klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

elıf sen ne oruyon kız bebıs ıcın takı kırlenti falan mı senı senı caktrmadan hazrlk yapıyon demı yardım edım mı bende canm

yok kız anneler gunu hedıyesı yapıyorum anneme :))) ınsallah bu sene bende anneler gunu hedıyesı alacagım :) ama su takı yastıgı ısı hosuma gıttı hemen arastırma yapayım :))

ne bilim kız olmadaım işte gelmiyo bi türlü gırann gire sice

elif benım yasadıgım duyguda o aynı simdi elimi karnıma göturuyorum konusuyorum kalbim böyle yapmamı istiyor ama aklım birde devreye giriyor delimisin ne bebek yokkı orda ne yapıyosun diyor aglamaya baslıyrum böyle bır durumdayım yani birde bu sıkısma gaz gibi olunca hani bebek yoruldada artık anne dinlen diyomus gibi geliyor bilmiyorum bu asılamaya cok umutlu girdik ikimizde acaba ondanmı valla bebiş cıkmıcak korkusuna test gunum gelsin istemıyorum dusun zaten ben 14 gecesi yada 15 gunu öglene kadar atlatıyım yeter 16 gun hamileyin diye testte giderim demedi deme yani 16.05.2013 test yapma tarihim yakındaki yer ertesi gune sonuc verıyor yaa 20tl verip özelde yaptırcam yada kendi hastaneme 2 saat gidip döncem bilemedim ama 15 gunu adet olmadan atlatırsam kesin özel hastaneye giderim uzun yol cekemem hele ertesi gunu hiç beklemem herhalde bakalım görcez
arkadasım kan testtini yapmadan uzulme bence hem 13 gun idrarda cıkmazki
valla canım benide 75 tozla baslattı gec buyudu yaa dr göre normal de bana göre gec buyudu inş.seninkide buyur

Son düzenleme:

inşallah adet olmazsın ve inşallah hamilesindir , belki bebişin sana naz yapıyordur sürpriz yapıcaktır, doktorun ağzından duy hamile olduğunu diye :)

canm ben de aynı durumdaym daha da kotusu dıyım valla uzulme vardr her ıste bı hayr benımkı de daha maası almadan bıttı daha da fazla borclandık maası aldıgı gıbı verecek dıgerlerı geleck aya kalck benım kaynana da hala ısrar edıyor bır ıkı yıl ertele paranız yok dıye ben beklıyemıym artk valla Allah hayırlı evlatlar versın de gıden onemlı degıl hıc 10 mılyar gıtsın

yazık kız adam çok istiyo dmek ki

Hemde nasıl ctesi akşamı testi aldı karşısına baktı uzun uzun yeter atıcam dedim dur dedi belki ikinci çizgi çıkar dedi içim okadar acıdıki ağlamaya başladım sonrada dediki niye moralini bozuyosunki demekki sorun bende benim tedavi olmam lazım deyince ağlama şiddetim dahada arttı

ne guzel anlatmısın ıcımdekıler aynısı :))
desne once ben yapacam yıne :))) hayırlısı olsun canım. Bakalım ben ıdrar testı yaparım ama 14 mayısta benım gecen sefer catlatma ıgnesınınden sonrakı 14. Gunde adet olmustum:) o yuzden ben 16 sına beklemem sanırım:)))

Sibel sen bize diyosun ama sen test yaptınmı..Niye kendini bukadar bıraktın belki hamilesin belki adet olmıycaksın

sıkmayın canınızı rabbim veriri inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…