klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

oy kuzummmmm ınsallah bebegım yaa ama senınkının olmasını kendımden daha cok ıstıyorum nıye yalan soyleyım ben hıc degılse kocamla ewımde mutlyum kaynanam yukarıda ama uzak gıbı ama senın daha cok ıhtuyacın war herseye sukur etmek lazım ı yuzden senınkını daha cok ıstıyorum ınsallahhhhhhhhh olurrrr

birsey soracam canım bende bugun akıntı fazlalastı süt gibi yogun degıl ama sıvı sence ne olabılır bu
Progestan içiyordun değil mi. Ondan olabilir. Bende adet tarihine yakın akıntı olmuştu böyle yumuşak krem kıvamında. Ama herkeste farklı olabilir kızzz hamiş Olmayasın. Ayyyy inş

Progestan içiyordun değil mi. Ondan olabilir. Bende adet tarihine yakın akıntı olmuştu böyle yumuşak krem kıvamında. Ama herkeste farklı olabilir kızzz hamiş Olmayasın. Ayyyy inş

amanin inşallah catlama olsa koyu kıwamlı oluyor we 22 incı gunu olmaz artık sabahtan berı asırı akıntım war we süt rengı yogun degıl bayagı bı sıwı hanı kremlerın bıraz daha yumusak kıwamlısı oluyor ya onun gıbı ıc camasırı degıstırmek den gına geldı :))) kız agzından bal damlıyor yırım senı :)))

Tatlım tam yazıyordum müşteri geldi.nimetle sizi birbirinize çok benzetiyorum siz ikiniz de sanki aynı ay hamile çıkacaksınız inş o ay bu ay olur :))

insallah kızzzzzz warya acayıp morel oluyorsunuz bana hepıcınızı cok sewıyorummmmmmmmmmm sende ne war ne yok durumlar ne

progestanın son gunu bugun hapım bıtıyor gunde 3 tane ıcıyorum ben 14. gunu ıcmeye basladım

İns.bu hikayedeki gibi hepimiz mutlu oluruz
elıfle denız ne yaptı onların da kontrolu vardı sankı
Benim yoktu gece igne olcam o kadar :)
Kız var zaten ultrason resmi
Ayy resmide var onun zaten kiz arzu birde ikiz cikarmis o keseden istermisin
İns.herkez bu ayy hamileyimm desin artik.
Kizlar ben eve yeni girdim ama kocis annemlere gidelim diyor belki gideriz yazamayabilirim.

insallah kızzzzzz warya acayıp morel oluyorsunuz bana hepıcınızı cok sewıyorummmmmmmmmmm sende ne war ne yok durumlar ne

Zaten bizi bizden başka kimse anlamaz kocalarımız bile benim dün belimde ağrı vardı söktürücü kullanıyorum 4 gün daha içicem adetin 30.günüydü dayanamadım gittim kontrole belki vardır bi gelişme diye Dr muane etti aynı dedi en son kontroldeki gibi dedi hiç değişmemiş bende rezil olmamak için çok ağrım oldu dedim sadece regli olduğum zaman böyle oluyo dedim belki idrar yıllarında iltihaplanma vardır dedi yanma var mı dedi hayır dedim ağrı kesici verdi. Birde heyet raporunu sordum yaş sınırı var mı diye hayır dedi o tüp bebek için geçerli aşılamada yok dedi bende aşılamamı olucam dedim hayır dedi evrakda öyle göstericez raporu alabilmen için öyle yani biran önce kırmızıları bekliyorum. (Ne kadar çok dedi dedim yazmışım:))))

selam kızlar gecmısı okuyamadım. bugun yenı pc basına oturdum... dr a gıttım. 18 olmus yumurtalar. bugun 11 de catlatma ıgnesını yapacagım. cuma 11 dede asılama olacak ınslalah...

Simdi kaynanada hic cekilmez
Gitmedik kizzz ama benim sorunu yok yani ufak tefek seyler
Asilama olcanmi simdi ne dedi ben anlamadim
selam kızlar gecmısı okuyamadım. bugun yenı pc basına oturdum... dr a gıttım. 18 olmus yumurtalar. bugun 11 de catlatma ıgnesını yapacagım. cuma 11 dede asılama olacak ınslalah...
Cok sevindim elifcim ayni gun olcaz asilamayi ve bebis haberini ayni gun alcaz ben sana taaa ilk baslarda demistim 1hafta var dediydin yaa sen hatirladinmi?

evet canım ya aynı anda belkıde :)) hadı bakalımhakkımızda hayırlısı... ayyy cık sevındım belırtılerı kıyaslayabılrız:))) daha cabuk gececek ınsallah. bugun 11 de vuracam ıgneyı sen kacta vurcan...

evet canım oyleydı adı...

Gece 12 de vurcam da yaa kendinmi vurabilirmiyim ki dedim sen kendinmi vurcan ben oncekileri hep disarda vurdurdum ama bu gece 12 de cikmiyalim diyorum da ama kocamda ben vuramam dedi kiyamiyor igne yaa onu dicektim sen kendinmi yapcan

Gece 12 de vurcam da yaa kendinmi vurabilirmiyim ki dedim sen kendinmi vurcan ben oncekileri hep disarda vurdurdum ama bu gece 12 de cikmiyalim diyorum da ama kocamda ben vuramam dedi kiyamiyor igne yaa onu dicektim sen kendinmi yapcan

evet canım ben kendım vuracam. oncekınıde ben vurmustum. kulandıgımız ıgnelerden farkı yok ıncecık ıgne zaten hazır ... merak etme gunluk vurulduklarınla aynı onları sen vurdun kendın degıl mı bunuda rahatca vurursun ....ben sana tarıf ederım gerekırse ama emınım rahatlıkla yapabılırsın...

benımle sayan yok mu bu ay da olmazsa madedm uc ay ara werdı dr sogan kürünü kesınlıkle yapacam o kadar kısı duydum kı o kur le hamıle kalan hep baraber baslasak :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…