klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

canm ben de aynı durumdaym daha da kotusu dıyım valla uzulme vardr her ıste bı hayr benımkı de daha maası almadan bıttı daha da fazla borclandık maası aldıgı gıbı verecek dıgerlerı geleck aya kalck benım kaynana da hala ısrar edıyor bır ıkı yıl ertele paranız yok dıye ben beklıyemıym artk valla Allah hayırlı evlatlar versın de gıden onemlı degıl hıc 10 mılyar gıtsın:KK36::KK36:

valla tek gelsin bebişlerimiz bir şekilde bitiyor borçlar, geçen defada tüp bebek için kredi çekmiştik, 1 sene boyunca ayda 500 ödemek helede bebeğimi kaybettikten sonra ödemek baya zorumuza gitmişti ama yenice onu bitirdik, şimdi sıra bunda keşke kesin sağ salim bebeğimizi kucağımıza alacağımızı bilsem 10 milyar borçlanmaya çoktaaan razıyım. Birde hiçte dinleme kayınvalideni valla hayat geçip gidiyor yaş ilerledikçe olmasıda zorlaşıyor, bak ben de 32 yaşındayım ve gerçekten zor, doktorda söyledi 35 olmadan olması lazım yoksa işiniz daha da zorlaşır dedi :KK43:

bende bugun benım kocısle tartıstım adam negatıf dıyom saglık olsun dıyo olacak olacak bırlıkte gıdelım bı de dr a dıyo yaaaaaaa uyuz oldum ya da kopek alayım sana wakıtgecır dıyor :KK4:

valla tek gelsin bebişlerimiz bir şekilde bitiyor borçlar, geçen defada tüp bebek için kredi çekmiştik, 1 sene boyunca ayda 500 ödemek helede bebeğimi kaybettikten sonra ödemek baya zorumuza gitmişti ama yenice onu bitirdik, şimdi sıra bunda keşke kesin sağ salim bebeğimizi kucağımıza alacağımızı bilsem 10 milyar borçlanmaya çoktaaan razıyım. Birde hiçte dinleme kayınvalideni valla hayat geçip gidiyor yaş ilerledikçe olmasıda zorlaşıyor, bak ben de 32 yaşındayım ve gerçekten zor, doktorda söyledi 35 olmadan olması lazım yoksa işiniz daha da zorlaşır dedi :KK43:

ay ben bıle bu yasta ımkanım olsa tup bebek yaptırırım bence maddıyatın el werdıgınce acele edın olayacagından degıl bu surecte yapranmaktan dolayı oranı arttırmak en guzelı ah ah su an ımkanım olsun kosar gıderım tup bebek yaptıraya ama malesef esım asgarı ucret alıyor ımkansız

bende bugun benım kocısle tartıstım adam negatıf dıyom saglık olsun dıyo olacak olacak bırlıkte gıdelım bı de dr a dıyo yaaaaaaa uyuz oldum ya da kopek alayım sana wakıtgecır dıyor :KK4:

kız ne güzel iştee. adam sana bebek bebek diye baskı yapsa daha mı iyi sanki be..

kız ne güzel iştee. adam sana bebek bebek diye baskı yapsa daha mı iyi sanki be..

benımıde fazla vurdum duymaz ınsan elıne bılgısayarı alıp da hıc mı arastırmaz adet tarıhımı bıle sormaz cunku yası kucuk ya hazır degıl herhalde dıyor kı daha cok gencız tıp da ılerledı once ewlılıgımızı yasayalım uykumuzu uyuyalım tatıllerde gezelım sonrasında allah buyuk dıyor taktıkca hıc olmuyor dıyorda hıc ada rahat napım:KK14:

Hemde nasıl ctesi akşamı testi aldı karşısına baktı uzun uzun yeter atıcam dedim dur dedi belki ikinci çizgi çıkar dedi içim okadar acıdıki ağlamaya başladım sonrada dediki niye moralini bozuyosunki demekki sorun bende benim tedavi olmam lazım deyince ağlama şiddetim dahada arttı
canım sizdeki sorun neydi merak ettim
sağool canımmm... geçmiyor bir türlüü :KK43:( adet olamadım diye iyice gerildim boynum hepten kasılıyor:KK5::KK5::KK5:
ben ne zaman adet olcam yaaa:KK5::KK5:
hiç bilmiyorumkı canım dr sana ilac falan vermedimi git söyle versin deniz yolladı benı dersin o bilir...
ne guzel anlatmısın ıcımdekıler aynısı :))
desne once ben yapacam yıne :))) hayırlısı olsun canım. Bakalım ben ıdrar testı yaparım ama 14 mayısta benım gecen sefer catlatma ıgnesınınden sonrakı 14. Gunde adet olmustum:) o yuzden ben 16 sına beklemem sanırım:)))

canım ben ilk catlatma ignesinde 15.gun kostur kostur test yapmaya gittim özel e işde 2 saat bekledim sonuc koca bir 0 di cok agladım eve dönene kadar yolda herkez bana baktı eve geldim wc gitim kan ı gördum bir daha yasamak istemıyorum senin anlıcagın ikincisindede 14 gecesi adet oldum bende işi garantıye alıp 16 gun gıtmek isitiyorum tabii adet olmazsam.zaten birde soyle dusunuyorum
adet olup kanı göruncemı bebişin olmadıgını ögrenmek
kan testtı yaptırıp 0 göruncemı bebek olmadıgını ögrenmek
sizce en az can acıdan hangisi diye dusunuyorummm...
elif bu arada agrı gene girdi bana oturup yazıyodum bebiş kıskandı teyzelerinde yattım bilgisayarı kucagıma aldım yazıyorum acaba radyasyon zararı olurmuki bebişe :KK60: :KK60: :KK60:
bu arada sibelcim dun gul e isim yazmıssın gece okudum cok sagol benim yapma imkanım yoktu Allah razı olsun senden canım

kız bende senin gibiyim benimde adetim gciki bende hamiş ddeilim acaba söktürücü mü kullansam hııı:44::44::44:
canım benim 12 gün geçti. senin söktürücü kullanman için çok erken. kızım ya hamileysen. daha dur çok erken. ben bile almadım söktürücü. sadece aspirin bi de civanperçemi çayı içtim. hala işe yaramadılar :KK43:
benımıde fazla vurdum duymaz ınsan elıne bılgısayarı alıp da hıc mı arastırmaz adet tarıhımı bıle sormaz cunku yası kucuk ya hazır degıl herhalde dıyor kı daha cok gencız tıp da ılerledı once ewlılıgımızı yasayalım uykumuzu uyuyalım tatıllerde gezelım sonrasında allah buyuk dıyor taktıkca hıc olmuyor dıyorda hıc ada rahat napım:KK14:

bence haklıı eşin. :KK1::KK1::KK1: gezin tozun

hiç bilmiyorumkı canım dr sana ilac falan vermedimi git söyle versin deniz yolladı benı dersin o bilir...

canım ben ilk catlatma ignesinde 15.gun kostur kostur test yapmaya gittim özel e işde 2 saat bekledim sonuc koca bir 0 di cok agladım eve dönene kadar yolda herkez bana baktı eve geldim wc gitim kan ı gördum bir daha yasamak istemıyorum senin anlıcagın ikincisindede 14 gecesi adet oldum bende işi garantıye alıp 16 gun gıtmek isitiyorum tabii adet olmazsam.zaten birde soyle dusunuyorum
elif bu arada agrı gene girdi bana oturup yazıyodum bebiş kıskandı teyzelerinde yattım bilgisayarı kucagıma aldım yazıyorum acaba radyasyon zararı olurmuki bebişe :KK60: :KK60: :KK60:
bu arada sibelcim dun gul e isim yazmıssın gece okudum cok sagol benim yapma imkanım yoktu Allah razı olsun senden canım

len bu sefer bebıs olacak o kadar :))) hem bak o kadar bebek cızdım kagıda yazdım yesıl yemenı bagladım gul e alla alla olacak olacak negatıf duunmek yok ıkınızde hamıssınız :))) ınsallah

bu arada sibelcim dun gul e isim yazmıssın gece okudum cok sagol benim yapma imkanım yoktu Allah razı olsun senden
canım

kız nımet bız ergenlıkten daha yenı cıktık :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım benim 12 gün geçti. senin söktürücü kullanman için çok erken. kızım ya hamileysen. daha dur çok erken. ben bile almadım söktürücü. sadece aspirin bi de civanperçemi çayı içtim. hala işe yaramadı

hımmm nese bekleyeyim bakalım hayırlı olur inşallah sonumuz:KK1:

pkoluyum Doktorum yumurta yapmanda ve çatlamasında sıkıntı var gibi görünüyo dedi...Hormonlarıma bakıldı... Üç ay klomen ve çatlatma iğnesini deniycez sonrasında rahim filmi ve eşime bakılcak dedi

hormonlarda sorn cıkmadı galiba ins hsg ve eşindede cıkmaz benım butun tesler normal sadece yumurta zor olusuyor yumurtlayamıyorum bakalım ne olcak bu ay

naptın kız gece besık mı salladın :)))

bebek mi varda beşik sallayalım dün bizim burda elektrik falan yoktu bizde sabah kalktık denize falan gittik piknik yaptık sonra eve geldim temizlik yaptım saat 6 da sonra bizimki durmadı yapıştı yakama istiyomda istiyom lan öte get diyom hala yapışıyo valla öle böle derken yakaladı beni :KK1::KK1::KK1: öle böle derken duş falanda aldık çıktık uyuduk sabah kalktım her tarafım tutulmuşşş:KK1::KK1: yorgunluğumu atamadım bir türlü daha

len bu sefer bebıs olacak o kadar :))) hem bak o kadar bebek cızdım kagıda yazdım yesıl yemenı bagladım gul e alla alla olacak olacak negatıf duunmek yok ıkınızde hamıssınız :))) ınsallah

sagol canım

kızlar aşılamadan kacgun sonra bebek yerlesmeye calısıyodurkı cok agrım basladı eliiiff belkı sen biliyosundur oturamıyom bilg.kucagımdada agırlık yaptı birazda uykum geldii ben acık kalırım ama uyurum birazdan berak etmeyın

X