klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

elıf sen ne oruyon kız bebıs ıcın takı kırlenti falan mı senı senı caktrmadan hazrlk yapıyon demı yardım edım mı bende canm:KK1::KK1::emir_bebek::KK6::KK6:

yok kız anneler gunu hedıyesı yapıyorum anneme :))) ınsallah bu sene bende anneler gunu hedıyesı alacagım :) ama su takı yastıgı ısı hosuma gıttı hemen arastırma yapayım :)):KK1:

kuzum bende senle aynı gun test yaptım negatıf cıktı :KK3: :95: adet tarıgı degılde dr progestan bıttıkten sonra 7. gunu test yapalım gel dedı benım bıtelı 6 gun oldu ama gece adet olacaktım erteledım ılacla :) kız sen daha mıs degılım deme nıye adet olmadın o zaman :)

ne bilim kız olmadaım işte gelmiyo bi türlü gırann gire sice:KK19::KK19::KK19::KK19:

hım sımdı anladım sag ol canım. Bu konuda haklısın bızde yumos vardı ve catladı sonucta kontrol yapılıyordu sureklı bencede gereklı degıl. O yuzden dr anlatmamıs bıle :))) benım bu hafta kardesım gelecek ona hazırlık yapıyorum bu sefer gun saymak falan aklımdan cıkıyor bugun kac gun oldu dıye dusununce aklıma gelıyor . Gecen seferkınde saat hesaplıyordum. Kardesım 14 unde gıdecek. 15 ınde bız test yapaagız. Bakalım belkı o gıtmeden bır test yaptırırım:))) bu sefer ıcım bır tuaf nedense bende bılemıyorumn. Sankı bır aylık falan hamıleyımde bunu herkes bılıyrda normalmıs gıbı gelıyor. Yanı sey gıbı dusun arzunun hamıle olmasını bıle bıle test gunu beklemesı gıbı bır sye :) o kadar emın bır hıs var kı ıcımde ınan 3 senedır hıc boyle hıssetmemıstım. Nedenını bende bılmıyoırum. Test gunu saymak yerıne karnım ne zaman buyuyecek dıye dusunuyorum gerısınıs en dusun.... Degısık bır duygu yanı :)))
elif benım yasadıgım duyguda o aynı simdi elimi karnıma göturuyorum konusuyorum kalbim böyle yapmamı istiyor ama aklım birde devreye giriyor delimisin ne bebek yokkı orda ne yapıyosun diyor aglamaya baslıyrum böyle bır durumdayım yani birde bu sıkısma gaz gibi olunca hani bebek yoruldada artık anne dinlen diyomus gibi geliyor bilmiyorum bu asılamaya cok umutlu girdik ikimizde acaba ondanmı valla bebiş cıkmıcak korkusuna test gunum gelsin istemıyorum dusun zaten ben 14 gecesi yada 15 gunu öglene kadar atlatıyım yeter 16 gun hamileyin diye testte giderim demedi deme yani 16.05.2013 test yapma tarihim yakındaki yer ertesi gune sonuc verıyor yaa 20tl verip özelde yaptırcam yada kendi hastaneme 2 saat gidip döncem bilemedim ama 15 gunu adet olmadan atlatırsam kesin özel hastaneye giderim uzun yol cekemem hele ertesi gunu hiç beklemem herhalde bakalım görcez
Kızlar bugün 13. günüm test yaptım ve malesef negatif, 2. çizgiden eser yok belirti bile, geçen defa tüp bebekte yaptığımda 2. çizgi çok belliydi ama bu defa yok, zaten 8. günüde kan testinde 1.11 çıkmıştı, içimde de hiç varmış gibi bir histe yoktu ama yinede çok üzgünüm, bu kadar uğraş, bu kadar çaba ve maddi-manevi çöküntü beni çok yordu artık, eşime nasıl söyleyeceğim bilmiyorum:KK43::-)43:
İnşallah sizlerden iyi haberler alırım,Allah tez zamanda herkesin dileğini duasını kabul eyler inşallah...
arkadasım kan testtini yapmadan uzulme bence hem 13 gun idrarda cıkmazki
bana da bugun menogon verdı sabah bunu aksam ganal f i yapacn dedı buyumemesıne ımkan yok dedı ya dogru kullanmıyorsn yada yumurtalıkların duraklamıs dedı pco da olabılıyo dedı bazen cok hızlı calısır bazen durur dedı tedavıyı de kescez dedı bu gıdısle bu ay erteleyebılırız dedı:KK45::KK45::44::110::110:
valla canım benide 75 tozla baslattı gec buyudu yaa dr göre normal de bana göre gec buyudu inş.seninkide buyur

Son düzenleme:
Ahh Ahh bulunduğum yerde yapacağım biyer yokki mecburen günümün geçmesini bekliyorum ozaman doktorum gel dedi ozaman bakılcak kanla..Bende hastalanıcam sanırım geldi gelecek gibi..Göğüslerime dokunamıyorum bile hiiç böyle olmazdı ilaçlardan sanırım

inşallah adet olmazsın ve inşallah hamilesindir , belki bebişin sana naz yapıyordur sürpriz yapıcaktır, doktorun ağzından duy hamile olduğunu diye :)

tşk ederim canım ama üzülmemek elde değil ki zaten borç alarak yaptırdık aşılamayı, daha ödeyemedik bile, bir daha kalkışamayız malesef kendimizi toparlayana kadar böyle birşeye :KK43: neyse artık hayırlısı böyleymiş ne diyeyim...

canm ben de aynı durumdaym daha da kotusu dıyım valla uzulme vardr her ıste bı hayr benımkı de daha maası almadan bıttı daha da fazla borclandık maası aldıgı gıbı verecek dıgerlerı geleck aya kalck benım kaynana da hala ısrar edıyor bır ıkı yıl ertele paranız yok dıye ben beklıyemıym artk valla Allah hayırlı evlatlar versın de gıden onemlı degıl hıc 10 mılyar gıtsın:KK36::KK36:

$936806_560298970682032_974172031_n.jpg

kızlarrrrrr nasıl ama :):103:

yazık kız adam çok istiyo dmek ki:KK1::KK1:

Hemde nasıl ctesi akşamı testi aldı karşısına baktı uzun uzun yeter atıcam dedim dur dedi belki ikinci çizgi çıkar dedi içim okadar acıdıki ağlamaya başladım sonrada dediki niye moralini bozuyosunki demekki sorun bende benim tedavi olmam lazım deyince ağlama şiddetim dahada arttı

elif benım yasadıgım duyguda o aynı simdi elimi karnıma göturuyorum konusuyorum kalbim böyle yapmamı istiyor ama aklım birde devreye giriyor delimisin ne bebek yokkı orda ne yapıyosun diyor aglamaya baslıyrum böyle bır durumdayım yani birde bu sıkısma gaz gibi olunca hani bebek yoruldada artık anne dinlen diyomus gibi geliyor bilmiyorum bu asılamaya cok umutlu girdik ikimizde acaba ondanmı valla bebiş cıkmıcak korkusuna test gunum gelsin istemıyorum dusun zaten ben 14 gecesi yada 15 gunu öglene kadar atlatıyım yeter 16 gun hamileyin diye testte giderim demedi deme yani 16.05.2013 test yapma tarihim yakındaki yer ertesi gune sonuc verıyor yaa 20tl verip özelde yaptırcam yada kendi hastaneme 2 saat gidip döncem bilemedim ama 15 gunu adet olmadan atlatırsam kesin özel hastaneye giderim uzun yol cekemem hele ertesi gunu hiç beklemem herhalde bakalım görcez

arkadasım kan testtini yapmadan uzulme bence hem 13 gun idrarda cıkmazki

valla canım benide 75 tozla baslattı gec buyudu yaa dr göre normal de bana göre gec buyudu inş.seninkide buyur

ne guzel anlatmısın ıcımdekıler aynısı :))
desne once ben yapacam yıne :))) hayırlısı olsun canım. Bakalım ben ıdrar testı yaparım ama 14 mayısta benım gecen sefer catlatma ıgnesınınden sonrakı 14. Gunde adet olmustum:) o yuzden ben 16 sına beklemem sanırım:)))

Sibel sen bize diyosun ama sen test yaptınmı..Niye kendini bukadar bıraktın belki hamilesin belki adet olmıycaksın

Hemde nasıl ctesi akşamı testi aldı karşısına baktı uzun uzun yeter atıcam dedim dur dedi belki ikinci çizgi çıkar dedi içim okadar acıdıki ağlamaya başladım sonrada dediki niye moralini bozuyosunki demekki sorun bende benim tedavi olmam lazım deyince ağlama şiddetim dahada arttı

sıkmayın canınızı rabbim veriri inşallah :KK19:

X