klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

cok cok gecmıs olsun canım ya cok uzuldum cok zor gercekten bırden bebegı bulup kaybetmıs gıbı olmussun allah kolaylık wersın ınsallah kurtaj olmak zorunda kalmazsın ole bırsey olsaydı dr un soylerdı herhalde
İnşallah sibelciğim. İnanamadı hamile olmadığıma. Cuma tekrar bakacakmış

İnşallah denizciğim.... Sabahtan beri bi yandan ağlıyorum bi yandan netten okuyorum. Mol gebelik, boş gebelik, dış gebelik... Hiçbirine uymuyor. Anlamadım ne olduğunu. Şoktan bir şey de soramadım. Dondum kaldım. Hematom gibi bir şey söyledi, bebeği taklit etmiş dedi, çok nadir olur dedi. Bi şeyler dedi, duydum ama algılayamadım...
Bir şeyler hepimiz için güzel olsun artık...........

canım şimdi bizim yapmamız gereken ne güclü olcaz psıkolojık etkılenmemeye calıscaz yani zor hele senin durumun daha zor farkındayım herseyi biliyorum ama aglayarak kendini yıpratma canım eger içinde bebek yoksa o kesinin kurtulcaz varsa zaten ne ala belkı test yanlıs cıkmıstı oda olabilir ama dedigim gibi sen hamıle kalan bırısın yani sartlar saglandıgı ay hamilesin canım o yuzden bunu oyle kafana takma

geçmiş olsun canım!

Öyle zd ciğim.. ama elde olmuyor işte.. 16 aydır bu günü bekliyordum. Hamile kalmak da kolay değil ki...
Desteğin için tekrar sağol canım.
geçmiş olsun canım!
Sağol, İnşallah geçer canım...

Hepinize iyi geceler...

canım allahtan umut kesılmez bı daha gıt baska dr a da gıt belkı duzelır duzelmese dahı hamıle kalabılıyormusun demekkı buna sewınmen lazım üzülme

benim gittigim hastane devlet hastanesi canım muane ücretide devlet alıyor ilac alırken o kimbilir kac ayın parasıdır o ilac alınca topdan cıktı karsıma ben hesapladım benim 856tl tutuyordu raporsuz.

valla denız benım de cok tutacak gıbı gorunuyor ama hamıs olalım da hayırlısıyla saglıkla ınsallah hıc bırı umrmda degıl ama tutumasa yıne dır dır edcekler bız sana soylemıstık bekle dıye onlar haklı cıkarsa kotu olacak cok uzulecem yıne

canım Allah acıl sıfalar versın uzme kendını senı cok ıyı anlıyorum ben de aynı yoldan gectım bebek dıye sevdıgım bos bır keseydı ama onu bıle almaları zoruma gıttı sımdı yenıden basladım goruyorsun kı vardır her ıste bı hayır dıyorum belkı boylesı daha ıyı olacak bızım ıcın ben de gunlerce agladım ama bostu degısen hıcbırsey olmadı kendını yıpratma Allaha sıgın salavat cek ıcın ferahlasın bız de yanındayız bızımle paylas ama aglama uzme kendını bu gunler de gececek unutma

Mrb kızlar günaydın ben dün aşılamam için iğnelere başladım ama bu arada feci grip oldum ilac alsam sorun olur mu sizce

slm kızlar ben samsundan sizin gibi bebek için yanan biriyim.on aylıkevliyiz.hiiçççç korunmadık
bu ay üçüncü kez klomen kullandım..ve 17 sinde pregnyl igne oldum ilişki günlerinin birini kaçırdık.ertesi güne kaldı.....
bir yandan da progestan ve yanında iki ilaç daha kullanıyorum..
vee bugün progestanı son kez içecemm...
veee içim sıkılıyor...
eskiden olsa vücudum benim le dalga geçerdi ...birkaç belirti yapardı..şimdi ruhsuzum ve içim sıkılıyor.. sankii bir kaç güniçinde adet olacakmışım gibii... kızlarr kim ler neler yaşadı bu konuda anlatırmısınız? hamile kalan varmı..kaç günde belli olur

galiba bugun yarın adet tarihin bekle 2-3 gun daha takma kafana gun sayma diyebilcem

günaydıııınnnnnnnnnnnnnnnnnnnn????????????????????????
kimse yokkk herkez beni görunce kacmişş

topik bana kalmış
ne yapcam tek basıma
:97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97::97:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…