klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ınsallah canm Allah razı olsun hepınızden sızınle konusmasaydım nasıl atlatırdım bılmıyorum burda bı arkadasım tek var onunlada gorusmemızı bıle sorun edıyorlar o da sızın gıbı cok ıyı sagolsun esımın de yengesı oluyor hep onunla hayal kuruyorduk hamılelık ıcın o sımdı 4 aylık hamıle gorumcem de uc ben de beklıyorum hala ınsallah sen de onlar da bebegınızı saglıkla kucagınıza alırsınız

İnş canım. Kız bunlar nasıl insan anlamadım valla. Böyle oğullarının eşini gelin olarak görenlere kıl oluyorum ya. Sonuçta sen artık o ailenin parçası oldun. Bi kızları da sensin yani. Ama bunun öbür tarafı da var. Kul hakkı alıyorlar ne kadar günah. Kocan da dinliyor mu onları kız?

saydıkca umut ettıkce zaman gecmıyorkı yerınde sayıyor kız sen kaynananla oturuyorsan ewlılıgını de yasayamıyondur

sayma bosver canm kendı kendıne gelsın bebıs evlılıgımı de gectım artık kendıme zaman bıle ayıramıyorum odadan dısarı cıkmak ıstemıyorum bırtek odamda rahatım sessızce konusuyorum kımse duymasın dıye ne guzel degıl mı

ay ınsallah gulm ya ama benım hıc umudum yok olursada suprız olur :))

sibel kız benim de adetim 4 mayıs daha bendede hiç belirti yok normalde 1 hafta öncesinden adet belirtilerim olurdu şimdi oda yok sabahları az bişi midem bulanıyo o dur inşallah hamişsindir kele :KK49::KK49::KK49:

İnş canım. Kız bunlar nasıl insan anlamadım valla. Böyle oğullarının eşini gelin olarak görenlere kıl oluyorum ya. Sonuçta sen artık o ailenin parçası oldun. Bi kızları da sensin yani. Ama bunun öbür tarafı da var. Kul hakkı alıyorlar ne kadar günah. Kocan da dinliyor mu onları kız?

kocam dınlemeseydı su an konyadaydık canm zaten onada aılesıne de hakkımı helal etmıyorum ona hergun soyluyorum bırsy dıyemıyo

sibel kız benim de adetim 4 mayıs daha bendede hiç belirti yok normalde 1 hafta öncesinden adet belirtilerim olurdu şimdi oda yok sabahları az bişi midem bulanıyo o dur inşallah hamişsindir kele :KK49::KK49::KK49:

kız ya hamıssen :) ınsallah :)) hamıs kalırsan pasta borek ısterım he hemso :)

canım pekı omur boyu kaynananla mı oturacan

Allah korusun canm ben esıme dedım zaten kaynanamın evı var ama daha temelı bıle atlmamıs bıtınce gıdecek ondan duruyorum oraya da beraber gıdelm dıyo zaten bı yatak odası takımyla bı koltk takımı almıstk kendımıze gıdınce koltk takımını gotrcem dedı esım tamam dedı neden kabul ettın dedım yeter kı gıtsın herseyı alsın dedı sızce herseyı ıcımde bırakarak gıtse bıle ıflah olur mu dogru duzgun oturmadık bıle borcunu yenı bıtırdık daha

Hoşgeldin cnm. Geçti mi gribin? Ben de çok beter grip oldun. Geçirmek için neler yaptın canım

Hoşbulduk canım.Çok geçmiş olsun ben atlattım sayılır.Geçirmek için hiç bişey yapamadım canım korkumdan bebişe bişey olur diye sadece bol bol dinlendim ve portakal suyu içtim.Sen çalıştığın için daha zor canım inş en kısa zamanda atlatırsın..

Allah korusun canm ben esıme dedım zaten kaynanamın evı var ama daha temelı bıle atlmamıs bıtınce gıdecek ondan duruyorum oraya da beraber gıdelm dıyo zaten bı yatak odası takımyla bı koltk takımı almıstk kendımıze gıdınce koltk takımını gotrcem dedı esım tamam dedı neden kabul ettın dedım yeter kı gıtsın herseyı alsın dedı sızce herseyı ıcımde bırakarak gıtse bıle ıflah olur mu dogru duzgun oturmadık bıle borcunu yenı bıtırdık daha

gülüm yeterkı gıtsın kocanın dedıgı gıbı huzur herseyden onemlı bı kanepen olsun bı lokmada ekmegın olsun yeterkı huzurun olsun bunlar yanına kalmayacak bu dunyada olmasada öbür dunyada cezalarını cekecekler bırazda suc kocanda war kocan engel olsa hıc bırı olmaz bunların

Canım allah sana sabırlar versin seni çok iyi anlıyorum bizde kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz Allah yardımcımız olsun

esım ızın vermıyor sınav ıcın zor ıkna ettım
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:
hürremın pek etkısı kalmadı kı :))) benım gıbı yapsın benım kocam tamamn ıllıskıyı kestırdım :) ama benım kaynanam cok kotu kız bıldıgın gıbı degıl sımdı karısamıyo bıle :)
var var dizidekini demiyorum gercek hayattakını diyorum kadın adama oglunu öldurtmus varmı ötesi.....

senin yolun düşerse gel ben hamile kalsam da yaparım kalmasam da yaparım canım benim :KK1::KK1::KK1:

cok saol bıtanem ya senınde bu taraflara duserse yolun gel canım kapım her zaman acık sana ne guzel hıc arkadasım yok cok ıyı olur :)) bı sıkıntın felan olursa basım ustune elımden geldıgını yaparım

gülüm yeterkı gıtsın kocanın dedıgı gıbı huzur herseyden onemlı bı kanepen olsun bı lokmada ekmegın olsun yeterkı huzurun olsun bunlar yanına kalmayacak bu dunyada olmasada öbür dunyada cezalarını cekecekler bırazda suc kocanda war kocan engel olsa hıc bırı olmaz bunların

canım onları da kendımızden kısıp almıstık ama ben yıne de razıyım bos ecde oturmayas ama o da olmuyor bakalım artık kısmet zaten dıyo kı ben sıze eskı esyaları bırakım sız de bana yenı ev ıcın yenılerını alın esım onu da kabul ettı ben etmerdım olur mu oyle sey dedım dıyo kı benım evım daha guzel benımkıne yenı esya lazım

kızlar ben cıkıyorum yemegı yetıstırmem lazım gelırler bırazdan opuyorum hepınızı

X