klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

İnş kız hamişsindir sen adet beşlirtilerine takılma canım. Çünkü adet belirtilerinden pek farkı yok. Ben de hep adet olcakmışım gibi kasıklarım ağrıdı, göğüslerim şişti, akıntı oldu yine ama adet olmadım. İnş senin de bebiş vardır kızzzz

erken adet için 1 hafta çok erken yaaa, yerleşme kanamasıdır inş.

gecen ay 9 nısanda oldum ıste hıc gecıkmez benım kı en fazla 2 gun erken olurum daha bır hafta war ama kasıklarım agrıyor progestan ıctıgım halde agrı olmamaıs lazım ınsallah canım ya ama hıc sanmıyorum ınsan az da olsa hısseder bende hıc yok

insallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ama adetten once goguslerım de agrırdı aksıne o bıle yok :)))

arkadaşım öncelikle çok geçmiş olsun,yakın bir arkadaşım var hamile geçen ay senin gibi grip olmuştu doktora gitti doktor ona günde 2 bardaktan fazla ıhlamur düşüğe neden olabilir çok fazla içme demişti,seninde aklında bulunsun derim ben,doğruluk payı nedir bilmiyorum ama sen hastayım deyince uyarmak istedim,rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin..

yok kız işde böyle geriden bakıyorum
sibel bu arada yerlesme kanı olma ihtimali cok yuksek

gerıden bakma kız gel sohbete katıl yafrum :) yerlesme kanaması olmasını cok ısterım ama bana ılıskıden dolayı gıbı gelıyorr kızlar ben cok acıktım ya ne yapıp yesem acaba sızde hangı menu war sayın bakım bana da fıkır wermıs olursunuz

sogan kuru de yaptım canm yapmadıgım sey kalmadı ama olmadı gecen yıl bos gebelık gecvırdım kurtaj oldum sonrası bıldıgın gıbı bu durumdayım sen de esıne kecı boynuzu pekmezı ıcır ıyı gelır unıversalde yapıyorlar tup bebek ıyı bı hastane temız bence orda yaptır

Kız zeynep senin kaynanayla kayınpederi bana yolla , şöyle bikaç kez suratlarına doğru hapşırayım da giripten yatağa düşerler belki de sana bulaşçak halleri kalmaz

sagol canm cok ıyısın valla ama hasta olsalar daha kotu olur onlara bakmak zorunda kalırım hasta olunca nazları hıc cekılmıyo zaten

Arzu kız senin bu durumuna iyice takıldım ben hee gecmedi hala hastalık dr arasan belki bir onerisi olur birde yarın tatil ama persembe ve cumaya rapor ayarlasan olmazmı? şimdi ögretmen oldugun için hastalık bulasma rıskınde cok hani düzelsen bir daha bir daha gunde 100 ögrenciden fazla göruyosundur hapşirsalar sana zarar hadı seni gectim bebişe zarar kızz ilerde 15-16 yaslarına geldiginde bu yazıları okurda sana derki anne ne cekmişsin be birde acaba bu teyzeler hayattalarmı acaba der kızz

ben anlamadım valla bu işi eşin ne dedi o da onalrımı tutuyor bişey dicem ama demiyim boşver.

anlamaya calısma canm mumkun degıl zaten esım buraya takıldıgımı bılıyo zaten fazla kalınca o da kızıyo ama babasına karsı benı korudu

canım yerlesme kanamasında leke koyu kahve olurmus normal taze kan gıbı olmuyomus senınlkı nasıl

kızz buraya degil hurreme geriden bakıyorum benim dunku menu
anlamaya calısma canm mumkun degıl zaten esım buraya takıldıgımı bılıyo zaten fazla kalınca o da kızıyo ama babasına karsı benı korudu

neyse korusundaama ben senın cektıgını cekmez restti cekerdım zaten beni seccek derdım.

kızz buraya degil hurreme geriden bakıyorum benim dunku menu

neyse korusundaama ben senın cektıgını cekmez restti cekerdım zaten beni seccek derdım.

restı cekınce ya esım onları secerse canm o zaman ne olcak annesıne cok cok baglı onun ıcın halen bu evdeyım gıtmeyı cok dusundum annemlere ama doldururlar onu ayrı eve cıkarmadan bosar:)

Uyarın için sağol canım. Ben de en fazla 2 içiyorum zaten. İnş bi zararı olmaz.
İnş rabbim kucağıma da almayı nasip etsin. Darısı hepinizin başına inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…