klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Canim kafani karistirmak istemedim ilaclar konusunda rapor alamadigin pahali aldin oda yasa takilmis sen dedin :) sen neyi dedin pahali diye bak int.arastir nerdeydin sen sonra tlf ara fiyat al

oh boyle gayet guzel oldu canım nerde yaptırmıstın asılamayı
Diyarbakır kadın doğum hastanesinde, hiç ücret ödemiyorsun, sadece aldığın ilaçlar için ödüyorsun, rapor farkını ödüyorsun yani, bayan dr yaptı aşılamamı, 3 taneside negatif, yaşım 31, artık tüp için başlamalıyım, diyarbakırda da fazla alternatif yokki tüp bebek için, bayan tüpçü yok!

Kizlar rahat konusuruz dedim kayin babam geldi bilgjsayari aldi simdi telefndan yaziyorm biraz zor oluyor ama idare edcez artik sagol sibelcjm cokguldum valla Alllah seni de guldursun

Kizlar rahat konusuruz dedim kayin babam geldi bilgjsayari aldi simdi telefndan yaziyorm biraz zor oluyor ama idare edcez artik sagol sibelcjm cokguldum valla Alllah seni de guldursun
ben senden cvp bekliyorum yazmıyorsun, sende problem nedir, aşılamada hangi aşamadasın anlatsana yaa

Canim kafani karistirmak istemedim ilaclar konusunda rapor alamadigin pahali aldin oda yasa takilmis sen dedin :) sen neyi dedin pahali diye bak int.arastir nerdeydin sen sonra tlf ara fiyat al
tsk ederim canm netten firsat olmuyor goruyorsun ki malum durumlar yarin doktora gidince sorarim artik

ben senden cvp bekliyorum yazmıyorsun, sende problem nedir, aşılamada hangi aşamadasın anlatsana yaa
Canm ben de pco var 6ay klomen ve ovitrelle kullandim m.emin uluga gidihordum devlette simdi ozele gectim igne kullaniyorum bugun adetin 5 . Gunu yarin kontrole gitcem sen de yarin gel birlikte konusalim doktorla

Ne yapcakmis bilg.ne alem ya
Hangi filmi izliyon kız. Sinemaya gitmeyi özledim ya(

Hurremi yaa carsamba izleyemiyorum sonra int.izliyorum :)

Canm ben de pco var 6ay klomen ve ovitrelle kullandim m.emin uluga gidihordum devlette simdi ozele gectim igne kullaniyorum bugun adetin 5 . Gunu yarin kontrole gitcem sen de yarin gel birlikte konusalim doktorla
valla pko lu bir arkadaşım hemen hamile kaldı bizde çok şaşırdık, senin yaşın genç daha olur bakalım, pko lular için soğan kürünü hep öneriyorlar, doktor bile öneriyor yaptınmı hiç bilmiyorum.... benim artık doktorla görüşülecek durumum kalmadı, benim eşimde sayı azlığı var, artık kesin tüp bebek, 2 yer var tüp bebek yapan, başkada alternatif yok

Kız zeynep senin kaynanayla kayınpederi bana yolla , şöyle bikaç kez suratlarına doğru hapşırayım da giripten yatağa düşerler belki de sana bulaşçak halleri kalmaz

kahverengı lekelenme ya soylemesı ayıp beyaz ıc camasırı her yerı kahverengı lekelenme kan rengınde degıl sadece hafıf lekelenme neyden dolayı oldu acaba benım vucut kafayı yedo erken adet olacam galıba ayrca tabıkı sor sormakta yarar war 1000 tl dıyelım 500 e bır yer buldun ıkı defa asılama yaptırırsın

cok cok gecmıs olsun canım nane lımon bı de bebe aspırını ıcersen bıraz ıyı gelır onun harıcınde ılac ıcme sakın bebegıne zarartopıgımızın bebegı

Kız hamiş olmayasın. Ne bileyim yerleşme kanaması falandır belki.

Kız hamiş olmayasın. Ne bileyim yerleşme kanaması falandır belki.

kız ınsallah söz hepınızesalgam gonderecem hayılısıyla hamıle kalayım maraslıyım dondurmada olur ama sanmıyorum kasıklarım agrımaya basladı adet olacam galıba ama daha 1 hafta war hormonlar benı mahvettı bı hamıs kalayım ne dılersenız dıleyın benden :)))

cok cok gecmıs olsun canım nane lımon bı de bebe aspırını ıcersen bıraz ıyı gelır onun harıcınde ılac ıcme sakın bebegıne zarartopıgımızın bebegı

Canım nane çayı hiç iyi değil. Bi kez içtim ama sonra pişman oldum. Hep kasılmalar oldu kasıklarımda. Meğer nane yaparmış rahim kasılmaları. Aklınızda olsun sizinde hamiş falan olursanız ıhlamur ve limon portakal gibi çaylar harici çoğunun rahim kasılmasına sebebp verme gibi yan etkileri varmış. Artık bebiş için katlanıyorum canım ya. Ne yapçaksın işte

erken adet için 1 hafta çok erken yaaa, yerleşme kanamasıdır inş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…