klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi akşamlar kızlar

gelemedim bugün.balkonları temizledim.ctesi kalabalık misafirim gelecek hazırlık yapıyorum.

benim de reglin 3.günüydü bugün.akşamları 2 incir yiyorum.regl bitsin günaşırı ilişki artık.bu ay klomen falan yok.cyclo progynova içiyorum 3 gündür.bu ilacın koruma etkisi yok.gebelik olabiliyor.bir sonraki reglimde(inşallah olmam:))tekrar yumurta takibi olacak

iyi akşamlar kızlar

gelemedim bugün.balkonları temizledim.ctesi kalabalık misafirim gelecek hazırlık yapıyorum.

benim de reglin 3.günüydü bugün.akşamları 2 incir yiyorum.regl bitsin günaşırı ilişki artık.bu ay klomen falan yok.cyclo progynova içiyorum 3 gündür.bu ilacın koruma etkisi yok.gebelik olabiliyor.bir sonraki reglimde(inşallah olmam:))tekrar yumurta takibi olacak

canım kolay gelsin insallah bu ay hamile kalırsınnnnn

İns.bu hikayedeki gibi hepimiz mutlu oluruz

Benim yoktu gece igne olcam o kadar :)

Ayy resmide var onun zaten kiz arzu birde ikiz cikarmis o keseden istermisin

İns.herkez bu ayy hamileyimm desin artik.
Kizlar ben eve yeni girdim ama kocis annemlere gidelim diyor belki gideriz yazamayabilirim.

Doktor tek kese gibi görüyor ama bakalım demişti. Belki olur kız ikiz:KK1:

canım 18 olmus yumoslar. bugun 11 de catlatma ıgnesı yapcam. cuma 11 de asılama olacak ınsllah...
Ayyy çok sevindim canım . Hadi bakalım hayırlısıyla tutacak aşılaman. Denizin de seninde mübarek cuma gününe denk geldi aşılamalarınız. Ayyyy çok heyecanlandım ya nasıl beklicem o kadar :KK1:

evet canım ben kendım vuracam. oncekınıde ben vurmustum. kulandıgımız ıgnelerden farkı yok ıncecık ıgne zaten hazır ... merak etme gunluk vurulduklarınla aynı onları sen vurdun kendın degıl mı bunuda rahatca vurursun ....ben sana tarıf ederım gerekırse ama emınım rahatlıkla yapabılırsın...
Nasil uzerinde hazir siringa yazilyor gobekden 3 parmak altta batirip bascammi?
Gitmedik kizzz ama benim sorunu yok yani ufak tefek seyler

Asilama olcanmi simdi ne dedi ben anlamadim :KK60:

Raporu çıkarabilmek ilaçları uygun fiyata almak için aşılama diye yazıcakmış ama aşılama olmayacakmışım :))
Canim dr bilir ama eli degmisken yapsaydi..
Doktor tek kese gibi görüyor ama bakalım demişti. Belki olur kız ikiz:KK1:

İns.canim gonlunden gecen olsun hakediyosun sen

Hepimizin gönlündeki olsun inş. Hepimiz hakediyoruz. :KK16:
Kız iğne göbekten 3 parmak altamı yapılıyor. Benim hemşire arkadaşim göbek hizasından 5 cm kadar sağ ya da sol da vurmuştu. Bana da öyle yap demişti.

canım gobekten vuracaksan hangı tarafta yumurtan gelısmısse o taraftan yap mesela sagdakı yumurtan mı gelıstı, gobekten 4 parmak saga yap. solda ıse aynı sekılde soldan 4 parmak yap. aslında cok onemlı degıl cunku o ıgneyı koldan bıle yapıyor bazı hemsıreler... benım ılkını hemsıre vurmustu sagda mı yumurtan solda mı dedı o zaman sagdaydı. gobekten 4 parmak saga yapmıstı. benım bu sefer ıkı tarafta da var :))) ole denk gele vuracam zaten...

X