klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Bugün yazılı kağıtlarını okudum . Nerdeyse kusuyordum. Allahtan eşimde yardım etti de bitirebildim. O nedenle hiç giremedim öğleden sonra.

zeynep im senı de gördüm konus bakım morleın nasıl oldu ıyımısnnnnn

ıyıym canm tsk ederım bı ugrıym dedım kaynanayı beklıyoruz yemek ıcın balkona cıktılar esımle kayın babam ben de hemen kostum durumlar aynı ama bı degısıklık yok canım benım fırsat bulursam gırerım arda

yumoslar moral oldu sadece canm onun ıcın de tek basına sevınıyorum cumaya da daha cok buyurlerse daha da cok sevıncem

yumoslar moral oldu sadece canm onun ıcın de tek basına sevınıyorum cumaya da daha cok buyurlerse daha da cok sevıncem

büyür kız merak etme allah sabrının ödülü olarak bebısını werecek sana ınsallahhh ılac gıbı gelecek elıfın muanesı wardı sanırım cuma gunu asılama yapılcak ıste sakın stres yapıp da yumosları etkıleme

Kısmetse ctesi doktora gideceğiz bakalım. Çok sabırsızlanıyorum ama sanki günler geçmiyor

yat kalk yat kalk hemen gecer canım ınş.guzel haberlerle gıder gelırsın arzu bu bebıs cok kıymetlı olcak ınş. butun herseyımıze ortak oldu derdımızı dınledı moral verdı Allah onu sana ve bıze bagıslasın ıns.:KK60:

yat kalk yat kalk hemen gecer canım ınş.guzel haberlerle gıder gelırsın arzu bu bebıs cok kıymetlı olcak ınş. butun herseyımıze ortak oldu derdımızı dınledı moral verdı Allah onu sana ve bıze bagıslasın ıns.:KK60:

aminnnnn topıgımızın kızı dıcektım az daha ıcıme mı dogdu ne :))) saglıklı olsunda gercı gerısı bos

Rabbım onları korur canım merak etme kısmetse zaten olur agzndan da bal damlıyo hayatm onu da
soylemedn gecemıycem
elıfle denızın de ınsallah bu asılamada tutar sıbosum ınsallah senın e gobusun dolar bu ay ve ısteyen herkesın

Sağol canım ya , iyiki varsınız. :KK16:Allah size de yaşatsın bu mutluluğu inş

X