klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

allah bozmasınnnnnnn canım[bende kocamı cokk sewıyorum :) bızımkısı agır abı ama :)][/COLOR] HATTA AGIZINDAN KERPETENLE LAF ALIYOM

kız ps nin yeni şarkısı var ya onu oynuyoz koçişle onların haraketlerini yapıyoruz ikimizz de dinle istersen çok güzel bi şarkı

mause sol tusa basılı tut ve yazıyı tara sonra rengi sec ve hiçbirsey yapmadan cevapla de
yada kullanmak ıstedigin rengi sec be hıcbır yere dokunmadan yazını yaz cevapla de hadi bekliyom

mause sol tusa basılı tut ve yazıyı tara sonra rengi sec ve hiçbirsey yapmadan cevapla de
yada kullanmak ıstedigin rengi sec be hıcbır yere dokunmadan yazını yaz cevapla de hadi bekliyom

bu sefer oldu mu

YUPPI OLDUUUU cok saol canımmmm :)

Son düzenleyen: Moderatör:
benim kociş hala sen hamilesin diyip duruyor. bu ay içine öyle doğuyormuşş. geç döllenme olmuşş

Anam bugün bi fırsat bulamadım yazmaya. Tam bişeyler yazdım. Kociş geldi, pazara gittik. Geldim yemek yaptım. Şimdi de sofrayı kurcam. Offffff oooofffff iş bitmiyo ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…