klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ahhh canım neler yaşamışsınız yaaa:KK1: hakikaten şaka gibi...ama her şerde bir hayır vardır. başınıza bunların gelmesi daha kötü bir felaketten korudu belki sizi. sahiden karabatak oldun yani:KK9::KK9:

aynen bebeğim ya bizde öle düşündük dedik buna da şükür daha büyük felaketlerle karşılaşmadık diye vallah bana karabatak diye diye soktunuz sonunda beni karabatağa:KK1::KK1:

günaydın kızlarr gercı oglen oldu ama ben yenı uyandım uyuya uyuya şiştım 3 gundur keyıfler nasıl bakım kaptanelıf yumosların hayırlı olsun o yumoslar ıkız bebek olur ınsallah :)))

Canim o yumosun buyudugunu yakinda catlicagini soyluyor zaten biz bunu biliyoz yani bizde bi ise yamaz ama sen basla calismalara

İyi yapmissin bir desin biseyler dimi ama
i
O daha fena kizz hamile hamile ugrscan

evet ya bız bılıyoruz. 1 yada 2 gun ıcınde catlayacagını nasıl olsa ... ne bıleyım esım sagolsun gecen ay bahsedınce almıs :)))

ben geldim arkadaşım doktordan.gider gitmez beta hcg istedi verdim,sonuç tabiki negatif,tarlusal verdi içip adet olmayı bekleyecem..:KK43:
ayy carsıya cıktım yazamadım sokak da :KK60: :KK60: hadı hayırlı olsun ilacın ben bir tane içmiştim birkac saat sonra adet olmustum:KK9: seninde oyle olur inş.
evet ya bız bılıyoruz. 1 yada 2 gun ıcınde catlayacagını nasıl olsa ... ne bıleyım esım sagolsun gecen ay bahsedınce almıs :)))

canım iyi oldugu baktıgın için rahat etti belki senin kını asılamayı yarın yapabilirler baksana birde ovulasyonlarla ilgili bişey okudum hiç bosa degil yani elinin altında olsun gunu gelince derim sanaaa:KK34:

ayyy kız karabatak diyince bizim pazar günü yaşadıklarımız geldi aklıma biz pazar günü altı kişi pikniğe gittik hepsi de karı koca idi adana dışına baya bi uzakdı belirlediğimiz bir yer vardı oraya gidecekdik orası da doluymuş insanlar hep yerleşmiş sonra başka bir yere gittik yer bulduk bu sefer araba ile aşağıya ineceğiz araba bataklığa girmesin mi çamura battı araba resmen çıkarmaya falan çalıştılar baya bi uğraştılar olmadı millet piknik yapıyo biz araba ile uğraşıyoruz valla halimiz berbattı neyse öle böle derken aradan 3 saat falan geçti bir traktör geldi nese ki arabamız çıktı çıktı ama bu sefer de lastik patladı artı bide onla uğraştılar mı 2 saat kadar nese yine öle böle derken lastikler yapıldı bi tamircide sonra biz oturduk konuştuk derken saat zaten yedi olmuştu yani pikniğe mi gittik para savurmaya mı gittik hiç bişi anlamadık sonra arabamıza binip gidiyoruz bu seferde benzin bitti yolda kaldık mı 1 saat falanda benzin bulmaya gittiler yani öle böle derken evimize zor geldik bizim daha ilk kez başımıza böle bişi geldi şaka gibi valla ya:KK1::KK1::KK1:

ay canm benım gecmıs olsun yasaması zor olmustur ama gercekten cok guldurdun benı cok ıyı geldı ya o para savurma lafı da benı bıtırdı valla ya basının gozunun sadakası olsun canm gecmıs olsun tekrar

Cnm ben dogma büyüme ankaradaym.o yüzdn bilgm yok

anladım canm burda yasadın sandım ya bu ssk yla anlazmalı ozeller var ya onları soracaktım onlarda daha ucuz oluyoms cecı denız ben baya bı vercem herhalde benden hersey ıcın cok aldılar neyse saglık olsun ben de merkezde degılım ya acık gozluluk yapıp sana sorcaktım

anladım canm burda yasadın sandım ya bu ssk yla anlazmalı ozeller var ya onları soracaktım onlarda daha ucuz oluyoms cecı denız ben baya bı vercem herhalde benden hersey ıcın cok aldılar neyse saglık olsun ben de merkezde degılım ya acık gozluluk yapıp sana sorcaktım

canım ınternet ten arastırsana ssk ıle anlasmalı hastahanelerı once hastahane ısımlerını ogren sonra ınternetten arastır genelde yazar

canım ınternet ten arastırsana ssk ıle anlasmalı hastahanelerı once hastahane ısımlerını ogren sonra ınternetten arastır genelde yazar

canım baktım bulamadım fazla da arastırmadım aslında bır ıkı taneye baktım ıste bılmıyorunm yarın gıdcem ya sonra bakarım olmazsa sımdı kafamı toplayamıyorum acaıp bısey oldum ya beynımın yoruldugunu hıssedıyorum bazen sen ne yapıyon gece de uyuyakaldım sen kacta yattın

İnşallah sibelciğim. İnanamadı hamile olmadığıma. Cuma tekrar bakacakmış:KK14::KK14:

İnşallah denizciğim.... Sabahtan beri bi yandan ağlıyorum bi yandan netten okuyorum. Mol gebelik, boş gebelik, dış gebelik... Hiçbirine uymuyor. Anlamadım ne olduğunu. Şoktan bir şey de soramadım. Dondum kaldım. Hematom gibi bir şey söyledi, bebeği taklit etmiş dedi, çok nadir olur dedi. Bi şeyler dedi, duydum ama algılayamadım...
Bir şeyler hepimiz için güzel olsun artık...........

Çok geçmiş olsun zümrem. Kendini üzme bu kadar. Biliyorum üzülme demekle olmuyor ama. Yoluna devam edebilmen için güçlü olman gerek. Burdan hamileyim dediğin zamanlarda gelecek.

canım baktım bulamadım fazla da arastırmadım aslında bır ıkı taneye baktım ıste bılmıyorunm yarın gıdcem ya sonra bakarım olmazsa sımdı kafamı toplayamıyorum acaıp bısey oldum ya beynımın yoruldugunu hıssedıyorum bazen sen ne yapıyon gece de uyuyakaldım sen kacta yattın

bn gece 1.30 da mı ne yattım ınan benım kafamda allah bullah sancımda basladı ama adet sancısı ıcın cok erken ya :KK31: lekelenme war kendımı anlamadım bu ay once ıyı bı hastahane ıyı bı dr bul sonra asılamanı yaptır bosuna o kadar para dokme bence canım arastır ıyıce gerekırse hastahanelerı gez

bn gece 1.30 da mı ne yattım ınan benım kafamda allah bullah sancımda basladı ama adet sancısı ıcın cok erken ya :KK31: lekelenme war kendımı anlamadım bu ay once ıyı bı hastahane ıyı bı dr bul sonra asılamanı yaptır bosuna o kadar para dokme bence canım arastır ıyıce gerekırse hastahanelerı gez

kacıncı gunun bugun ne lekelenmesı canm hayırlısıyla anne olsak ta bebıslerle ugrassak yada dogum sancısını falan dusunsek degıl mı ben de yarın hastaneden cıkınca bakmayı dusunuyorum canm oraya yakın bır ıkı hastane daha var onlara da asılama fıyatını sorayım bıde ıyı doktorları artık hangısı kısmet olursa bakalım

canım senın hamılelıgın nasıl gecıyor

Hamilelik iyi de çok kötü gribim. O beni öldürüyor. Çok ağır geçiyor. Kışın bile böyle grip olmadım. Sanki her gün daha da ağırlaşıyor. Ihlamur falan da kar etmiyor. Dün gece 10 olmadan uyudum. Sabah biraz iyiydim ama işe gidince yoruluyorum heralde akşama gene azıyor. Yarın allahtan tatil. Çok beterim çok. Burnum bile yara oldu silmekten
Biraz geçmiş okudum ancak gördüm de cvp yazıyorum işte. Sen nasılsın ?

X