIYOR BAK SEKER VE YAGDAN OLUSUYORMUS :))))))

canım felaket cıkolata istiyor kendimi frenliyorum kızz ben bugun dinlene dinlene evi süpürdüm viladayla yerleri sildim toz aldım ama hep dinlene dinlene yaptım birde sen yazı yazdıgında aksam dogum gunu varya yigenın hediye almaya gittim.bebişe bişey olmamıstır dimi teyzesi ama hiç yorulmadım hep dinlene dinlene yaptım ne yapıyım cıkolata yıyımmı

hadı bakalım adet olana hayırlı olsun dıyecegım aklıma gelmezdı ama hayırlı olsun artık tedawıye baslama zamanı geldııııııı sayma sırası sende :) sedosum

Çok teşekkür ederim işte böyle pko olunca beklenmeyen adetlerde benim gibi havalara uçuyor ama inş bundan sonra 9 ay olmam :))

canım felaket cıkolata istiyor kendimi frenliyorum kızz ben bugun dinlene dinlene evi süpürdüm viladayla yerleri sildim toz aldım ama hep dinlene dinlene yaptım birde sen yazı yazdıgında aksam dogum gunu varya yigenın hediye almaya gittim.bebişe bişey olmamıstır dimi teyzesi ama hiç yorulmadım hep dinlene dinlene yaptım ne yapıyım cıkolata yıyımmı

Valla canını çektirmek istemem ama benimde çikolata krizim tuttu hayvan gibi çikolata yiyorum gece bile uykudan kalkıp çikolata yedim

Yupppppi hasta oldum olley olley çok mutluyum yarın doktora gidicem iğnelere başlıcam
cok sevindim canım hemen gıt dr bizede yazz mutlaka
Valla canını çektirmek istemem ama benimde çikolata krizim tuttu hayvan gibi çikolata yiyorum gece bile uykudan kalkıp çikolata yedim

ayyy sorma senin adet olcagın içinmişde benimki neden derken elif yazmıs şekerli şeylere tutunuyomus bebek ayyy birde lokum baktım alacaktım kocişden korttum benımkı kızıyor diyet yaptırıyor bana ama olmazkı bebek nasıl tutuncak anlamıyor

Merhaba arkadaşlar
Ben çoğu konuda yazdım bilgi sahibi olmak istedim ama soruma cevap alamadım .İstanbulda yaşayıp aşılama yapanlardan hangi hastanede yaptıkları ve doktor önerisi almak istiyorum. Aşılama FİYATI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN NOLUR YARDIMCI OLUN.

Merhaba arkadaşlar
Ben çoğu konuda yazdım bilgi sahibi olmak istedim ama soruma cevap alamadım .İstanbulda yaşayıp aşılama yapanlardan hangi hastanede yaptıkları ve doktor önerisi almak istiyorum. Aşılama FİYATI HAKKINDA BİLGİSİ OLAN NOLUR YARDIMCI OLUN.

ben devlet hastanesinde yaptırdım sadece işaclara 250 cıvarı para ödedim

bir kutu cıkolatayı yedim geldim kocam farketmeden yerine yarın alıp koymam lazım hiç yememıs gibi :KK9: :KK9: :KK9:

sagol canım psikolojik hamılelıge haırladım kendımı uykum geliyor tatlı seyler ıstıyor canım senın dondurmayıda unutmadım:125: bu arada hayalını kuruyorum....:KK16:

canım bızım gıbıler hayalıyle bıle mutlu oluyr bende gece yatınca hep hayaller kuruyorum kızım olsa guzel guzel gıydrısem esımden bır parcam olsa ah ah gerı yok ıste deyıp uzuluyorum uykum kacıyor

X