klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

aslında bat hiç beklemiyorum bu ay hiç bişey yok eminim 21. gün progesteron bakıldı değer 10 cıktı eğer gebelik olsaydı değer 20 küsülerde cıkıyodu bat bi an önce gelsinde ilaca başlıyım diye beklıyorum sadece :KK14::KK14:

kısmet artık arkadasım bu ay olmazsa önumuzdeki ay olur takma

$images[6].jpg $ultraslan[1].jpg $imagesCAPFUY9O.jpg $images[6].jpg $ultraslan[1].jpg $imagesCAPFUY9O.jpg

kızlar ben kacar hazırlanıyım artık byyyy

Son düzenleme:
sabır de ahirete bırak canım kocanla aranı bozma yada annanlar sıze oturmaya gelsın biraz sahipsiz olmadıgını anlasın yada onlara kalmaya gidin kocanla götursunler sizi bence ailene anlat durumu yada sadece annene gelip sahipsiz olmadıgını göstersınler

Canm annm ler de yilda bir ya gelir ya gelmez gercektn sahipsiz sandlar onlar hep berabr ben tek

Canm annm ler de yilda bir ya gelir ya gelmez gercektn sahipsiz sandlar onlar hep berabr ben tek
Cagir canim gelsinler ne demek oylee ara anlat durumunu annene bak nasil geliyor sahip cikiyor sana hiicc sikildigina deymez yada annen konussun damadiyla ya alir giderim kizimi yada ayri ev yada bu evde hic is yapmicak desin

Bu kaynanalar hep boyle sessiz buldu mu ezmeye calisir izin werme ailen.izin wermesin walla benimkiler parcalar ozellikle abilerim :KK70:

Öncelikle merhaba bu zorlu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun.2.5 yıllık evliyim ve 1 yıldırda bebek sahibi olmak istiyoruz.dok toro gittim klomen verdi kullandım hormon testi istemişti onlarıda yaptırdım eşimin sprem testi falan hepsi tamam.doktorumun yanına tekrar gittim fsh değerin 15.19 ERKEN MENOPOZ BAŞLANGICI dedi!ve benim bütün dünyam başıma yıkıldı.Anlamadığım şey ve sizden öğrenmek istediğim şu arkadaşlar;fsh değerim yüksek fakat ben heray saat gibi düzenli adet görürüm.birde ogün hormon sonucuma baktıktan sonra yumurtalarıma baktı ve 2 sağda 2 solda 2si 20mm diğer ikiside 17mm dedi klomen epy işe yaramış..şimdi size birdaha soruyorum fsh değeri bukadar yüksek birisindeyumurta oluşumu normalmi ben hiç bişey anlamadım..salı günü aşılama yapıcak çatlatma iğnemi vurdurcambugün..peki bu aşılama öncesi rahim filmimi falan çekmesi gerekmiyormuydu??herşey çok hızlı gelişti ve ben kafamdaki sorulara cevap arıyorum..lütfen arkadaşlar bilen birileri cvplasınsorularımı birde hamilelik için kaç yumurtaya gerek vardır??

deniz tobloya ne oldu kuzum silinmiş.senmi yaptın listeyi.
buaralar çok yoğunum ben kızın bugün doğum günü var bide bu ara yumoşlarda çatlıyor gece gündüz çalışıyoruz yani :KK1::KK1::KK1:

Öncelikle merhaba bu zorlu süreçte Allah hepimizin yardımcısı olsun.2.5 yıllık evliyim ve 1 yıldırda bebek sahibi olmak istiyoruz.dok toro gittim klomen verdi kullandım hormon testi istemişti onlarıda yaptırdım eşimin sprem testi falan hepsi tamam.doktorumun yanına tekrar gittim fsh değerin 15.19 ERKEN MENOPOZ BAŞLANGICI dedi!ve benim bütün dünyam başıma yıkıldı.Anlamadığım şey ve sizden öğrenmek istediğim şu arkadaşlar;fsh değerim yüksek fakat ben heray saat gibi düzenli adet görürüm.birde ogün hormon sonucuma baktıktan sonra yumurtalarıma baktı ve 2 sağda 2 solda 2si 20mm diğer ikiside 17mm dedi klomen epy işe yaramış..şimdi size birdaha soruyorum fsh değeri bukadar yüksek birisindeyumurta oluşumu normalmi ben hiç bişey anlamadım..salı günü aşılama yapıcak çatlatma iğnemi vurdurcambugün..peki bu aşılama öncesi rahim filmimi falan çekmesi gerekmiyormuydu??herşey çok hızlı gelişti ve ben kafamdaki sorulara cevap arıyorum..lütfen arkadaşlar bilen birileri cvplasınsorularımı birde hamilelik için kaç yumurtaya gerek vardır??

sadece 1 yumurta yeterli gebelik için.bence gayet iyi yumurtlama durumun.rahim filmi için belirli bir zaman yok.ille de zorunluluk yok yani

Kizlar buqun kimse yok oh siz gezin ben temizlik yapayim :KK9: 3 gun sonra test qunum:)) dua edinde adet olmayim nimet nerelerdesin giz adet oldunn muuu

Merhaba öncelikle aramıza hoşgeldin kaç yaşındasın ve kaç ay klomen kullandıktan sonra Dr aşılama dedi

ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ

:nazar::KK49::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::KK49::nazar:
hilbar
adenozin
akigo
vanlentines
ayşemm061

:KK55::KK55::KK55:TEDAVİ SÜRECİMİZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55::KK55:
nimet *** 4 mayıs
eeloocaann ***7 mayıs
beyazsiyah*** 7 mayıs
dilekkızıltan*** 8 mayıs
sibeldogan*** 9 mayıs
sedenim*** 11 mayıs
dewy*** 11 mayıs
sykapusuz*** 12 mayıs
fatmaipek*** 14 mayıs
elifyeşiller*** 14 mayıs
fundurtan*** 14 mayıs
zd86*** 3 mayısta aşılama yapıldı*** 15 mayıs
kaptanelif 15 mayıs
pixieess*** 22 mayıs
bebetommmm*** 22 mayıs
zynn 23 mayıs
oceanshine***bu ay yumurta takibi yapılmadan cycle prognoyova kullanıyor*** 25 mayıs
sedasungur 1 haziran
filologum 5 haziran

ANNELİK YOLUNDA BERABER İLERLİYORUZ

:nazar::KK49::KK49::KK49:HAMİŞLERİMİZ:KK49::KK49::KK49::nazar:
hilbar
adenozin
akigo
vanlentines
ayşemm061

:KK55::KK55::KK55:TEDAVİ SÜRECİMİZ VE OLASI BAT TARİHLERİMİZ:KK55::KK55::KK55:
nimet *** 4 mayıs
eeloocaann ***7 mayıs