klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

bısey derdımde gunaha gırmeyım kadına bak sınır oldum nıye sen orda hızmetcımısın de kotulerını sana werıyor mezera nasıl gırecek bu hıc mı allah korkusu yok sen zaten yenı ewlılıgını yasayamamıssın bı de esyalarına mı gozunu dıktı allah once bunlara vıcdan wersın sana da allah sabır wersın insallah tez zamanda kurtulursun canım canını sıkma takma kafana ezdırmede kendını sakın

Aynen canım çok merak ediyorum ama kendi kızlarına yapılsa ne yaparlar??

onların da kızı war benım ewlenmemıs gorumcem war ewlendırırken gorecem onu benım annemı ewden kovdu ocak almadılar dıye noldu eltımde onu ewden kowdu altın yapmadılar dıye allah bı sekılde acsını cıkarıyor emın olun

Doğru söylüyosun canım acısı çıkıyo ama anlayan yok ki

Doğru söylüyosun canım acısı çıkıyo ama anlayan yok ki

bende senın gıbı altlı üstlü oturuyorum canım kaynanam yukarıda oturuyor 3 defa ewden kowdu cıkın ewımden dıye :)) ınsanlık tan nasıbını almamıs kı farkındaysanız kız annesı hıc boylr bırsey yapmaz hep olan annesı

Canım bende aynı durumdayın hala düğün ve ev borcu ödüyoruz ama sorsan ev onların. Kaynanam bir ay önce miras kaldı eşim biraz borç istemiş bağırıp çağırmış eşimde çekmiş kapıyı gelmiş şuan konuşmuyolar ama ben yine arada kalıyorum hergün yemek getirir oğlum yesin der sadece ona kadar gelir anlıyacağın nede olsa biz el kızıyız

Sağol cnm. Ben de ıhlamur , portakal suyu içiyorum ama dediğin gibi çalıştığım için dinlenmeye fırsatım olmuyor. Bu da benim çekim ne yapacaksın işte

allah razı canım çok şükür şimdilik bebek den başka bi sıkıntımız yok olursa eger o taraflarda işimiz sana haber veririz yine de düşüncen için çok teşekkür ederim

Güldeniz ne yapıyon cnm hiç sesin çıkmıyor. Test sonuçların ne zaman çıkacaktı canım bu cumamıydı

Güldeniz ne yapıyon cnm hiç sesin çıkmıyor. Test sonuçların ne zaman çıkacaktı canım bu cumamıydı

Merhaba cnm.gecmisi okuyrdm.cuma günü 15gün olck cnm.200 ila 30 gün icerisnde açiklanck.hastaym ya.2gün önce misafirm vardi annemgl temzlik yaparken kapi pencereyi açtmsti ceryanda kaldm galiba.cigerlerm agryr nefes almakta hareketwetmekte zorlanyrm.bugün eve gectk.gecer gecmz yataga gectm.kahvaltyla duruyrm kalkp bir seylr hazrlycm.evlendgmdn beri düzelemdm inanki.bekarken binde bir hasta olurdm.ama 8aydr habire hastalanyrm.dua et tatlım senin duan kabul olur insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…