klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canım benim 15.gun 14mm di iki tane 2 gun sonra cat.ignesi oldum 19 gunde asılama... Dr bir daha bakmdı buyur ikside aynı boyda daha hızlı buyur dedi yanı mm bilmiyorum bende ama öncesinde biri 0.5 mm buyumusken diyeri 3.5 mm buyuyup onu yakalamıstı ne biliyim igneyede devamettım 2 gun herhalde 3-4mm buyumustur.

Aslında 21.gun yapılıyor bu test progestan testtı.yumos varmı ve catladımı diye bakılıyor sonuc 4 ve zeri cıkarsa iyi 10 ve uzeri cıkarsa cok ıyı demek oluyomus gecen ay ben ilac falan kullanmadan bakmıstı 0.699 gibi cıktı yanı ilacsın yumos olmamıs ve tabii catlamamıs demek ama bu ay yapmadım cunku yumos oldu ve catlattık yapıpda kafamı karıstırmak istemedim (biliyosun cok takıntılıyım)cogu dr gereklı görmuyor bu testti cunku ultrasyonda bakıyor ya sonucu biliyor yani birde benım e2 test sonucumda iyi cıktı ya oda yumosun doluluk oranıymıs hani içindeki sıvıymıs göre bunda emin degillim o sonucumda ıyı cıkmıs ondan yapmadım.

hım sımdı anladım sag ol canım. Bu konuda haklısın bızde yumos vardı ve catladı sonucta kontrol yapılıyordu sureklı bencede gereklı degıl. O yuzden dr anlatmamıs bıle :))) benım bu hafta kardesım gelecek ona hazırlık yapıyorum bu sefer gun saymak falan aklımdan cıkıyor bugun kac gun oldu dıye dusununce aklıma gelıyor . Gecen seferkınde saat hesaplıyordum. Kardesım 14 unde gıdecek. 15 ınde bız test yapaagız. Bakalım belkı o gıtmeden bır test yaptırırım:))) bu sefer ıcım bır tuaf nedense bende bılemıyorumn. Sankı bır aylık falan hamıleyımde bunu herkes bılıyrda normalmıs gıbı gelıyor. Yanı sey gıbı dusun arzunun hamıle olmasını bıle bıle test gunu beklemesı gıbı bır sye :) o kadar emın bır hıs var kı ıcımde ınan 3 senedır hıc boyle hıssetmemıstım. Nedenını bende bılmıyoırum. Test gunu saymak yerıne karnım ne zaman buyuyecek dıye dusunuyorum gerısınıs en dusun.... Degısık bır duygu yanı :)))

Kızlar bugün 13. günüm test yaptım ve malesef negatif, 2. çizgiden eser yok belirti bile, geçen defa tüp bebekte yaptığımda 2. çizgi çok belliydi ama bu defa yok, zaten 8. günüde kan testinde 1.11 çıkmıştı, içimde de hiç varmış gibi bir histe yoktu ama yinede çok üzgünüm, bu kadar uğraş, bu kadar çaba ve maddi-manevi çöküntü beni çok yordu artık, eşime nasıl söyleyeceğim bilmiyorum:KK43::-)43:
İnşallah sizlerden iyi haberler alırım,Allah tez zamanda herkesin dileğini duasını kabul eyler inşallah...

öğretmenim cnm.28 yaşındayım 3,5 yıllık evliyim.1 yıldır bebek düşünüyoruz.eşim varikosel oldu bi 9 ay önce.çok bişey yapmadık aslında ameliyat olduğu için zaman bırakmıştık.sonra 2 ay klomen tedavisi oldu.2. ay vücudum ilaca aşırı tepki gösterdiği için bi sonuç alamadık.kistler oluştu 1 ay ara verdik.şimdi her şey yolunda çok şükür.bu ay aşılamaya geçtik.iğnelerimi oldum.yumurta gelişiminde sorun yok.dün gece çatlatma iğnemi de yaptım.salı günü de aşılama olucak inşallah.gerisi de Allaha kalmış artık.bende durumlar böyle.peki sen?

CANIM SEN HANGI DR A GIDIYORSUN eger dr dan memnun kalmazsan ozel yasam hastahanesınde hasan buyukasık war cok ıyı bı dr keske bende orda olsaydım

bana da bugun menogon verdı sabah bunu aksam ganal f i yapacn dedı buyumemesıne ımkan yok dedı ya dogru kullanmıyorsn yada yumurtalıkların duraklamıs dedı pco da olabılıyo dedı bazen cok hızlı calısır bazen durur dedı tedavıyı de kescez dedı bu gıdısle bu ay erteleyebılırız dedı:KK45::KK45::44::110::110:

Kızlar bugün 13. günüm test yaptım ve malesef negatif, 2. çizgiden eser yok belirti bile, geçen defa tüp bebekte yaptığımda 2. çizgi çok belliydi ama bu defa yok, zaten 8. günüde kan testinde 1.11 çıkmıştı, içimde de hiç varmış gibi bir histe yoktu ama yinede çok üzgünüm, bu kadar uğraş, bu kadar çaba ve maddi-manevi çöküntü beni çok yordu artık, eşime nasıl söyleyeceğim bilmiyorum:KK43::-)43:
İnşallah sizlerden iyi haberler alırım,Allah tez zamanda herkesin dileğini duasını kabul eyler inşallah...

Ben 16. günümde idrar tahlili yaptım negatif çıktı ama hala içimde bi olasılık var... belki testte henüz çıkmıyodur sende hemen ümidini yitirme...

canm uzulme hepımız aynı seylerı yasıyoruz ama beraber atlatcaz ıns. tek tek lıstemız hamıslerle dolana kadar bırbırımızı bırakmıycaz Allah buyuktur derdımız buyuk ama o derdımızden de buyuk unutma
:KK16::KK16::KK49::KK49::KK49:

hım sımdı anladım sag ol canım. Bu konuda haklısın bızde yumos vardı ve catladı sonucta kontrol yapılıyordu sureklı bencede gereklı degıl. O yuzden dr anlatmamıs bıle :))) benım bu hafta kardesım gelecek ona hazırlık yapıyorum bu sefer gun saymak falan aklımdan cıkıyor bugun kac gun oldu dıye dusununce aklıma gelıyor . Gecen seferkınde saat hesaplıyordum. Kardesım 14 unde gıdecek. 15 ınde bız test yapaagız. Bakalım belkı o gıtmeden bır test yaptırırım:))) bu sefer ıcım bır tuaf nedense bende bılemıyorumn. Sankı bır aylık falan hamıleyımde bunu herkes bılıyrda normalmıs gıbı gelıyor. Yanı sey gıbı dusun arzunun hamıle olmasını bıle bıle test gunu beklemesı gıbı bır sye :) o kadar emın bır hıs var kı ıcımde ınan 3 senedır hıc boyle hıssetmemıstım. Nedenını bende bılmıyoırum. Test gunu saymak yerıne karnım ne zaman buyuyecek dıye dusunuyorum gerısınıs en dusun.... Degısık bır duygu yanı :)))

elıf sen ne oruyon kız bebıs ıcın takı kırlenti falan mı senı senı caktrmadan hazrlk yapıyon demı yardım edım mı bende canm:KK1::KK1::emir_bebek::KK6::KK6:

Ben 16. günümde idrar tahlili yaptım negatif çıktı ama hala içimde bi olasılık var... belki testte henüz çıkmıyodur sende hemen ümidini yitirme...

benim idrarda hemen çıkıyor, daha öncede yaşadığım için biliyorum, bu arada neden kan tahlili yaptırmadın? daha adetinde gelmedi galiba, ben bugün yarın bekliyorum karnım davul gibi şişti, bacaklarım ve belim ağrıdan çatlıyor şu an :KK43:

canm uzulme hepımız aynı seylerı yasıyoruz ama beraber atlatcaz ıns. tek tek lıstemız hamıslerle dolana kadar bırbırımızı bırakmıycaz Allah buyuktur derdımız buyuk ama o derdımızden de buyuk unutma
:KK16::KK16::KK49::KK49::KK49:

tşk ederim canım ama üzülmemek elde değil ki zaten borç alarak yaptırdık aşılamayı, daha ödeyemedik bile, bir daha kalkışamayız malesef kendimizi toparlayana kadar böyle birşeye :KK43: neyse artık hayırlısı böyleymiş ne diyeyim...

be hamiş çıkmadım sen çık bari :KK1::KK1:

kuzum bende senle aynı gun test yaptım negatıf cıktı :KK3: :95: adet tarıgı degılde dr progestan bıttıkten sonra 7. gunu test yapalım gel dedı benım bıtelı 6 gun oldu ama gece adet olacaktım erteledım ılacla :) kız sen daha mıs degılım deme nıye adet olmadın o zaman :)

benim idrarda hemen çıkıyor, daha öncede yaşadığım için biliyorum, bu arada neden kan tahlili yaptırmadın? daha adetinde gelmedi galiba, ben bugün yarın bekliyorum karnım davul gibi şişti, bacaklarım ve belim ağrıdan çatlıyor şu an :KK43:

Ahh Ahh bulunduğum yerde yapacağım biyer yokki mecburen günümün geçmesini bekliyorum ozaman doktorum gel dedi ozaman bakılcak kanla..Bende hastalanıcam sanırım geldi gelecek gibi..Göğüslerime dokunamıyorum bile hiiç böyle olmazdı ilaçlardan sanırım

X