klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Arzucugm ne yaptn sendn gúzel haberler beklyrm

Canım randevum 11 deydi ama acil durum oluncabenimki 11.45 e sarktı. Hayırlısı ile duyduk kalp atışlarını canm. Ama dr iğnelere 12 hafta dolana kadar devam dedi:KK50: ne yapalım bebişim iyi olsunda katlanırım herşeye. Sonra iğne peşinde koştuk. Her yerde bulunmuyor. Ardından pc bozuktu onu servise verdik cnım. Ancak fırsatbuldum. Birazda geçmiş okudum tabi:KK1:

Canım randevum 11 deydi ama acil durum oluncabenimki 11.45 e sarktı. Hayırlısı ile duyduk kalp atışlarını canm. Ama dr iğnelere 12 hafta dolana kadar devam dedi:KK50: ne yapalım bebişim iyi olsunda katlanırım herşeye. Sonra iğne peşinde koştuk. Her yerde bulunmuyor. Ardından pc bozuktu onu servise verdik cnım. Ancak fırsatbuldum. Birazda geçmiş okudum tabi:KK1:

Canım hayırlı uğurlu olsun iğnenin adı ney??

nimet06 inş vardır cnm ya.. inş inş.... kendin baksana test yapıp

Aşılamayı sormuşsun canım. Öyle korkulacak bişey yok. Eşinden alınan spermler yıkanıp hızlandırılıyor ve bi şırıngaya benzer aletle rahimin içine bırakılıyor. 20-25dk yatıyorsun . Bu kadar. Hangi iğneleri sorduğunu anlamadım yalnız

benim ki proluton ama ben hergün vurulmuyorum 3 gün arayla vuruluyom canım bir daha ne zaman gideceksin??

Ayın sonuna doğru gelin dedi tekrar. Sen ne zaman gideceksin? Ne iyi ya 3 günde bir iğne olman. Kollarım harita gibi oldu. Kısa bişeygiymeye uanıyorum. Millet yanlış anlıcak. Senin iğneler de morarıklıkyapıyormu canım

Ayın sonuna doğru gelin dedi tekrar. Sen ne zaman gideceksin? Ne iyi ya 3 günde bir iğne olman. Kollarım harita gibi oldu. Kısa bişeygiymeye uanıyorum. Millet yanlış anlıcak. Senin iğneler de morarıklıkyapıyormu canım

Canım ben 14 mayısta gidicem nasipse...Benim iğneler kalçadan oluyo morarma yok ama yapılırken yanıyo çok canım...çok soru sordum ama ne kadar olmuş bebiş ??

X