klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Nimet dowerim seni war diosam war bak yarin adet gunun ya bir iki gun gecimce testyaptir hamis cikacan allah bilirde icimden bir ses oyle diyor ki insallah oyledir sen.yine de iki uc tane test bulundurr ewde:)

hele bi yarın olsunda arasından 3 5 gün geçsinde öyle test yapayım eger adt olmazsam olursamda artık hayırlısı ama olacam yarın gibime geliyo:2::2:

Kız benimki melek gibi. Biliyor hepsini hiç bişey dediği yok valla. Arada bana da oku ne yazmışlar diyo. Olmaz sen gelme ayıp başka kadınların özeli diyorum. Bebişin gelişim durumunu okuyorum ona Gidiyor . Kıyamam valla ağzı var dili yok. Aşkım benim ya çok seviyom çookk:KK48:
Kizz bende bazen onun tlf giriyorum ya buraya biseyler yapmisim ana sayfa olmus bigun bir acti bizim yazilar bana diyoki al al kapa kadinlarin ozelinimi okutcan bana gozum takilcak simdi diyor birde biri gorse sapik der niye ana sayfa yaptin diyorr
Denizcim banyo icin erken daha yarin yap daha yeni asilaman oldu zararli olabilir bugun idare et
Tamam canim yarin aksam yaparim ne yapalim....

denız kız aynısı bende de var. sankı hep ıslagım. ben bır ıkı saat yattım sonra kalktım dolastım eczaneye falan gıttım bahcede komsularla oturdum cay ıctım yenı geldım eve :)))

Olsan bi dert olmasan bi dert ama belirti yok.sende bi de normalde gununde tam olurmusun yoksa bir gun iki gun once mi oolursun

tamam tatlım. nasıl istersen.

aslında ben deniz, güldeniz, gamze ve elifi de çok merak ediyorummm... duyurulurrrrrrr...

Cnm ben yazmistm görmdn galiba
Kiz resim diyor kizlar maglum benim cevrem bilmiyor bebis istedigimi o yuzden burda koyamam ama bilg.gectigimde hepinize msj atarim sonra haftaya
denız kız aynısı bende de var. sankı hep ıslagım. ben bır ıkı saat yattım sonra kalktım dolastım eczaneye falan gıttım bahcede komsularla oturdum cay ıctım yenı geldım eve :)))
Kiz ben yatiyom uykumda var uyuyamadim gece arada wc kont.gidiyorum elif aleti cikarirken dr bisey akti sanada oldumu o an moralim bozuldu iliskideki gibiydi hep disari cikti gibi geldii ya psikolojik mi desem pecetr vsrfi kalkinca baktim islanmis o spremmidir yoksa alette su falan anlam verrmedim moralim bozuldu sonra 40dk yan ve bacak bacak ustune atili yattim.
Gerekli kadar gitmismidir iceri acaba

Olsan bi dert olmasan bi dert ama belirti yok.sende bi de normalde gununde tam olurmusun yoksa bir gun iki gun once mi ool
canım geçen ayy 5 gün vardı adetime ama 3 gün erken olmuştum hiç olacağımı ummuyordum üstelik benim çok sancım vardı ama bu ayy çok farklı oldu ya ne bilim önceki gibi deilim işte ummadığım anca görcem kırmızıları:KK14::KK14:

Kiz resim diyor kizlar maglum benim cevrem bilmiyor bebis istedigimi o yuzden burda koyamam ama bilg.gectigimde hepinize msj atarim sonra haftaya

Kiz ben yatiyom uykumda var uyuyamadim gece arada wc kont.gidiyorum elif aleti cikarirken dr bisey akti sanada oldumu o an moralim bozuldu iliskideki gibiydi hep disari cikti gibi geldii ya psikolojik mi desem pecetr vsrfi kalkinca baktim islanmis o spremmidir yoksa alette su falan anlam verrmedim moralim bozuldu sonra 40dk yan ve bacak bacak ustune atili yattim.
Gerekli kadar gitmismidir iceri acaba

canım bendede oldu aynısı hatta bende dr sordum . meger o ıcerıyı temızlıyormus once aletı takar takmaz bır sıvı ıle ıcerıyı temızlıyor. ondan sonra asılamayı yapıyor. o sıvı akıyormus korkma. o ıncecık seyı epey ıcerı sokuyorlarya dr akması mumkun degıl dedı. gunluk ıslerıne devam edebılırsın hıc kısıtlama hayatını dedı bende aynı senın dedıgın pozısyonda 25 dk yattım 15 dk dedı ama kımse yoktu bend ekalkmadım canım. sonra bacaKLrım agrıdı o yuzden kalktım. sureklı bende vc ye gıdıyorum senın gıbı :) demek hersey normal. bırde sana bırsey deyım benım komsum beline yakı yapıstır dedı. gıttım yakı aldım yapıstırdım. oyle yanıyor kı sıcak hıssedıyorum belımı bu sefer de bunu denedım ben. mantıklı geldı sonucta yumurtalarda sıcakta cıvcıv cıkartıyor :))))

Kiz yaklask yarim saat önce yazmstm.bugün snucumu aldm karisik seylr var anlamadm konseye göstrmem gerek dedi.sali günü konseye görüncem cnm

kız onu biliyoruuumm.. kızlar resimlerini eklediler de. ben de sizleri de merak ettiğimi söyledim..
sonuç iyi olacak canım. içime doğuyor :))

tamam tatlım. nasıl istersen.

aslında ben deniz, güldeniz, gamze ve elifi de çok merak ediyorummm... duyurulurrrrrrr...

Cnm ben yazmistm görmdn galiba

canım bendede oldu aynısı hatta bende dr sordum . meger o ıcerıyı temızlıyormus once aletı takar takmaz bır sıvı ıle ıcerıyı temızlıyor. ondan sonra asılamayı yapıyor. o sıvı akıyormus korkma. o ıncecık seyı epey ıcerı sokuyorlarya dr akması mumkun degıl dedı. gunluk ıslerıne devam edebılırsın hıc kısıtlama hayatını dedı bende aynı senın dedıgın pozısyonda 25 dk yattım 15 dk dedı ama kımse yoktu bend ekalkmadım canım. sonra bacaKLrım agrıdı o yuzden kalktım. sureklı bende vc ye gıdıyorum senın gıbı :) demek hersey normal. bırde sana bırsey deyım benım komsum beline yakı yapıstır dedı. gıttım yakı aldım yapıstırdım. oyle yanıyor kı sıcak hıssedıyorum belımı bu sefer de bunu denedım ben. mantıklı geldı sonucta yumurtalarda sıcakta cıvcıv cıkartıyor :))))

Yaa benimde moralimi iyice bozmustu bu ise akinti falan cok uzulmustum kesin tutmicak demistim icimi rahatlattin sagol

Sen zaten beni hiç merak etme

ahh ahh alınırmış daa.. kız seda senin foto koyamayacağını biliyorum o yüzden yazmadım seni yavv. hem telden giriyorsun gönderemezsin de. bir ara müsait zamanda mail atarsın.
kız hem ben seni görmeye gelcem:KK1: neyini merak edeyim şimdiden :KK1::KK1::KK1:

Agzini hayri ac kiz ben sabahtan beri kiwraniyorum sol tarafim agrior yumurtam da sol taraftaydi bu ay hep agriyla qecti ya yok catlama agrisi yok o yok bu derken bir ay boyinca agri cektim de degse icim yanmicak ama iste agri kesici icmemek.icin zor tutuyorum

Yaa benimde moralimi iyice bozmustu bu ise akinti falan cok uzulmustum kesin tutmicak demistim icimi rahatlattin sagol

vallah olanı soyledım merak etme csnım :)) sımdı dınlen sen ben vallah gezıyorum hep aynı gunluk ısler camasırımı astım hatta az once sımdı yemek yapcam esıme :))) bu sefer hıc ıplemıyecem. gecen sefer 3 gun yattım. nasıpte var sa gelır ınsallah canım am aıcımde bır hıs var bu sefer ınsallah sende bende asılamayı tutturacagız :) bak burdakı butun kızlara umıt olacagız ınsallah :)) şu yakı ıyı ıse yarıyor ole sıcak hıssedıyorum kı. bu arada dr bu gece ıcın ılıskı tavsıye ettı mı sana bana bu gece bundan sonrada gun asırı dedı. bırde folık asıt kullanmıyordum ben ondan yazdı.

merhaba ben zeynep ben aranıza yeni katıldım. ben 1 buçuk senelik evliyim 1 senedir tedavi görüyorum klomen ve çatlatma iğnesi denedim 3 kere ama tutmadı sanırım doktorumda beni biraz oyaladı çünkü eşimdede ufak bi problem olmasına rağmen bana söylemedi bu şekilde klomenle olmazmış doktorumu değiştirdim şimdiki doktorum direk aşılama dedi glifor ve folikasit verdi ( bu arada polikistik overliyim ) adet olunca dr'a gittim fakat 2 yumurtam oluştuğu için aşılama yapamadı o ay kendimiz denedik ama olmadı şimdide sanki aşılamaya hazır değilmişim gibi geliyo oyüzden doktora gidemiyorum sizce ne yapmalıyım hayal kırıklığına uğramaktan korkar oldum. aşılamayla alakalı tavsiyeleriniz varsa dinlemek isterim :KK43:(

X