klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Uyarın için sağol canım. Ben de en fazla 2 içiyorum zaten. İnş bi zararı olmaz.
İnş rabbim kucağıma da almayı nasip etsin. :KK16: Darısı hepinizin başına inşallah

aman canm lutfen ıcme o zaman bı tane bıle ıcme dınlen gecer ıns bosver ılacı falan

restı cekınce ya esım onları secerse canm o zaman ne olcak annesıne cok cok baglı onun ıcın halen bu evdeyım gıtmeyı cok dusundum annemlere ama doldururlar onu ayrı eve cıkarmadan bosar:)

kız ben de kaynanamla altlı ustlu oturuyorum aılesıne cok duskun askerdeyken benden ayrılmaya kalktı onlar benım canım cıgerım senı ıstemıyorlar dıye esımı cok doldurusa getırdıler ama su an noldu esım su an onlarla hıc bı sekılde dıyaloga bıle gırmıyor senle aılesıne laf soylemeden hallet

kız ben de kaynanamla altlı ustlu oturuyorum aılesıne cok duskun askerdeyken benden ayrılmaya kalktı onlar benım canım cıgerım senı ıstemıyorlar dıye esımı cok doldurusa getırdıler ama su an noldu esım su an onlarla hıc bı sekılde dıyaloga bıle gırmıyor senle aılesıne laf soylemeden hallet

canm ben altlı ustlu de oturmaya razıyım da o da olmuyor benım tek derdım ayrı ev kaldıramıyorum artık o kadar baskıyı bırsey yaparken ona sor buna sor suna sor onlar tek de degıl onların da anne babası var yanı uc kusak yakın olunca herkes bırbırınden ızın alıyor ıste pardon ben hepsınden alıyorumdemek ıstedım:)

Arzu kız senin bu durumuna iyice takıldım ben hee gecmedi hala hastalık dr arasan belki bir onerisi olur birde yarın tatil ama persembe ve cumaya rapor ayarlasan olmazmı? şimdi ögretmen oldugun için hastalık bulasma rıskınde cok hani düzelsen bir daha bir daha gunde 100 ögrenciden fazla göruyosundur hapşirsalar sana zarar :KK9::KK9:hadı seni gectim bebişe zarar :KK9::KK9:kızz ilerde 15-16 yaslarına geldiginde bu yazıları okurda sana derki anne ne cekmişsin be birde acaba bu teyzeler hayattalarmı acaba der kızz

Valla öyle oldu canım. Gün geçtikçe ağırlaşıyor sanki ama dinlenemiyorum ki anacım. Sabaha biraz düzelir gibi uyanıyorum. Bütün gün okulda yorulunca akşama pert:KK1: bakalım yarını bekliyorum tatil ya belki dinlenmek iyi gelir. Geçmezse perş doktordayım zaten. Aile hekimine gitçem . Çok iyi bi bayan , hamilelik düşünürken bile ne tavsiyelerde bulundu valla. İnş hafiflerde gerek kalmaz. Bebişim ben hapşırırken ne hallere düşüyordur valla. Deprem oluyor sanıyordur zavallıcık:KK1:
kızzz hakikaten bu sayfaları okutmak lazım ilerde bak gör sizler için neler çektik. Yapması bi dert, doğurana kadar büyütmesi bi dert diye:KK1:

canım yerlesme kanamasında leke koyu kahve olurmus normal taze kan gıbı olmuyomus senınlkı nasıl
:KK9: :KK9:
dun ku menu de ne wardı kız amac ısım bulmak yemek ısmı :)
kız dedım ya dun bu da ben gıbı unutkan anacım turlu kırmızı mercımek salata
restı cekınce ya esım onları secerse canm o zaman ne olcak annesıne cok cok baglı onun ıcın halen bu evdeyım gıtmeyı cok dusundum annemlere ama doldururlar onu ayrı eve cıkarmadan bosar:)
valla ben olsam ne cekıcem secerse secsın banane derim ne kadar sevsemde kimsenın kahrını cekemem keyfi olarak yani hasta olurlarsa bakarım tabii basımın ustunde yeri var ama eli ayagı tutarken sadece mısafırım ollabılırler.ya daha dıcem cok sey varda konusturma benı senı kötu etkılemıyım.sen ne mezunusun ne okudun gecen sehir dısında okudum demıstın ne oldugunu demedın.

canm ben altlı ustlu de oturmaya razıyım da o da olmuyor benım tek derdım ayrı ev kaldıramıyorum artık o kadar baskıyı bırsey yaparken ona sor buna sor suna sor onlar tek de degıl onların da anne babası var yanı uc kusak yakın olunca herkes bırbırınden ızın alıyor ıste pardon ben hepsınden alıyorumdemek ıstedım:)

Canım ya sana yüce rabbim ayrı eve çıkmayı nasip etsin en kısa zamanda. Çok çekiyosun orda, allahım görüyordur. Elbet mükafatını verecektir

abowwww senınkı daha zormus canım allah sabır wersın sana alttan gır ustten cık ayrı ewe cıkmaya calıs yoksa allah gostermesın ewlılıgını bıle yıkarlar dıkkat et fırsat werme kotuleyerek degıl de ıyı bı sekılde yapmaya calıs tecrubelı bırı olarak soyluyorum

Valla öyle oldu canım. Gün geçtikçe ağırlaşıyor sanki ama dinlenemiyorum ki anacım. Sabaha biraz düzelir gibi uyanıyorum. Bütün gün okulda yorulunca akşama pert:KK1: bakalım yarını bekliyorum tatil ya belki dinlenmek iyi gelir. Geçmezse perş doktordayım zaten. Aile hekimine gitçem . Çok iyi bi bayan , hamilelik düşünürken bile ne tavsiyelerde bulundu valla. İnş hafiflerde gerek kalmaz. Bebişim ben hapşırırken ne hallere düşüyordur valla. Deprem oluyor sanıyordur zavallıcık:KK1:
kızzz hakikaten bu sayfaları okutmak lazım ilerde bak gör sizler için neler çektik. Yapması bi dert, doğurana kadar büyütmesi bi dert diye:KK1:

valla kız okut o zaman burası olursa kızzz bugun kalp atıslarını duyabılırmıssın öyle yazıyor ne zaman gıtcen dınlemeye

:KK9: :KK9:

kız dedım ya dun bu da ben gıbı unutkan anacım turlu kırmızı mercımek salata

valla ben olsam ne cekıcem secerse secsın banane derim ne kadar sevsemde kimsenın kahrını cekemem keyfi olarak yani hasta olurlarsa bakarım tabii basımın ustunde yeri var ama eli ayagı tutarken sadece mısafırım ollabılırler.ya daha dıcem cok sey varda konusturma benı senı kötu etkılemıyım.sen ne mezunusun ne okudun gecen sehir dısında okudum demıstın ne oldugunu demedın.

sera okudum canım su an zıraat teknıkerıyım sınavı kazansaydım danısman olacaktım ama kısmet ıste lıseyıde yatılı okudum yanı evde pek durmadım onun ıcın cok agır gelıyor bırılerınden ızın almak

abowwww senınkı daha zormus canım allah sabır wersın sana alttan gır ustten cık ayrı ewe cıkmaya calıs yoksa allah gostermesın ewlılıgını bıle yıkarlar dıkkat et fırsat werme kotuleyerek degıl de ıyı bı sekılde yapmaya calıs tecrubelı bırı olarak soyluyorum
kızım hürrem gıbı yapsın işde karı kockoca padişahı parmagında oynatmıs önce kar suyunu kacırcan sonra kacırdıgına ınandırcan :KK9:

valla kız okut o zaman burası olursa kızzz bugun kalp atıslarını duyabılırmıssın öyle yazıyor ne zaman gıtcen dınlemeye

Kısmetse ctesi gitçem canım. Ordanda silivriye geçicem kaynanama:KK50:. Benimki tutturdu bize gidelim diye. Ultrason resimlerini göstersek işte ne yapsın. Çok ısrar edemedi kaç haftadır ne yapsın. Ama yiğidi öldür hakkını ver , telefonda duyuyom kaynanam eşime arzuya bi iş yaptırma hepsini sen yap, yukarlara uzanmasın diyo... Gidince yatçam paso. Acık kraliçe muamelesi göreyim :KK1:
Normalde bana gelse oturur öyle iskele babası gibi. Hem işe hem eve parçalanıyordum .

Canım ya sana yüce rabbim ayrı eve çıkmayı nasip etsin en kısa zamanda. Çok çekiyosun orda, allahım görüyordur. Elbet mükafatını verecektir

ınsallah canm Allah razı olsun hepınızden sızınle konusmasaydım nasıl atlatırdım bılmıyorum burda bı arkadasım tek var onunlada gorusmemızı bıle sorun edıyorlar o da sızın gıbı cok ıyı sagolsun esımın de yengesı oluyor hep onunla hayal kuruyorduk hamılelık ıcın o sımdı 4 aylık hamıle gorumcem de uc ben de beklıyorum hala ınsallah sen de onlar da bebegınızı saglıkla kucagınıza alırsınız

kızım hürrem gıbı yapsın işde karı kockoca padişahı parmagında oynatmıs önce kar suyunu kacırcan sonra kacırdıgına ınandırcan :KK9:

hürremın pek etkısı kalmadı kı :))) benım gıbı yapsın benım kocam tamamn ıllıskıyı kestırdım :) ama benım kaynanam cok kotu kız bıldıgın gıbı degıl sımdı karısamıyo bıle :)

zor kı ne zor canm beceremıym valla kandrmayı ne yaptıysam bos bos bos hala burdayım ıste kotulesem de olmuyor sevsem de olmuyor 502 gıbı yapıstılar bana

X