klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben 9 ay bekleyemem kı :)) erken dogmusum ben belkı benım bebısımde erken dogar sen bence 10 ay da dogurursun ınatsın ya :KK30::KK16::KK16::KK16::KK16:

hııhh burdan belli zaten sabırsız olduğun baksana anan karnından erken çıkmışsın pis sabırsız inşallah çocuğunda sana benzemez yoksa çok yazık olur çocuğa :KK4::KK4::KK22::KK22::KK22::KK22:

sibelin içine doğmuyor tam tersi batıyo çok meraklı ya hanım :KK1:ne diyeceğini bilmiyo işte ablası ne yapsın çozuksuz kafayı yedi kız yazık :KK19::KK19::KK19::KK19:[/QUOTE]

Canım valla süpersiniz ama unutma hamileysen dilinden kurtulamazsın sibelin :KK1::KK1::KK1:

sibelin içine doğmuyor tam tersi batıyo çok meraklı ya hanım :KK1:ne diyeceğini bilmiyo işte ablası ne yapsın çozuksuz kafayı yedi kız yazık :KK19::KK19::KK19::KK19:

Canım valla süpersiniz ama unutma hamileysen dilinden kurtulamazsın sibelin :KK1::KK1::KK1:[/QUOTE]

abowwwwwww abowwwwww allah düşürmesin onun diline dediğin gibi kurtulamayız yeminle :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

gelen warda gıden yok canım ya sancı war adet yok asırı akıntı war kırec gıbı ya progestan ıyı gelmedı bana kuzum sen nasılsın

ıyı ben de canm halı yıkadk esım le baylmak uzereym yorgunlktan kendımı pcnın onune attım o da cıktı rahat rahat yazıyom ıns olmazsın sen de canm benm gelıyo galıba bebs:KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek:

çok güzel ama.. hamile ve çekicii..

anamm kız kıyamam sana yaaaa... tadını çıkarın bari bugünn..

Aaa doğru Elif yazmıştı şimdi hatırladım şimdi .hamurun yerine milföy hamurunu elini yağlayıp açıyorsın sonra içini koyuyorsun tek kişilik oluyo hem dağılmıyor içi .İçinide yapamıyosun di mi bilmiyorsan hemen ablama sorucam çünkü bende bilmiyorum :)))
canıım valla hiiiiiiiççççç bilmiyoruummm.... hamuru ne kadar açıyorsun ki? içini de yapmayı bilmiyoruum..:KK56:
katlamayı falan nasıl yapıyorsun?

Son düzenleme:
kız dogru dıyor canm neden ınanmıyon ben de ıkınızın hamıs olduguna ınanıyorm hem sen soyle bakım dun gece nıye kactın oyle hıııııııııııııı:KK23::KK23::KK23:

hayatım flim izliyoduk koçişle dedi kapat onu gel benle flim izle bende kıramadım oturduk flim izledik işte öle çıktım bende vallahi:KK1::KK1:

Sen baya kırıcı oldun yok yok

anam kız çıktı gitti len yoksa siz gereçkten alınıyo musunuz şakalara :KK50::KK50:alınıyorsanız söyleyin bida yapmam özür dilerim :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43: sibelllllllllllll tam hadi gel barışalım :13::13: kardeş arasında küslük olmaz bak senin saçını başını yolarım:KK4::KK4:

X